click fraud detection
 • ua
 • ru
Що варто знати про ламіновані вікна 05.03.2019

Що варто знати про ламіновані вікна

Багато хто з шанувальників сучасних стилів інтер’єру відмовляється від придбання стандартних білих вікон через їх звичайний зовнішній вигляд. І дійсно, білі пластикові поверхні не завжди гармонійно поєднуються з фактурним оздобленням, тисненими шпалерами та іншими атрибутами сучасного оформлення приміщень.

Вирішити цю проблему може ламінація пластикових вікон, яка дозволяє зробити їх такими, що зовні не відрізняються від дерев’яних.

Що таке ламінація і навіщо вона потрібна?

Ламінація — це декорування видимих ​​поверхонь пластикового вікна тонкими полімерними плівками. Найчастіше відтінок і текстура плівки підбираються з таким розрахунком, щоб вікно виглядало практично так само, як конструкція з деревини дорогих порід — при цьому зберігало всю функціональність металопластикової системи.

Причина, з якої вибирають ламіновані вікна, очевидна: вони красиві. Якісне ламіноване вікно, підібране з урахуванням дизайну приміщення і підкреслене аксесуарами (стильна ручка, накладки на петлі) відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

Як ламінують вікна?

Цех з виробництва ламінованого профілю WDS Color оснащений найсучаснішим обладнанням – це дозволяє виготовляти ламінацію швидко та якісно. Для декорування виробів ми використовуємо якісні сертифіковані матеріали від виробників зі світовими іменами.

Процесс ламінації профілю складається з ряду операцій, які здійснюються паралельно та потребують точного контролю та дотримання параметрів даної технології.

 • Поверхня профілю, який буде декоруватися плівкою, попередньо обробляється праймером. Це спеціальна речовина, яка посилює адгезію з клеєм.
 • На ламінаційну плівку наноситься поліуретановий клей-розплав, який швидко полімеризується і зберігає високий рівень адгезії плівки до профілю при будь-яких кліматичних умовах.
 • Потім на заготовку профілю наноситься декоративна ПВХ-плівка з клеєм та відбувається процес окутування, коли ролики прижимають плівку до профілю, не допускаючи формування будь-яких складок. Якісне наклеювання забезпечується точною порізкою плівки і її нагріванням: матеріал стає більш еластичним і ідеально прилягає до основи.

Весь процес ламінування проходить в приміщенні з високим ступенем очищення повітря і суворим контролем вологості. Завдяки цьому виключається попадання пилу і дрібних твердих часток під ламінаційну плівку, так що поверхня профілю залишається ідеально рівною.

Складний цикл виробництва впливає і на собівартість ламінованого вікна. Коштує така конструкція трохи дорожче стандартної, виготовленої з ПВХ-профілю без декоративної плівки — але і виглядає в інтер’єрі значно естетичніше!

Як ламінують вікна?

Якою може бути ламінація?

Залежно від того, на яку сторону буде наклеєна декоративна плівка, ламінація може бути:

 • Внутрішньою — підходить для інтер’єрних рішень.
 • Зовнішньою — такий варіант вибирають, якщо важливо, як вікно буде виглядати на фасаді будівлі.
 • Двобічною — універсальний варіант.

Палітра ламінаційних плівок досить велика: в лінійці WDS Color представлено 37 варіантів, так що ви без зусиль підберете відтінок і текстуру вікна під будь-який стиль.

Щоб вікно було бездоганним, колір профілю і ущільнювача підбирається відповідно до відтінку ламінації. Білий, бежевий і сірий профіль, а також сірий, бежевий і чорний ущільнювачі дозволяють формувати органічні комбінації з декоративними плівками будь-якого відтінку.

Що варто врахувати при замовленні ламінованого вікна?

Що варто врахувати при замовленні ламінованого вікна?

При виборі ламінованих вікон ми керуємося в першу чергу їх зовнішнім виглядом, підбираючи відтінок профілю та плівки для гармонійного поєднання. Але крім цього варто врахувати і ряд нюансів, які можуть впливати на експлуатацію ламінованого вікна.

 • По-перше, ламінований профіль часто темніший, тому він швидше нагрівається. Через це ламіноване вікно більш схильне до температурних деформацій. Інженери віконних компаній враховують це при проектуванні конструкцій — тому вікна в деяких конфігураціях і розмірах можуть бути виготовлені тільки з профілю без ламінації.
 • По-друге, схильність до температурної деформації потрібно врахувати (і компенсувати!) при встановленні. Ось чому так важливо, щоб ламіновані конструкції — втім, як і будь-які інші — монтувала професійна бригада.

Як доглядати за ламінованим вікном?

Щоб ламіноване вікно, встановлене в будинку, квартирі або офісі, як можна довше зберігало свій є естетичний вигляд, варто дотримуватися нескладних рекомендацій:

 • Захисну плівку бажано зняти якомога швидше після завершення монтажу. Якщо не зробити цього протягом місяця-двох, то сліди від клею видалити буде значно складніше.
 • При митті вікон не варто використовувати агресивні миючі засоби, які можуть пошкодити декоративну плівку. Також уникайте інтенсивного тертя при очищенні кутів: на стиках ламінація особливо вразлива.

Вибирайте ламіноване вікно з урахуванням дизайну приміщення, дотримуйтесь порад щодо догляду за ним — і красива конструкція, яку зовні не можна буде відрізнити від солідного дерев’яного вікна, стане справжньою окрасою вашої оселі.

(Поки рейтингів немає)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Вікна для пасивного будинку
Вікна для пасивного будинку

Зростання цін на енергоносії і зміщення вектора в бік енергозберігаючих технологій призвели до того, що концепції формування комфортного мікроклімату в...

Компанія «МІРОПЛАСТ» визнана лідером ринку ПВХ-профілю в Україні
Компанія «МІРОПЛАСТ» визнана лідером ринку ПВХ-профілю в Україні

За даними дослідження, проведеного компанією Pro-Consulting, компанія «МІРОПЛАСТ» стала лідером за обсягами виробництва ПВХ-профілю в Україні у 2019 р. Більш...

Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн грн у модернізацію виробництва
Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн грн у модернізацію виробництва

Компанія «МІРОПЛАСТ», що виробляє профільні системи для вікон та дверей під торговою маркою WDS, інвестує у модернізацію і розширення парку...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ