click fraud detection
 • ua
 • ru

WDS SL 60

Розсувна система для вікон та дверей

scroll down

01
Економія простору

Економія простору

Вбудована москітна сітка

Вбудована москітна сітка

Панорамні конструкції

Панорамні конструкції

Палітра кольорів

Палітра кольорів

02

ВІКНА ТА ДВЕРІ

Розсувна система WDS SL 60 має віконні та дверні рішення. Вікна зазвичай використовують для скління балконів чи лоджій, а двері – у якості панорамного скління альтанок чи терас.

ВІКНА ТА ДВЕРІ

WDS SL 60 Вікна

ВІКНА ТА ДВЕРІ

WDS SL 60 Двері

03

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ

Розсувні системи – це вдале рішення для приміщень, де важливий кожний сантиметр вільної площі. Щоб не займати простір відчиненими стулками, краще встановити слайдингові вікна або двері.

04

Москітна сітка вбудована у вікна чи двері, що вирішує питання захисту приміщення від комах в теплу пору року. Легка та зручна у використанні.

Москітна сітка вбудована у вікна чи двері, що вирішує питання захисту приміщення від комах в теплу пору року. Легка та зручна у використанні.
05

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ПИЛУ ТА ДОЩУ

Щіткові ущільнювачі забезпечують надійний захист від потрапляння пилу та дощу всередину приміщення.

06

Варіанти
відкри­вання

З системи WDS SL 60 можна виготовити вікна чи двері з чотирма рухомими стулками. Можливі інші варіанти комбінацій розсувної і глухої стулки з можливістю інтеграції москітної сітки.

Конструкція з двох частин з однією розсувною та однією глухою стулкою

Конструкція з двох частин з однією розсувною та однією глухою стулкою

Конструкція з двох частин з двома розсувними стулками

Конструкція з двох частин з двома розсувними стулками

Конструкція з трьох частин з трьома розсувними стулками

Конструкція з трьох частин з трьома розсувними стулками

Конструкція з чотирьох частин з двома розсувними стулками та двома глухими стулками

Конструкція з чотирьох частин з двома розсувними стулками та двома глухими стулками

07

ВЕЛИКІ ПАНОРАМНІ КОНСТРУЦКІЇ

Безумовна перевага розсувних вікон та дверей – це можливість виготовити великі панорамні конструкції. Максимальний розмір віконної стулки WDS SL 60 становить 1500*1500 мм, а дверної стулки – 1600*2300 мм. Це дозволяє створити вікна чи двері загальною шириною до 3500 мм.

08

ЛЕГКІСТЬ ВІДКРИВАННЯ

Вікна та двері WDS SL 60 легко відчиняти чи зачиняти завдяки конструктиву з використанням спеціальних роликів, що ковзають по алюмінієвим рейкам.

Москітна сітка вбудована у вікна чи двері, що вирішує питання захисту приміщення від комах в теплу пору року. Легка та зручна у використанні.
09
40кольорів
ламіна­ції
Більше
кольорів

L102002

Золотий дуб

L104002

Горіх

L108001

Дуб Шеффілд

L101001

Дуб Монтана

L107001

Натуральний дуб

L103002

Темна вишня

L106003

Антрацит

L105001

Сріблястий металік

10

Металопластикові двері WDS

Металопластикові двері, як і вікна, поступово витісняють з ринку традиційні дерев’яні конструкції. Вартість пластикових дверей цілком доступна, а різноманітність профілів дозволяє робити надійними різні модифікації — від балконних до міжкімнатних, офісних і вхідних.

Компанія МІРОПЛАСТ (ТМ WDS) виробляє профілі для конструкцій з різними типами відкривання. Пластикові двері можуть відкриватися в різні боки, комплектуватися звичайним склом, склопакетом або сендвіч-панеллю — але при цьому незмінними залишаються висока якість конструкції, міцність і захист будинку від протягів.

Види металопластикових дверей

Металопластикові двері — це вироби, що можуть відрізнятись зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками. Їх можна встановлювати в будинок, квартиру або офіс, але при цьому важливо правильно обрати тип конструкції:

 • Балконні двері — найпростіший різновид. На відміну від вхідних, балконні двері виробляються на основі віконного профілю, тобто по суті є збільшеними віконними стулками зі звичайними або енергоефективними склопакетами. В якості порогу використовується рамний профіль, що забезпечує максимально ефективне притискання по периметру. Крім того, вартість таких дверей цілком доступна.
 • Міжкімнатні двері — максимально полегшена конструкція. З огляду на те, що для міжкімнатних дверей параметри теплоізоляції не настільки важливі, для їх виготовлення використовують профіль з монтажною глибиною 60 мм і 3 або 4 повітряними камерам. Для заповнення стулки може використовуватися не склопакет, а одинарне скло (іноді — тоноване або рельєфне). Вибір на користь міжкімнатних дверей роблять тоді, коли важливо забезпечити хорошу звукоізоляцію приміщення і легкість відкривання. Вартість при цьому залишається помірною.
 • Міцність, герметичність і надійне закривання — ось критерії вибору вхідних металопластикових дверей. Вхідні двері роблять з якісного пластикового профілю з низькою теплопровідністю. Замість одинарного скла використовується склопакет (іноді — безпечний склопакет з триплексом або загартованим склом) або міцна сендвіч-панель.

Відкривання і закривання забезпечується за рахунок роботи надійного замку. Вхідні двері з енергоефективним склопакетом можуть комплектуватися утепленим порогом і іншими елементами, що підвищують герметичність притвору. Вартість металопластикових вхідних дверей порівнянна з металевими дверима, при цьому якість виготовлення і експлуатаційні характеристики у них відповідають високим стандартам.

Переваги металопластикових дверей WDS

Будь-які двері — пластикові, алюмінієві і металеві — потрібно аналізувати за кількома параметрами і робити вибір на основі оцінки важливих якостей. Якщо говорити про вхідні двері, які виробляються з профільних систем WDS, то першими в списку переваг будуть доступна вартість і відмінні характеристики профілю. Дверний металопластиковий профіль від WDS випускається в двох модифікаціях — 60 і 70 мм (відрізняються не тільки габарити, але і захист від тепловтрат, а також механічні якості). Вибір ПВХ профілю робиться в першу чергу з урахуванням місця установки — якщо балконні двері можна виготовити і на базі віконного профілю WDS, то для виготовлення вхідних дверей рекомендують використовувати металопластиковий профіль WDS 70 мм. Різниця дверного і віконного профілів буде істотною, бо віконний профіль в дверях вам навряд чи вдасться оснастити якісним врізним замком, на підлозі у вас буде «віконний» поріг, а відкриватися конструкція зможе тільки всередину.

Інші переваги пластикових дверей WDS:

 • Кілька варіантів відкривання і закривання. Конструкція профілю забезпечує можливість виготовлення дверей як з зовнішнім, так і з внутрішнім відкриванням. У тих приміщеннях, де важливі зовнішній вигляд і економія простору, можна монтувати розсувні [Л1] двері (вони комплектуються спеціальною фурнітурою, а їх закривання виконується в поздовжній площині).
 • Оптимальна конфігурація профільної системи. Профіль WDS, який використовується при виготовленні металопластикових дверей, дозволяє виробляти дверні коробки і стулки різних форм і розмірів. У стулку можна ставити як склопакети, так і моно скло — все залежить від вибору штапика.
 • Комплектація додатковими елементами. У конструкції вхідної групи, які ставляться в будинках або комерційних об’єктах, може бути встановлений теплий поріг, що складається з пластикової основи і алюмінієвої накладки. Для захисту від продування застосовується спеціальна вставка Windstop, а герметичне примикання стулки до порогу забезпечує спеціальний ущільнювач.
 • Зовнішній вигляд вхідних або балконних дверей з ПВХ від бренду WDS (ВДС) теж може бути різним. Використання ламінованого профілю дозволяє органічно вписати конструкцію в інтер’єр приміщення або забезпечити гармонійне поєднання з оздобленням фасаду будинку. Двері, які встановлюються всередині кімнат, також виконують функцію зонування простору — використання тонованого або рельєфного скла перетворює двері в стильний елемент інтер’єру.

Ціна, як ми вже зазначили вище, залишається доступною. А ось які параметри впливають на формування вартості, варто розібратися детально.

Від чого залежить вартість металопластикових дверей?

Якщо ви плануєте купити пластикові двері, то варто врахувати, що на їх ціну впливають різні фактори:

 • Розмір.
 • Тип ПВХ профілю, який буде використаний для виготовлення дверної коробки і стулки.
 • Заповнення — скло, склопакет або сендвіч-панель
 • Тип відкривання і закривання стулки.
 • Комплектація — додаткові елементи (ущільнювачі порогу, Віндстоппер і т.д.), що розширюють функціонал двері і підвищують захист від продування.
 • Зовнішній вигляд — вартість стандартних білих моделей нижче, ніж у ламінованих, але зате ламіновані краще вписуються в інтер’єр приміщення.

Ці фактори потрібно враховувати при виборі пластикових дверей. А от якість виготовлення, надійність і довговічність у виробів від WDS на висоті незалежно від габаритів і комплектації.

Де купити двері WDS?

Купити металопластикові двері з профілю WDS за доступною вартості ви можете у фірмових салонах компанії, а також в салонах наших партнерів. Знайти найближчу точку продажу можна, відкривши карту на вкладці «Де купити» і обравши місто, в якому ви живете.

Читати повністю Читати повністю Згорнути
500

магазинів

знайти
магазин

11
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ