click fraud detection
 • ua
 • en
 • it
 • ro
Варіанти скління веранд та альтанок 17.04.2020

Варіанти скління веранд та альтанок

Веранди та альтанки — це легкі конструкції, що використовуються для комфортного відпочинку. Вони можуть бути і незаскленими — але тоді використовувати їх можна лише в теплу пору року і у гарну погоду. Скління веранд і альтанок розширює їхні можливості — особливо якщо використовувати для нього сучасні профільні системи, склопакети та елементи фурнітури.

Вимоги до скління

Веранди, тераси і альтанки можуть бути самими різними — тому єдиний список вимог до скління сформувати буде складно. І все ж кілька спільних рис варто виділити:

 • Перший важливий фактор — хороша освітленість. Площа прозорих поверхонь на верандах і в альтанках буде максимальною, тому бажано використовувати профільні системи з низькою стулкою. Так профілі будуть займати менше місця, і можна буде досягти потрібного ефекту.
 • Хороша вентиляція теж важлива. Робити скління повністю глухим — не найкраще рішення. Щоб в гарну погоду можна було оцінити всі переваги відпочинку на свіжому повітрі, в конструкцію обов’язково включаються стулки (в тому числі штульпові).
 • Сонцезахист — ще один важливий фактор. У літню спеку приміщення з великими вікнами може потерпати від перегріву. Вибір для скління сонцезахисних або мультифункціональних склопакетів буде цілком виправданим: освітленість буде достатньою, при цьому значно знизиться ризик перегріву.

Важливо! Дзеркальне покриття таких склопакетів забезпечує приватність. Вона важлива, якщо альтанка або веранда виходять на жваву вулицю або їх видно через паркан.

 • Привабливий зовнішній вигляд. Поряд зі звичайними білими профільними системами тут можна використовувати ламіновані. Більш того, ламінований профіль в таких конструкціях, як альтанки і веранди, виглядає особливо органічно.

Для теплого приміщення

Комплектація конструкцій, що будуть використовуватися для скління веранд або альтанок, залежить від вимог до їхньої теплоізоляції. Якщо приміщення буде місцем для відпочинку не тільки влітку, а й в холодну пору року (нехай і в осінньо-весняний період), необхідно подбати про хорошу теплоізоляцію:

 • Профільна система має бути досить енергоефективною, але при цьому легкою і не громіздкою — оптимальним вибором стане WDS 6S. Додатковою перевагою цього профілю є низькі рама і стулка, що збільшить кількість природного світла в приміщенні.
 • В якості основного склопакета можна використовувати двокамерну конструкцію з енергозберігаючим (якщо веранда затінена гілками дерев) або мультифункціональним склом.
 • До комплекту фурнітури бажано включити фіксатор або обмежувач повороту стулки. Це дасть можливість інтенсивно провітрювати приміщення в теплу погоду — і при цьому не боятися, що порив вітру стане причиною розбитого склопакету.

Варіанти скління веранд та альтанок

Для літньої альтанки

Веранди в дачних будиночках, а також альтанки, що використовуються тільки влітку, потрібно склити з використанням інших конструкцій. Теплоізоляція тут не так важлива — все одно взимку всередині нікого не буде. А ось захист від вітру, дощу і яскравого сонця виходить на перший план:

 • Профіль — легка, але міцна енергоефективна система (WDS 5S має оптимальні характеристики). Конструкція може бути як білою, так і ламінованою — все залежить від загальної концепції дизайну.
 • Склопакет — однокамерний, з прозорим, тонованим або сонцезахисним склом.

Зверніть увагу! Конструкції з профільної системи WDS 5S з однокамерними склопакетами будуть легшими, що забезпечить зниження навантаження на несучі конструкції, каркас альтанки або огорожу веранди.

 • Стулки — звичайні або штульпові, обов’язково з фіксаторами або обмежувачами відкривання для інтенсивного провітрювання.

Використання розсувних систем у склінні веранд і альтанок

Поряд з традиційними конструкціями в склінні альтанок і веранд сьогодні активно використовуються похильно-розсувні системи. Незважаючи на більш високу вартість фурнітури для таких систем, у них є ряд переваг, і тут вони проявляються особливо чітко:

 • По-перше, розсувний принцип відкривання дозволяє отримати відкритий отвір з максимальною площею і шириною.
 • По-друге, рух стулки в площині вікна або стіни дозволяє економити вільний простір.
 • Нарешті, в закритому положенні притискання стулки до рами буде достатнім для забезпечення герметичності, тепло- і звукоізоляції.

Все це — досить переконливі аргументи для використання розсувних конструкцій при склінні терас, веранд і альтанок.

Також варто врахувати, що велика площа скління такого об’єкта передбачає встановлення і з’єднання декількох конструкцій зі значними габаритами. Надійну фіксацію і високу герметичність стиків може забезпечити виключно професійний монтаж. Тому встановлення скління для веранди або альтанки варто доручати лише фахівцям з високою кваліфікацією!

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(20 голосів, середня: 4,85 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ