30.11.2018

Вікна для шумних районів

Якщо ви мешкаєте неподалік від траси з пожвавленим рухом, вокзалу або приватного сектору з собаками, які гучно гавкають, у вашій оселі все одно можна створити атмосферу тиші та комфорту. Для спокійного відпочинку рівень шуму не має перевищувати 30-40 дБ. Установка вікон правильної комплектації знижує рівень шуму з вулиці до 41 дБ.

Ступінь шумоізоляції вікна в значній мірі залежить від трьох складових:

Склопакет. Рекомендуємо використовувати склопакет зі стеклами різної товщини, різною дистанцією між ними, з двома камерами, що заповнені аргоном. Кожна додаткова перешкода різної товщини (скло або газовий прошарок у камері) змінює довжину звукових хвиль, що дозволяє максимально зменшити ступінь проникнення шуму ззовні.
Деякі віконні компанії можуть пропонувати спеціальні звукоізоляційні склопакети, спроектовані саме для зменшення виробничого чи транспортного шуму.

Профільна система. Чим більше повітряних камер має профіль, тим краще він перешкоджає проникненню шуму. Рекомендуємо замовляти вікно з профілю з п’ятьма-шістьма камерами і монтажною шириною понад 70 мм. Такі профілі можна комплектувати широкими склопакетами, що в комбінації дає найкращі результати із звукоізоляції. Замовляючи вікно WDS, краще зупинити свій вибір на шестикамерних системах WDS 8 SERIES (комплектується склопакетом 44 мм) або WDS 7 SERIES (склопакети від 32 до 40 мм).

Правильний монтаж. Професійний монтаж за вимогами ДСТУ є однією з основних умови для забезпечення хорошої шумоізоляції. Якщо монтажний шов не буде ізольований належним чином, через нього може проникати не лише холод, а й шум з вулиці. При замовленні вікна зверніть увагу менеджера, що вам необхідний монтаж по ДСТУ.

Для замовлення вікон WDS у вашому місті звертайтесь до салонів, що представлені на нашому сайті в розділі Де купити.

Яке вікно можна вважати енергоефективним?

Економія (а якщо зовсім точно — то раціональне використання) енергоносіїв — це тренд останніх десятиліть не тільки в Україні, а […]

Що варто знати про ламіновані вікна?

Багато хто з шанувальників сучасних стилів інтер’єру відмовляється від придбання стандартних білих вікон через їх звичайний зовнішній вигляд. І дійсно, […]

Як вести сторінку салону у Facebook

Маючи власний бізнес та клієнтів, сьогодні дуже важливо бути присутнім у діджитал-просторі. У цій статті ми дамо рекомендації щодо ведення […]

Всі новини