click fraud detection

Ламіновані вікна WDS Color

Колір вирішує все

3

кольори профілю

40

кольорів ламінації

3

кольори ущільнювача

scroll down

01
Широка палітра

Широка палітра

Для будь-яких дизайнерських рішень

Для будь-яких дизайнерських рішень

Високі стандарти виробництва

Високі стандарти виробництва

Довговічність та простий догляд

Довговічність та простий догляд

02
Обери
свій колір

L108002

Дуб Шеффілд сірий

L154001

Дуб Тернер

L108003

Дуб Шеффілд альпійський

L105001

Сріблястий металік

47L-2

Сірий хмарний

L164001

Сірий матовий

38S-2

Сірий скандинавський

46L-2

Базальт сірий

L162001

Базальт

L161001

Кварц

48S-2

Фікус

32S-2

Титан

109D-2

Сірий сланцевий

L163001

Умбра матовий

L106003

Антрацит

58L-2

Антрацит сірий

L165001

Антрацит сірий матовий

58D-2

Антрацит темне дерево

59S-2

Антрацит піщаний

39L-2

Чорно-коричневий

L166001

Чорно-коричневий матовий

110L-2

Чорний холодний

55L-2

Чорний

L108001

Дуб Шеффілд

L160001

Антік

10L-2

Сосна

L107001

Натуральний дуб

21L-2

Дуб світлий

L102002

Золотий дуб

L104002

Горіх

22L-2

Дуб рустикал

L101001

Дуб Монтана

L103002

Темна вишня

27L-2

Махагоні

69L-2

Коричневий шоколадний

63L-2

Синій морський

65L-2

Зелений лісовий

68L-2

Червоний осінній

49L-2

Білий лебединий

52L-2

Білий перламутровий

* Колір ламінаційних текстур на вашому екрані може відрізнятись від оригіналу.

03

Преміальні
текстури
WOODEC

Новинка в лінійці ламінації! Текстури, котрі неймовірно реалістично передають малюнок деревини, її натуральні тони та приємну фактуру. Їх важко оцінити лише візуально, до них варто доторкнутися!

04
Дуб Тернер<br>L154001

Дуб Тернер
L154001

Дуб Шеффілд альпійський<br>L108003

Дуб Шеффілд альпійський
L108003

Дуб Шеффілд сірий<br>L108002

Дуб Шеффілд сірий
L108002

05

Високі стандарти виробництва

Ламіновані профілі WDS Color виробляються у власному спеціально обладнаному цеху ламінації. Кваліфікований персонал, передові ламінаційні лінії та якісні матеріали – завдяки цій комбінації наша ламінована продукція має чудовий вигляд та бездоганну якість.

06

Матеріали

Для виробництва профілів WDS Color ми використовуємо першокласні матеріали: ПВХ профіль трьох кольорів власного виробництва, адгезивні матеріали (клеї і праймери) та ламінаційні плівки від світових постачальників.

Цех

У спеціально обладнаному цеху ламінації дотримується температурний режим і оптимальний мікроклімат. В таких умовах виключається можливість потрапляння пилу чи інших небажаних вкраплень на профіль, а матеріали (профіль, ламінаційна плівка, адгезивні матеріали) знаходяться у найкращому стані для переробки.

Обладнання

У цеху працюють високошвидкісні ламінаційні лінії з двобічною ламінацією. Використання передового обладнання дозволяє виготовляти продукт високої якості у короткий термін.

07

Гармонія
в деталях

Вікна WDS Color у двобічній ламінації виглядатимуть бездоганно. Колір профілю поєднується з кольором ламінаційної плівки та ущільнювача. Навіть при відкритих стулках ваші вікна матимуть довершений вигляд.

1

ламінація Дуб Шеффілд

2

білий профіль

3

сірий ущільнювач

1

ламінація Антрацит

2

сірий профіль

3

чорний ущільнювач

1

ламінація Золотий дуб

2

бежевий профіль

3

бежевий ущільнювач

08
Варіанти
ламі­нації
Двобічна

Двобічна

Внутрішня

Внутрішня

Зовнішня

Зовнішня

09

Для будь-яких дизайнерських рішень

Різноманіття палітри ламінації WDS Color дозволяє підібрати колір і фактуру під будь-який стиль інтер’єру чи екстер’єру.

10

З ламінованими вікнами WDS Color ви знайдете рішення для будь-якої дизайнерської задачі.

стримана неокласика

виразний арт-деко

лаконічний лофт

вишуканий прованс

11

Довговічність та простий догляд

Ламіновані вікна WDS Color збережуть свій зовнішній вигляд через багато років.

12

Довговічність

Під час виробництва профілю WDS Color використовуються плівки, стійкі до впливу УФ та ІЧ-випромінювання. В процесі виготовлення таких плівок застосовуються спеціальні технології, які перешкоджають нагріванню плівок навіть темних кольорів. Це дозволяє уникнути проблем з різницею температур плівки та профілю, а також виключає можливість деформації ламінованого профіля навіть на сонячній стороні. До того ж ці плівки не бояться ані вологи, ані сильних морозів.

Зручність та простота експлуатації

Ламіновані вікна не потребують додаткового догляду. Все, що потрібно – це протирати їх від забруднень вологою серветкою, очищати ущільнювачі від пилу. Таким чином, вікна збережуть свій первозданний вигляд і будуть слугувати вам так довго, як і білі.

13

Ламіновані вікна WDS

Кольорові пластикові вікна — це ламіновані конструкції з білого або фарбованого в масі профілю, на який нанесені спеціальні декоративні ПВХ плівки різних кольорів. Вартість такої конструкції вище, ніж звичайної, але вікно, задекороване під «золотий дуб» або «антрацит», буде виглядати набагато краще, ніж виріб зі стандартного білого профілю.

Що таке ламіновані вікна?

Ламінація віконного пластикового профілю — це одна з найбільш популярних технологій декорування для вікон. Виготовлення ламінованих рам і стулок передбачає нанесення на видимі поверхні плівки з полівінілхлориду (ПВХ). Найчастіше використовуються матеріали, що імітують колір і текстуру натурального дерева — дуба, сосни, горіха і т.д. При виготовленні ламінованих вікон заготовки (білі або фарбовані в масі) спочатку очищаються для максимальної адгезії. Наступний етап — нанесення спеціального клею, активується при нагріванні. ПВХ плівка під натуральне дерево (стандартний варіант) або матеріал з іншого текстурою укладається на основу і розгладжується спеціальними валиками. Заводська обробка заготовок гарантує надійну фіксацію плівки на пластиці.

Ламінація вікон: різновиди

Ламіновані пластикові вікна виробляються в трьох стандартних варіантах: зовнішньому, внутрішньому і двосторонньому:

  • Зовнішнє декорування забезпечує гармонійне поєднання кольору і зовнішнього вигляду рам з фасадами. Нанесення декоративної плівки з ПВХ на зовнішню поверхню — поширена практика при заміні вікон в будівлях, що мають історичну цінність.
  • Внутрішнє оздоблення — стандартний варіант, який обирають для інтер’єрних рішень. Якщо кольорова гамма інтер’єру не передбачає встановлення білих вікон, то при виготовленні конструкції використовується ПВХ профіль, ламінований з внутрішньої сторони під дуб, горіх або декорований з використанням матеріалу іншого кольору.
  • Двостороння ламінація — в цьому випадку рама зі стулкою декоруються і з внутрішнього, і з зовнішнього боку. Це стандартне рішення для приватних будинків: його вибирають завдяки привабливому зовнішньому вигляду.

Які матеріали використовуються при виготовленні профілів WDS Color?

Компанія МІРОПЛАСТ (ТМ WDS) виробляє профілі WDS Color в заводських умовах на базі або білого профілю, або профільних систем, фарбованих у масі (сірих і бежевих). На 3 варіанти основ можуть наноситися ПВХ плівки більш ніж в 30 кольорах і текстурах. Найбільшою популярністю користуються матеріали, що імітують зовнішній вигляд дерева: натуральний і світлий дуб, горіх, темна вишня і т.д. Окрім стандартних варіантів декорування можливе нанесення кольорової ламінації в будь-якому відтінку. Ціна такого нестандартного варіанту буде трохи вищою. Можуть використовуватися також ущільнювачі в різних кольорах (колір обирають в залежності від того, яке дизайнерське рішення реалізується). Завдяки цьому вікно і з внутрішнього, і з зовнішнього боку буде виглядати максимально цілісно. Якість допоміжних матеріалів також впливає на довговічність профілю, тому ми використовуємо тільки якісні клеї і праймери. Кольорові вікна, виготовлені з профілю, ламіновоного в наших цехах, служать довго — а відрізнити їх від дерев’яних за зовнішнім виглядом практично неможливо.

Переваги ламінованих вікон

Нанесення на поверхню профілю рами або стулки кольорової ПВХ плівки впливає насамперед на зовнішній вигляд вікна. Внутрішнє ламінування перетворює конструкцію на стильний елемент інтер’єру (якщо меблі в будинку виготовлені ​​з натурального дубу чи іншого дерева, то білий стандартний профіль не буде гармоніювати з кольоровою гамою). Вікна, ламіновані ззовні, добре виглядають на оздоблених фасадах. Потрібно врахувати, що ламінація ПВХ плівкою і його фарбування в масі впливає і на характеристики профілю, в першу чергу — на його схильність до деформації. Тому встановлення ламінованих вікон варто довіряти лише кваліфікованим фахівцям.

Де купити ламіновані вікна WDS Color?

Якщо вас не влаштовують стандартні білі конструкції, і ви бажаєте обрати ламіновані вікна — ціна будь-яких кольорових варіацій буде цілком доступною. Купити такі конструкції можна в наших фірмових салонах WDS, а також в салонах авторизованих партнерів нашої компанії. Дізнатися адресу найближчого салону в вашому місті можна, перейшовши на сторінку «Де купити».

Читати повністю Читати повністю Згорнути
391

магазинів

знайти
магазин

14
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ