click fraud detection
 • ua
 • en
 • it
 • ro
Як обрати вікна, які підійдуть саме вам 04.10.2019

Як обрати вікна, які підійдуть саме вам

Надійність, довговічність, функціональність, максимальна енергоефективність — це універсальні вимоги, які можна висувати до будь-яких металопластикових вікон. Але поряд з цими характеристиками у ПВХ конструкцій є і інші якості, які слід враховувати при замовленні вікон.

Різні варіанти комплектації металопластикових конструкцій дозволяють створити вікно, яке буде максимально відповідати саме вашим вимогам. Для цього потрібно оцінити умови, в яких буде експлуатуватися конструкція, і підібрати комплектацію відповідно до цих умов.

Будинок, квартира або офіс

Перше питання, на яке потрібно відповісти, вибираючи пластикове вікно: де його буде встановлено? Оптимальна комплектація вікон для квартир, приватних будинків, а також комерційних об’єктів, таких як офіси, буде відрізнятися:

 • Квартири в більшості багатоповерхівок мають віконні отвори типових форм і розмірів, тому різноманітність конструкцій буде невеликою. Вимоги до теплоізоляційним характеристикам теж будуть високими. При цьому навіть при централізованому опаленні ефект від встановлення енергоефективних вікон буде відчутним. А при автономному обігріві можна ще і забезпечити економію.
 • У ситуації зі склінням приватного будинку все дещо інакше. Тут будуть доречними нестандартні конструкції з білого або ламінованого профілю. Чим вище буде опір теплопередачі вікна, тим краще. Автономне опалення в парі з енергоефективними конструкціями може значно знизити витрати на обігрів.
 • В офісах і інших комерційних об’єктах зазвичай встановлюються типові вікна великого розміру. Для них основними вимогами будуть міцність і надійність. Велика площа скління збільшує тепловтрати, і їх варто мінімізувати якісними енергоефективними склопакетами.

Як обрати вікна, які підійдуть саме вам

Поверх

Наступний важливий параметр — поверх. Висота розміщення вікна безпосередньо впливає на його вразливість до спроб несанкціонованого проникнення. Комплектувати протизламною фурнітурою і склопакетом з триплексом або броньованим склом варто вікна та балконні двері, встановлені:

 • У приватних будинках,
 • У квартирах на 1-2 поверхах (або вище, якщо під вікнами є парапет чи інший архітектурний елемент, що забезпечує доступ до вікна),
 • У квартирах на останніх поверхах (щоб виключити проникнення з даху),
 • В офісах і інших комерційних об’єктах на 1-2 поверхах.

У всіх цих випадках ризик проникнення через вікно дуже високий, і тільки оптимальна комплектація конструкції може його знизити.

Крім того, якщо в квартирі або будинку є діти, то на всіх поверхах необхідно встановлювати пристрої, що запобігають відкриттю стулки без відома дорослих. Це може бути блокіратор, ручка з ключем або дитячий замок безпеки.

Верхні поверхи висотних будинків — це області з підвищеними вітровими навантаженнями. Вікна та балконні рами тут піддаються інтенсивному впливу, тому потрібно обирати конструкції з великим запасом міцності і монтувати їх за всіма правилами ДСТУ, застосовуючи найбільш надійне кріплення.

Сонячна або тіньова сторона

Акцентуючи увагу на безпеці та енергоефективності, не варто забувати про сонцезахист, а також про достатній рівень природного освітлення. Якщо вікна виходять на тіньову сторону, то бажано обирати конструкції, виготовлені на базі низького профілю, такого як WDS 6S. В такому випадку світловий проріз буде максимально розширено, і ви отримаєте більше сонячного світла.

Для вікон, що виходять на сонячну сторону — східну або південну — пріоритетним буде ефективний сонцезахист. Його можна забезпечити, встановивши склопакет, укомплектований:

 • Сонцезахисним (рефлекторним, світловідбиваючим) склом,
 • Мультифункціональним склом, що об’єднує функції сонцезахисту і енергозбереження,
 • Тонованим склом (для тонування використовується спеціальна плівка або забарвлення скла в масі).

Комплектація конструкцій склопакетами з сонцезахисними елементами дозволяє знизити перегрів приміщення в літню спеку. Завдяки цьому не тільки підвищується рівень комфорту, але і знижуються витрати енергії на кондиціювання (а значить — і витрати на оплату електрики).

Як обрати вікна, які підійдуть саме вам

Потреба в шумоізоляції

Якщо вікно виходить на досить тихий двір або вулицю котеджного селища, то необхідності в додатковій шумоізоляції немає. Звичайні склопакети, тим більш двокамерні, і самі непогано знижують гучність звуків, тому вам буде досить комфортно.

Якщо ж вікна виходять на:

 • Дорогу з інтенсивним автомобільним рухом,
 • Будівельний, промисловий  чи дитячий майданчик,
 • Літню терасу кафе чи ресторану,

то варто врахувати, що шум може бути настільки гучним, що він стане заважати навіть при закритих вікнах. В цьому випадку виправданим є встановлення склопакетів з різною шириною дистанції або з зовнішнім склом збільшеної товщини (наприклад, 6 мм замість 4 мм). Такі зміни в конструкції дозволяють знизити гучність зовнішнього шуму в 2-3 рази, забезпечивши максимальний акустичний комфорт.

Крім того, виправданим буде встановлення металопластикових вікон зі звукоізоляційними склопакетами в дитячі кімнати — так малюки не будуть прокидатися від шуму за вікном, а школярі зможуть повноцінно відпочити, не перевантажуючи нервову систему.

Можливостей для «персоналізації» та «індивідуалізації» конструкції металопластикового вікна досить багато. Оптимальна схема комплектації і характеристики залежать в першу чергу від умов експлуатації — саме їх і потрібно враховувати, обираючи вікно для свого будинку або квартири.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(8 голосів, середня: 4,75 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ