click fraud detection
 • ua
 • en
 • it
 • ro
Вікна для дошкільних закладів 21.09.2020

Вікна для дошкільних закладів

Заміна вікон у дитячому садочку — завдання непросте. З одного боку, потрібно вкластися в максимально обмежений бюджет. З іншого — обрати такі вікна, які будуть досить безпечними та забезпечать підтримку комфортного мікроклімату і влітку, і взимку.

На що звернути увагу, обираючи вікна для дошкільних закладів, розповімо нижче.

Чи можна використовувати пластикові вікна?

Рішення замінити вікна у дитячому садку найчастіше приймають тоді, коли старі дерев’яні конструкції вже не можуть впоратись із теплоізоляцією. Навіть при заклеюванні рам тканиною або папером в холодну пору року приміщення швидко холонуть, і в них з’являються протяги.

Іноді в мережі можна зустріти думку про те, що пластикові вікна для дитячого садочка не підходять. Аргументують її по-різному, але більша частина аргументів не має нічого спільного з реальністю:

 • У сучасних пластикових вікнах свинець практично не використовується — велика частина виробників за останнє десятиліття стала використовувати кальцій-цинковий стабілізатор. Тому пластикові вікна не будуть токсичними і не завдадуть шкоди дітям. Профіль для вікон WDS виробляється саме з використанням стабілізатора Ca-Zn.
 • Горючість ПВХ є нижчою, ніж у дерева. Тому і з цієї точки зору безпека металопластикових вікон для дитячих садочків вища.
 • Висока герметичність вікон для дитячого садка буде перевагою — вона дає можливість мінімізувати втрати тепла. А приплив свіжого повітря має бути контрольованим — за рахунок вентиляції або встановлення припливних віконних клапанів.

Тому, навіть якщо не брати до уваги такий фактор як ціна (а сучасні дерев’яні вікна досить дорогі), пластикові вікна у дитячому садочку будуть цілком доречними.

Вікна для дошкільних закладів

Вимоги до вікон у дитячих садках

Вибір оптимальної комплектації вікон для дитячого садочка — дуже важливе завдання:

 • Зазвичай у типових будівлях садків віконні отвори досить великі, тож і самі вікна будуть великогабаритними. Це означає, що для їх виготовлення потрібно обирати міцний профіль з міцним армуванням, що має товщину не менше 1,5 мм.
 • Теплоізоляційні характеристики профільної системи теж повинні бути високими. Шестикамерні профілі забезпечують потрібне енергозбереження, тому перевагу слід віддавати саме їм.
 • Заповнення рами/стулки — двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом (бажано заповнення камер аргоном). Тільки у цьому випадку опір вікна теплопередачі буде відповідати регіональним нормами ДСТУ і забезпечить мінімізацію тепловтрат.

Зверніть увагу! Якщо вікна виходять на сонячну сторону і нічим не затінені, для захисту від перегріву їх можна додатково укомплектувати сонцезахисним або мультифункціональним склом.

Що ж стосується фурнітури для пластикового вікна, то її вибір визначається розмірами стулки. Крім того, бажано укомплектовувати кожну стулку мікропровітрюванням або покроковим провітрюванням — для контрольованої вентиляції приміщень дитячого садочка з необхідною інтенсивністю.

Вікна для дошкільних закладів

Безпека вікон у дитячому садочку

Для вікон у дитячих садочках безпека — один з ключових параметрів. Забезпечується вона декількома способами:

 • Захистити склопакет від розбивання можна, укомплектувавши його триплексом, термозміцненим або ламінованим склом. Оскільки важлива саме безпека дітей, то таке скло ставлять з внутрішньої сторони.
 • Дитячий замок безпеки — ще один обов’язковий елемент комплектації фурнітури пластикових вікон для дитячого садочка. Він запобігає відкриванню стулки дітьми (що може призвести до випадіння з вікна та травм), але не перешкоджає провітрюванню приміщення.

Захистити приміщення від зловмисників можна, встановивши на стулки пластикового вікна комплект протизламної фурнітури. Він додатково підвищить рівень безпеки.

Монтаж пластикових вікон у дитячих садочках

Ще одна обов’язкова умова надійності, безпеки та ефективності пластикових вікон — правильний монтаж. Велика площа скління робить підвищені вимоги до професіоналізму майстрів, що встановлюють вікна у дитячому садочку, ще більш актуальними:

 • Конструкції потрібно надійно зафіксувати у віконних отворах за допомогою анкерного кріплення або монтажних пластин.
 • Монтажний шов бажано облаштовувати за тришаровою технологією (з урахуванням вимог ДСТУ), застосовуючи пароізоляційні та паропроникні монтажні стрічки.
 • Обов’язковим є і якісне регулювання віконної фурнітури: великі стулки повинні легко відкриватися і закриватися.

Все це — аргументи на користь того, щоб доручати заміну вікон у дитячих садочках та інших дошкільних закладах компаніям з достойною репутацією. Висока кваліфікація менеджерів та майстрів — запорука того, що пластикові вікна будуть оптимально укомплектовані і встановлені з дотриманням усіх стандартів. А значить — вони забезпечать підтримку комфортного мікроклімату у приміщенні, в якому діти проводять більшу частину дня, і гарантуватимуть їхню безпеку.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних та дверних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(22 голосів, середня: 4,86 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ