click fraud detection
 • ua
 • en
Які вікна пасуватимуть до трендових інтер’єрів в 2020 13.01.2020

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер’єрів в 2020

При виборі металопластикового вікна дуже важливо звертати увагу не тільки на його характеристики, але і на зовнішній вигляд. Сучасні можливості декорування ПВХ-конструкцій дозволяють органічно вписувати їх в найрізноманітніші інтер’єри, а іноді правильно підібране вікно саме стає центральним елементом декору приміщення.

Як і в цілому в дизайні, суворих правил тут немає, але експерти склали список тенденцій, які будуть актуальними в 2020 році.

Контрастні кольори і мінімалізм

Як і в останні роки, мінімалізм буде в тренді і в 2020 році. Це стосується не тільки інтер’єру в приміщеннях, але і їхнього оформлення, а також декору вікон. Прості конструкції, рівні лінії, лаконічні геометричні форми — ось те, що дозволить вікнам виглядати сучасно.

При цьому мінімалізм аж ніяк не означає «бідність» візуального ряду. Дизайнери інтер’єрів все частіше відмовляються від традиційних білих вікон, вважаючи їх недостатньо виразними в мінімалістичних інтер’єрах. Відмінна альтернатива — ламіновані конструкції в таких відтінках:

 • Червоний осінній
 • Синій морський
 • Зелений лісовий

Глибокі кольори віконних рам і стулок будуть відмінно контрастувати з мінімалістичним оформленням приміщень, створюючи потрібні кольорові акценти.

Забезпечити контраст можна й іншим способом. Якщо в оформленні самого приміщення достатньо яскравих відтінків, то рами можна зробити максимально темними. Ламінація в кольорі «Антрацит» відмінно підкреслить яскраві акценти або світлі елементи оформлення приміщення, при цьому самі рами/стулки будуть виступати в якості рамок для пейзажів за вікном.

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Скандинавський стиль

Другий актуальний для 2020 року тренд теж не можна назвати новим. Скандинавський стиль не старіє і зберігає актуальність. Більш того — популярність інтер’єрів в скандинавському стилі продовжує зростати, тому запити на виготовлення відповідних меблів, оформлення кімнат і  виготовлення відповідних вікон надходять постійно.

Для скандинавського стилю характерне поєднання великих відкритих просторів і світлих відтінків (як однотонних, так і з натуральними природними текстурами). Тут доречно виглядатимуть світло-сірі ламіновані вікна. Так, такі відтінки не дуже контрастні, але якщо постає завдання створити максимально спокійну гаму, то кращого варіанта, мабуть, годі й шукати.

Вся палітра WDS Color Woodec (Дуб Шеффілд сірий, Дуб Шеффілд альпійський, Дуб Тернер), а також світлі текстури Дуб Шеффілд, Натуральний дуб, і більш темний та контрастний Сірий скандинавський  також ідеально пасуватимуть до таких інтер’єрів.

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Природні відтінки і популярність темного дерева

Можна дотримуватись тренду на натуральність, який в 2020 році буде все більш виразним. Найбільш популярними будуть елементи декору, що імітують деревину:

 • Темного дуба
 • Венге
 • Червоного дерева

Крім того, шоколадні, каштанові і кавові відтінки також відмінно впишуться в інтер’єр з великою кількістю дерев’яних деталей або елементів з текстурою натуральної деревини.

У палітрі ламінованих вікон WDS Color представлено ​​широку гаму темних відтінків деревини. В першу чергу це:

 • Морений дуб
 • Дуб Монтана
 • Рустикальний дуб
 • Махагоні

Крім того, не варто забувати і про «універсальні» темні відтінки — Темно-коричневий і Коричневий шоколадний.

Тут знову слід звернути увагу на ламінацію WDS Color Woodec. Преміальні текстури, представлені в ламінаційній палітрі Woodec, практично не відрізняються від текстур натурального дерева, тому такі вікна будуть виглядати в інтер’єрі, що тяжіє до природних тенденцій,  максимально органічно.

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Металік для інтер’єрів хай-тек

Якщо раніше ми говорили про класичні інтер’єри, то варто відзначити, що в 2020 році стиль хай-тек також буде зберігати актуальність. Відповідно, і вікна для такого стилю потрібно підбирати з урахуванням візуальної сумісності:

 • Наряду з класичними білими вікнами можна використовувати конструкції, ламіновані в відтінках Срібло або Сріблястий металік. Такий дизайн буде виглядати в сучасному інтер’єрі дуже доречно.
 • Ще один важливий елемент декору — фурнітура. Видимі елементи фурнітури (накладки на петлі, ручки) варто вибирати з покриттям, що імітує нержавіючу сталь, срібло або хром.

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Більше вільного простору

Ще один значимий для 2020 року тренд — продовження концепції «більше простору на невеликій площі». Концентрація життєвого простору в мегаполісах давно враховується дизайнерами інтер’єрів. Вони прагнуть зробити комфортними і красивими навіть невеликі однокімнатні квартири.

Тут теж не обійтись без встановлення нових вікон. Використання профільних систем зі зменшеними габаритами рами та стулки, наприклад WDS 6S, дозволяє отримати більше природного освітлення навіть при типовій конфігурації віконного отвору.

Які вікна пасуватимуть до трендових інтер'єрів в 2020

Якщо ж мова йде про приватні будинки, то очевидним стає вибір на користь панорамних вікон. Панорамне скління дозволяє візуально «розширити» простір і зробити приміщення набагато світлішим і просторішим. Оскільки панорамні вікна займають велику площу, необхідно обирати конструкції з хорошою енергоефективністю, а також з високими показниками сонцезахисту. Для таких вікон варто обирати флагманські системи WDS 8S та WDS 7S.

(20 голосів, середня: 4,85 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!
WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!

Акція “76 за ціною 70” діятиме в період 05.02.24 – 05.05.24. Взяти участь в ній зможуть всі дилери, які продають...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ