click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro

Вікна WDS 7S

Першокласні вікна для будинків і квартир

Вікна WDS 7S

70

монтажна ширина, мм

40

склопакет, мм

6

камер

scroll down

01
Вікна WDS 7S
Надійно зберігає<br>тепло

Надійно зберігає
тепло

Тиша і затишок<br>у вашій оселі

Тиша і затишок
у вашій оселі

Красиві округлі<br>лінії

Красиві округлі
лінії

Підвищена<br>безпека

Підвищена
безпека

02

Для більшої енерго- ефективності

WDS 7S – еталонне енергозберігаюче вікно

03
Широкий шестикамерний профіль комплектується двокамерним склопакетом, заповненим інертним газом. Три з шести повітряних камер розташовані з фасадної сторони профілю – це ефективно захищає його від промерзання. Вікна надійно утримують тепло в приміщенні і не пропускають холод з вулиці. При центральному опаленні вони допоможуть підвищити температуру в квартирі на 4-5 °С*, а при автономному - мінімізувати витрати на обігрів.

1 Широкий шестикамерний профіль комплектується двокамерним склопакетом, заповненим інертним газом.

2 Три з шести повітряних камер розташовані з фасадної сторони профілю – це ефективно захищає його від промерзання.

3 Вікна надійно утримують тепло в приміщенні і не пропускають холод з вулиці. При центральному опаленні вони допоможуть підвищити температуру в квартирі на 4-5 °С*, а при автономному - мінімізувати витрати на обігрів.

04

* У разі заміни дерев'яних вікон зі спареними плетіннями на вікна WDS 7S зі склопакетом 6S-14-4-12Ar-4i з аргоном та енергозберігаючим склом, якщо загальна площа скління складає 7,8 м2, а площа квартири – 55,5 м2.

Тиша та затишок у вашій оселі

Вікна WDS 7S надійно захищають від шуму з вулиці

05
1

Комбінація 6-камерного профілю і двокамерного склопакета забезпечує високий рівень шумоізоляції.

2

Широкий склопакет зі склом Triplex* (6мм і більше) стане надійною перешкодою для шуму з вулиці.

3

Максимальної шумоізоляції можна досягти лише в разі встановлення конструкції згідно всіх вимог ДСТУ щодо монтажу.

06

* Triplex - багатошарове скло, яке складається з двох стекол, що скріплені між собою полімерною плівкою. Товщина скла ефективно перешкоджає проникненню звукових хвиль.

40кольорів
ламіна­ції
Більше
кольорів

L154001

Дуб Тернер

L108003

Дуб Шеффілд альпійський

L108002

Дуб Шеффілд сірий

L102002

Золотий дуб

L104002

Горіх

L108001

Дуб Шеффілд

L101001

Дуб Монтана

L107001

Натуральний дуб

L103002

Темна вишня

L106003

Антрацит

L105001

Сріблястий металік

10L-2

Сосна

22L-2

Дуб рустикал

63L-2

Синій морський

68L-2

Червоний осінній

65L-2

Зелений лісовий

07

2 види дизайну

Замовляючи вікно WDS 7S з двокамерним склопакетом, зверніть увагу на обриси вікна. Воно може мати округлі або прямокутні форми в залежності від ваших потреб у дизайні

08

Класичний штапик під склопакет
40 мм

Класичний штапик під склопакет<br>40 мм

Округлений штапик під склопакет
32 мм

Округлений штапик під склопакет<br>32 мм
09

Підвищена безпека

Встановлення протизламної фурнітури у вікні захистить ваш будинок від зловмисників

10
Механізм такої фурнітури розроблений спеціально для запобігання зламу. Збільшена кількість точок запирання і їх особлива форма не дозволяють швидко і безшумно зламати вікно.

Механізм такої фурнітури розроблений спеціально для запобігання зламу. Збільшена кількість точок запирання і їх особлива форма не дозволяють швидко і безшумно зламати вікно.

Додатковим елементом захисту стане склопакет із зовнішнім склом Triplex.

Додатковим елементом захисту стане склопакет із зовнішнім склом Triplex.

Ручка з замком не дозволить використовувати привід фурнітури для відкриття стулки ззовні.

Ручка з замком не дозволить використовувати привід фурнітури для відкриття стулки ззовні.

11

Надійність та довговічність

Широкий профіль, міцний підсилювач, надійна конфігурація системи – все це дозволяє використовувати WDS 7S для великих конструкцій і гарантує довгий термін експлуатації без необхідності частих регулювань

12

Рекомендована Конфігурація вікна

Рекомендована Конфігурація вікна

Профіль

WDS 7S

Склопакет

Двокамерний склопакет шириною 40 мм, заповнений аргоном. Зовнішнє та внутрішнє скло з енергозберігаючим напиленням. 4i-14Ar-4-14Ar-4i

Фурнітура

Протизламна

Колір

Будь-який з палітри WDS Color

13

Металопластикові вікна WDS 7S

Компанія МІРОПЛАСТ розробляє і випускає профіль WDS 7S для виробництва металопластикових вікон з високою енергоефективністю. Такі конструкції встановлюють в житлові будинки і квартири, в тому числі реконструйовані за програмою ЄБРР IQ energy.

Характеристики профільної системи WDS 7S

Шестикамерна профільна система WDS 7S (по 6 камер в рамі і стулці) має монтажну ширину 70 мм. Фактичні показники енергоефективності металопластикових вікон з профілю WDS 7S (дані можна детально вивчити на сайті компанії) забезпечують можливість скління житлових об’єктів. Ця профільна система — оптимальне рішення для реконструкції житлових будинків в рамках програми IQ energy, згідно якої умови кредитування компенсують частину ціни.

Переваги металопластикових вікон з профілю WDS 7S

При аналізі металопластикових вікон, у виробництві яких використовувався профіль серії WDS 7S, відгуки власників зачіпають такі аспекти:

  • Енергоефективність. Високі показники опору теплопередачі у цій серії досягаються за рахунок збільшення монтажної ширини рам і стулок, а також оптимальної конфігурації внутрішніх камер.
  • Міцність і надійність. Профіль екструдується з полівінілхлориду на професійному обладнанні, а виробник демонструє високу відповідальність і контролює якість. Використання сучасних технологій забезпечує конструкціям цієї серії необхідну жорсткість навіть при великих габаритах.
  • Помірна ціна. Так, серія WDS 7S — це не найдешевший варіант, і для того, щоб купити вікно, потрібні вкладення. Але фактичні експлуатаційні параметри серії дуже високі, тому придбання окупається за рахунок комфорту і економії на енергоносіях.

Зовнішній вигляд металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S

Вікна WDS 7S відрізняються і красивим зовнішнім виглядом. Заокруглені лінії рами, стулки і штапика, що фіксує склопакет, гармонійно поєднуються з інтер’єрними рішеннями. До вибору пігментів виробник підходить з особливою відповідальністю. Використання стійких барвників, професійного обладнання для екструзії і сучасних технологій гарантує збереження білизни профілю. У цехах компанії МІРОПЛАСТ встановлене сучасне обладнання для ламінації профілю. При виробництві вікон застосовується технологія зовнішньої, внутрішньої і двосторонньої ламінації. Палітра, з якою можна ознайомитися на сайті, складається з 37 відтінків, що включають варіанти з кольором і текстурою натурального дерева дорогих порід.

Від чого залежить ціна на вікна WDS 7S?

Плануючи придбати вікно з цього профілю, варто вивчити ціни у постачальників і виробників. На ціну металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S впливають габарити, конструкція (кількість і конфігурація стулок), а також комплектація— в першу чергу склопакет і фурнітура.

Читати повністю Читати повністю Згорнути
334

магазинів

знайти
магазин

14
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ