click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76 15.03.2024

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень – металевий кутик фальца стулки, арт. D000210.

Металевий кутик призначений для з’єднання вертикальних та горизонтальних частин армування стулок в єдиний каркас, що суттєво впливає на характеристику «Механічна міцність».

Механічна міцність, як характеристика EN 14351-1

Здатність стулки дверей або вікна протидіяти додатковим навантаженням при експлуатації без видимих залишкових деформацій, що призводять до втрати функціональності, називається механічною міцністю.
У повсякденному використанні ця характеристика тісно пов’язана з вимогами щодо безпеки використання та довговічності виробу.

Розрізняють два типи додаткових навантажень:

– ті, що діють перпендикулярно до площини стулки (кручення);
– ті, що діють у площині стулки (вертикальні).

Навантаження, що діють перпендикулярно площині стулки (кручення)

Прикладом таких навантажень є:

• спирання людини на стулку

• спроби відкрити стулку при блокуванні фурнітури

• блокування стулки з дотягувачем

Результати випробувань відповідно до EN 948, що були поведені у лабораторії «МІРОПЛАСТ», показали, що дверна стулка з металевими кутиками деформується під максимальною вагою на 9% менше, ніж така сама стулка з копитами, і має мінімальну залишкову деформацію, тобто практично повністю повертається до початкового положення. В обох випадках використовувалось замкнуте армування.

Навантаження, що діють в площині стулки (вертикальні):
• випадки під час миття або обслуговування дверей або вікон (крім власної ваги стулки 100 кг можливе додаткове навантаження 80-100 кг);

• здатність стулки витримувати підвищену вагу багатокамерного склопакету з протизламним або звукоізолюючим склом.

Для визначення різниці міцності зварного шва ми провели випробування трьох зразків: з металевим кутиком, з копитом та без підсилювача. Випробування проводилось згідно з методикою EN 514.

Зразок із металевим кутиком показав результат на 20% кращий, ніж зразок із копитами. В свою чергу, зразок без підсилювачів показав результат на 5% кращий за зразок з копитами. Під час огляду зразка з’ясувалось, що копита не зварилися по всій площі.

Використання металевих кутиків у стулці дозволяє збільшити стійкість стулки до ваги склопакета та застосовувати протизламне та звукоізолююче скло при звичайних обмеженнях розмірів стулки, що значно розширює асортимент склопакетів в системах WDS 76.

Для отримання більш докладної інформації та повного відео випробувань звертайтесь до служби технічної підтримки компанії “МІРОПЛАСТ”.

(18 голосів, середня: 4,56 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!
WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!

Акція “76 за ціною 70” діятиме в період 05.02.24 – 05.05.24. Взяти участь в ній зможуть всі дилери, які продають...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ