click fraud detection
 • ua
 • en
Як заощадити при замовленні пластикових вікон для квартир, не завдавши шкоди якості 06.03.2020

Як заощадити при замовленні пластикових вікон для квартир, не завдавши шкоди якості

При склінні квартири зазвичай потрібно встановити кілька вікон, що може нанести серйозний удар по бюджету. Прагнення скоротити витрати є цілком зрозумілим, але все ж воно не має бути пріоритетом: куди важливіше, щоб встановлені конструкції добре вирішували свої задачі (енергозбереження, сонцезахист, вентиляція) і довго служили, не вимагаючи частого регулювання/ремонту.

Економія при замовленні пластикових вікон без шкоди їхній якості є цілком можливою. Але для цього потрібно знати, на чому можна економити, а які елементи комплектації чіпати точно не варто. Нижче ми наведемо кілька рекомендацій, що будуть актуальними в першу чергу для квартир в типових багатоповерхових будинках.

Комплектація вікна

Найочевидніший спосіб економії — це підбір комплектації вікна з мінімальною вартістю і потрібними експлуатаційними параметрами. Тут можна скоротити витрати кількома способами:

 • Обрати вікно з більш простою конфігурацією. Економія досягається за рахунок відмови від частини комплектів фурнітури: за ідентичних розмірів вікно з однією глухою стулкою і однієї стулкою, що відкривається, буде дешевшим за конструкцію з двома стулками, що відкриваються.
 • Відмовитися від певних рішень. Штульпове відкривання з утворенням єдиного широкого отвору, а також фрамуги можуть бути дуже зручним. Але вони також підвищують вартість конструкції, і якщо економія стає пріоритетом — можна обійтися без них.
 • Якщо мова йде про стандартне вікно (не панорамне), то можна обмежитися профілем з товщиною стінки класу Б. Різниця в ціні може бути істотною, а разом з іншими джерелами економії вигода стане досить помітною.
 • Також для типових вікон, призначених для встановлення в квартирі, не потрібен занадто широкий профіль. Тепловтрати будівлі будуть такими, що надвисока теплоізоляція виявиться зайвою: вистачить п’яти- або шестикамерного профілю з базовою товщиною армування.
 • Ламінація профілю також здорожує конструкцію, але іноді від неї не хочеться відмовлятися з дизайнерських міркувань. Якщо типові білі вікна в інтер’єр точно не впишуться — обирайте стандартні кольори ламінації. Конструкція з нестандартним ламінуванням буде помітно дорожчою!

Окремо всі ці заходи можуть забезпечити не дуже велику вигоду. Але при комплексному підході навіть на одному вікні можна заощадити істотну суму. Якщо ж врахувати, що у квартиру доводиться ставити 2–3 вікна + склити балкон, то загальна економія буде чималою.

Маленькі хитрощі

Крім вибору оптимальної комплектації для скорочення витрат на скління квартири, варто врахувати й інші фактори:

 • На віконному ринку є два «піки активності»: осінь, коли всі хочуть встановити енергоефективні вікна перед настанням холодів, і весна — всі готуються до літа, встановлюючи вікна з сонцезахисними/мультифункціональними склопакетами. В цей час більшість віконних компаній змушена опрацьовувати великий потік замовлень, тому ціни на конструкції або піднімають, або ж утримують на середньому рівні. Поза сезоном більшість компаній прагне активніше залучати клієнтів, тому ймовірність отримання знижки або просто замовлення вікна за зниженою ціною є набагато вищою.
 • До свят (а іноді і зовсім без приводу) компанії часто публікують акційні пропозиції. Якщо ви вже визначилися з тим, у кого будете замовляти вікна, відстежуйте новини в соціальних мережах або на сайті компанії. Акція може виявитися досить вигідною — ви або заощадите, або отримаєте можливість придбати конструкцію в розширеній комплектації за ту ж суму, що і стандартне вікно.

Зверніть увагу! Тут дуже важлива сумлінність компанії, тому що іноді перед «акцією» зі знижкою відбувається підняття цін, або ж вартість акційних елементів комплектації компенсується за рахунок подорожчання самої конструкції.

На чому економити не слід

Вище ми розповіли, як можна заощадити при замовленні ПВХ-конструкції, не завдавши шкоду якості. Тут же варто сказати про те, на чому економити не варто:

 • Якість профілю. Профільна система — це каркас вікна, що, крім теплоізоляції, відповідає за механічні характеристики конструкції. Використання дешевого профілю знизить надійність всієї системи.
 • Склопакет. Площа склопакета — до 80% площі всього вікна. І саме цей елемент несе більшу частину функціонального навантаження, відповідаючи за теплоізоляцію, звукоізоляцію та сонцезахист. Економія на склопакеті — це економія на власному комфорті, а ще — втрата можливості заощадити на обігріві взимку/кондиціонуванні влітку.

 • Фурнітура. Дешева неякісна фурнітура — це майже гарантовані проблеми в роботі стулки, які доведеться усувати частим регулюванням (2 візити майстра «з’їдять» всю економію на фурнітурі). Тим більше не можна економити на фурнітурі, якщо вікно встановлене на першому, другому чи останньому поверсі — зламостійкість таких конструкцій повинна бути пріоритетом.
 • І ще один важливий аспект — монтаж. Так, при встановленні за всіма стандартами ДСТУ доведеться нести додаткові витрати на закупівлю пароізоляційних і паропроникних монтажних стрічок. Але відмова від цих матеріалів значно погіршить характеристики монтажного шва, що неминуче позначиться на мікрокліматі квартири в цілому.

При замовленні ПВХ-конструкції практично завжди є потенціал для економії. Важливо лише грамотно його реалізувати і скоротити витрати там, де це не завдасть шкоди довговічності або експлуатаційними характеристиками вікна.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(19 голосів, середня: 4,84 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!
WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!

Акція “76 за ціною 70” діятиме в період 05.02.24 – 05.05.24. Взяти участь в ній зможуть всі дилери, які продають...

WDS візьме участь у виставці MADE expo 2023
WDS візьме участь у виставці MADE expo 2023

15-18 листопада в Мілані, Італія, відбудеться виставка MADE expo 2023 – знакова подія для будівельної галузі, яка об’єднує потужних виробників,...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ