click fraud detection
Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів та лоджій 04.10.2021

Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів та лоджій

При склінні балконів і лоджій металопластиковими вікнами раніше майже в 100% випадків використовувалися вікна зі стандартним типом відривання — поворотним та поворотно-відкидним. Економ-варіант — балконне скління з імпостом — припускав наявність двох окремих отворів, розділених вертикальною стійкою. У трохи більш дорогого варіанта зі штульповим відкриванням цього недоліку не було — при відкриванні обох стулок утворювався єдиний отвір.

Але в обох випадках відзначали недолік — самі віконні стулки відкривалися всередину і перекривали простір на балконі або лоджії. За невеликої ширини приміщення (тобто в більшості типових будинків) при відкриванні стулки прохід перекривався повністю, що негативно позначалося на рівні комфорту.

Альтернативою стало використання розсувних конструкцій. Але легкі алюмінієві розсувні вікна не забезпечували необхідної теплоізоляції — тому їх використовували рідко. З появою пластикових розсувних вікон ситуація змінилася.

Переваги розсувних конструкцій

Використання спеціальних профільних систем дозволило виготовляти розсувні вікна для балконів і лоджій з хорошими експлуатаційними характеристиками. Розсувні конструкції мають наступні переваги:

  • Перший плюс — сам принцип відкривання. Зміщення стулки вбік у площині вікна дозволяє раціонально використовувати вільний простір на балконі. Тепер не потрібно відходити, аби відкрити стулку, не потрібно думати, що стулка при повороті щось зачепить на вузькому балконі — широкий отвір відкривається без перешкод.
  • Другий плюс — відсутність зазорів, проникних для вологи і протягів. Щіткові ущільнювачі перекривають зазор між рамою і стулкою. Разом з конфігурацією профілю це забезпечує захист від продування, потрапляння вологи та пилу.

Таким чином, металопластикові профільні системи слайдингового типу поєднують хороші показники теплоізоляції, герметичності і комфорту у використанні.

На що варто звернути увагу?

Як і у інших металопластикових виробів, у розсувних систем з ПВХ-профілю є ряд особливостей. Недоліками їх назвати не можна — але якщо не продумати ці аспекти заздалегідь, то неприємний сюрприз при експлуатації вікна цілком можливий.

  • Більшість розсувних систем не призначені для скління опалюваних балконів і лоджій. Їх роблять легкими і міцними, забезпечуючи базовий рівень теплоізоляції — але не більше. Якщо ви хочете, щоб температура на лоджії була такою ж, як і у житлових приміщеннях — варто звернути увагу на класичні розпашні конструкції на основі шестикамерних профільних систем (WDS 7S, WDS 8S).
  • Розсувні системи вимогливі до якості монтажу. Непрофесійне встановлення призведе до того, що через деформацію рам або стулок рухомі частини будуть заїдати або навіть сходити з напрямних. Для бездоганної роботи розсувної конструкції важливо, щоб скління лоджії монтували професіонали.
  • Ціна розсувних конструкцій порівнянна з ціною розпашних вікон з аналогічними габаритами. Але в цілому вартість скління балкона залежить від комплектації, тому для будь-якого об’єкта знайдеться варіант з прийнятним бюджетом.

Профільна система WDS SL 60 для панорамного балкона або лоджії

В якості базової профільної системи для виготовлення розсувних балконних вікон можна розглядати профіль WDS SL 60. При розробці цієї системи враховувалися актуальні потреби віконного ринку — тому вона відмінно підходить для вирішення поставленого завдання:

  • Максимальний розмір стулки — 1500*1500 мм. Це дає можливість склити балкон або лоджію з сумарною шириною більш ніж 3 метри.
  • При відкриванні стулки ролики рухаються по алюмінієвих напрямних. Великий діаметр роликів і точна підгонка рухомих деталей забезпечують плавний рух навіть при ширині стулки близько 1,5 м.
  • Систему оснащено щітковими ущільнювачами, що відповідають за захист від будь-яких зовнішніх впливів. При правильній підгонці деталей і професійному монтажі балкон буде надійно захищено від вітру, пилу і дощу.
  • Конструкція може оснащуватися вбудованою москітною сіткою. Москітне полотно може розміщуватися як всередині, так і зовні приміщення.

Важливо! Система WDS SL 60 представлена ​​в двох модифікаціях — віконній і дверній. Для скління балконів і лоджій використовується саме віконна модифікація, дверний профіль WDS SL 60 застосовують при склінні веранд, альтанок і терас.

Як і інші профілі від компанії «МІРОПЛАСТ», слайдинговий профіль WDS SL 60 може бути виготовлено і в ламінованому варіанті. Більш ніж 40 кольорів ламінації дозволяють органічно вписати балконні розсувні конструкції в кольорове рішення фасаду або інтер’єру будівлі.

Розсувні вікна на балконі або лоджії — це сучасне рішення, що може бути не лише зручним, але і красивим. Для цього потрібно обрати профіль з відповідними характеристиками, доручити виготовлення конструкцій виробнику з хорошою репутацією, а монтаж довірити кваліфікованій бригаді. Тільки в цьому випадку балконні розсувні вікна служитимуть довго, захищаючи балкон від пилу, вітру і опадів.

(33 голосів, середня: 4,36 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Прогнози щодо стану віконної галузі у 2023 році. Інтерв’ю Сергія Даціва, директора зі збуту компанії «МІРОПЛАСТ»
Прогнози щодо стану віконної галузі у 2023 році. Інтерв’ю Сергія Даціва, директора зі збуту компанії «МІРОПЛАСТ»

Стан ринку світлопрозорих конструкцій у 2023 році насамперед залежить від успіхів Збройних сил України та допомоги наших партнерів. Перебіг військової...

Нові ДБН набули чинності з 1 вересня. Що важливо знати віконщикам
Нові ДБН набули чинності з 1 вересня. Що важливо знати віконщикам

З 1 вересня 2022 року набула чинності низка державних будівельних норм, дві з яких безпосередньо впливають на діяльність у віконній...

ТМ WDS та БФ Kiddo анонсували благодійну програму «Вікна для лікарень»
ТМ WDS та БФ Kiddo анонсували благодійну програму «Вікна для лікарень»

Згідно з даними Офісу Президента в Україні на деокупованих територіях термінового відновлення потребують щонайменше 279 медичних закладів, що обслуговують понад...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ