click fraud detection
Вікна для дошкільних закладів 21.09.2020

Вікна для дошкільних закладів

Заміна вікон у дитячому садочку — завдання непросте. З одного боку, потрібно вкластися в максимально обмежений бюджет. З іншого — обрати такі вікна, які будуть досить безпечними та забезпечать підтримку комфортного мікроклімату і влітку, і взимку.

На що звернути увагу, обираючи вікна для дошкільних закладів, розповімо нижче.

Чи можна використовувати пластикові вікна?

Рішення замінити вікна у дитячому садку найчастіше приймають тоді, коли старі дерев’яні конструкції вже не можуть впоратись із теплоізоляцією. Навіть при заклеюванні рам тканиною або папером в холодну пору року приміщення швидко холонуть, і в них з’являються протяги.

Іноді в мережі можна зустріти думку про те, що пластикові вікна для дитячого садочка не підходять. Аргументують її по-різному, але більша частина аргументів не має нічого спільного з реальністю:

 • У сучасних пластикових вікнах свинець практично не використовується — велика частина виробників за останнє десятиліття стала використовувати кальцій-цинковий стабілізатор. Тому пластикові вікна не будуть токсичними і не завдадуть шкоди дітям. Профіль для вікон WDS виробляється саме з використанням стабілізатора Ca-Zn.
 • Горючість ПВХ є нижчою, ніж у дерева. Тому і з цієї точки зору безпека металопластикових вікон для дитячих садочків вища.
 • Висока герметичність вікон для дитячого садка буде перевагою — вона дає можливість мінімізувати втрати тепла. А приплив свіжого повітря має бути контрольованим — за рахунок вентиляції або встановлення припливних віконних клапанів.

Тому, навіть якщо не брати до уваги такий фактор як ціна (а сучасні дерев’яні вікна досить дорогі), пластикові вікна у дитячому садочку будуть цілком доречними.

Вікна для дошкільних закладів

Вимоги до вікон у дитячих садках

Вибір оптимальної комплектації вікон для дитячого садочка — дуже важливе завдання:

 • Зазвичай у типових будівлях садків віконні отвори досить великі, тож і самі вікна будуть великогабаритними. Це означає, що для їх виготовлення потрібно обирати міцний профіль з міцним армуванням, що має товщину не менше 1,5 мм.
 • Теплоізоляційні характеристики профільної системи теж повинні бути високими. Шестикамерні профілі забезпечують потрібне енергозбереження, тому перевагу слід віддавати саме їм.
 • Заповнення рами/стулки — двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом (бажано заповнення камер аргоном). Тільки у цьому випадку опір вікна теплопередачі буде відповідати регіональним нормами ДСТУ і забезпечить мінімізацію тепловтрат.

Зверніть увагу! Якщо вікна виходять на сонячну сторону і нічим не затінені, для захисту від перегріву їх можна додатково укомплектувати сонцезахисним або мультифункціональним склом.

Що ж стосується фурнітури для пластикового вікна, то її вибір визначається розмірами стулки. Крім того, бажано укомплектовувати кожну стулку мікропровітрюванням або покроковим провітрюванням — для контрольованої вентиляції приміщень дитячого садочка з необхідною інтенсивністю.

Вікна для дошкільних закладів

Безпека вікон у дитячому садочку

Для вікон у дитячих садочках безпека — один з ключових параметрів. Забезпечується вона декількома способами:

 • Захистити склопакет від розбивання можна, укомплектувавши його триплексом, термозміцненим або ламінованим склом. Оскільки важлива саме безпека дітей, то таке скло ставлять з внутрішньої сторони.
 • Дитячий замок безпеки — ще один обов’язковий елемент комплектації фурнітури пластикових вікон для дитячого садочка. Він запобігає відкриванню стулки дітьми (що може призвести до випадіння з вікна та травм), але не перешкоджає провітрюванню приміщення.

Захистити приміщення від зловмисників можна, встановивши на стулки пластикового вікна комплект протизламної фурнітури. Він додатково підвищить рівень безпеки.

Монтаж пластикових вікон у дитячих садочках

Ще одна обов’язкова умова надійності, безпеки та ефективності пластикових вікон — правильний монтаж. Велика площа скління робить підвищені вимоги до професіоналізму майстрів, що встановлюють вікна у дитячому садочку, ще більш актуальними:

 • Конструкції потрібно надійно зафіксувати у віконних отворах за допомогою анкерного кріплення або монтажних пластин.
 • Монтажний шов бажано облаштовувати за тришаровою технологією (з урахуванням вимог ДСТУ), застосовуючи пароізоляційні та паропроникні монтажні стрічки.
 • Обов’язковим є і якісне регулювання віконної фурнітури: великі стулки повинні легко відкриватися і закриватися.

Все це — аргументи на користь того, щоб доручати заміну вікон у дитячих садочках та інших дошкільних закладах компаніям з достойною репутацією. Висока кваліфікація менеджерів та майстрів — запорука того, що пластикові вікна будуть оптимально укомплектовані і встановлені з дотриманням усіх стандартів. А значить — вони забезпечать підтримку комфортного мікроклімату у приміщенні, в якому діти проводять більшу частину дня, і гарантуватимуть їхню безпеку.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних та дверних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(22 голосів, середня: 4,86 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

МІРОПЛАСТ придбав дихальні контури для Обласної дитячої клінічної лікарні
МІРОПЛАСТ придбав дихальні контури для Обласної дитячої клінічної лікарні

Наприкінці січня 2022 року адміністрація Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні звернулася до компанії «МІРОПЛАСТ» із проханням надати допомогу у придбанні...

Дизайн інтер’єрів 2022. Які вікна будуть в тренді
Дизайн інтер’єрів 2022. Які вікна будуть в тренді

Тренди в дизайні часто визначають не тільки кольорову гаму та стиль приміщення, але й те, які елементи використовуватимуться при створенні...

Акція WDS Challenge 3.0. Старт 20 грудня 2021
Акція WDS Challenge 3.0. Старт 20 грудня 2021

Компанія «МІРОПЛАСТ» анонсує старт всеукраїнської акції WDS Challenge 3.0! Вона триватиме з 20 грудня 2021 по 31 січня 2022. Для...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ