click fraud detection
Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів та лоджій 04.10.2021

Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів та лоджій

При склінні балконів і лоджій металопластиковими вікнами раніше майже в 100% випадків використовувалися вікна зі стандартним типом відривання — поворотним та поворотно-відкидним. Економ-варіант — балконне скління з імпостом — припускав наявність двох окремих отворів, розділених вертикальною стійкою. У трохи більш дорогого варіанта зі штульповим відкриванням цього недоліку не було — при відкриванні обох стулок утворювався єдиний отвір.

Але в обох випадках відзначали недолік — самі віконні стулки відкривалися всередину і перекривали простір на балконі або лоджії. За невеликої ширини приміщення (тобто в більшості типових будинків) при відкриванні стулки прохід перекривався повністю, що негативно позначалося на рівні комфорту.

Альтернативою стало використання розсувних конструкцій. Але легкі алюмінієві розсувні вікна не забезпечували необхідної теплоізоляції — тому їх використовували рідко. З появою пластикових розсувних вікон ситуація змінилася.

Переваги розсувних конструкцій

Використання спеціальних профільних систем дозволило виготовляти розсувні вікна для балконів і лоджій з хорошими експлуатаційними характеристиками. Розсувні конструкції мають наступні переваги:

  • Перший плюс — сам принцип відкривання. Зміщення стулки вбік у площині вікна дозволяє раціонально використовувати вільний простір на балконі. Тепер не потрібно відходити, аби відкрити стулку, не потрібно думати, що стулка при повороті щось зачепить на вузькому балконі — широкий отвір відкривається без перешкод.
  • Другий плюс — відсутність зазорів, проникних для вологи і протягів. Щіткові ущільнювачі перекривають зазор між рамою і стулкою. Разом з конфігурацією профілю це забезпечує захист від продування, потрапляння вологи та пилу.

Таким чином, металопластикові профільні системи слайдингового типу поєднують хороші показники теплоізоляції, герметичності і комфорту у використанні.

На що варто звернути увагу?

Як і у інших металопластикових виробів, у розсувних систем з ПВХ-профілю є ряд особливостей. Недоліками їх назвати не можна — але якщо не продумати ці аспекти заздалегідь, то неприємний сюрприз при експлуатації вікна цілком можливий.

  • Більшість розсувних систем не призначені для скління опалюваних балконів і лоджій. Їх роблять легкими і міцними, забезпечуючи базовий рівень теплоізоляції — але не більше. Якщо ви хочете, щоб температура на лоджії була такою ж, як і у житлових приміщеннях — варто звернути увагу на класичні розпашні конструкції на основі шестикамерних профільних систем (WDS 7S, WDS 8S).
  • Розсувні системи вимогливі до якості монтажу. Непрофесійне встановлення призведе до того, що через деформацію рам або стулок рухомі частини будуть заїдати або навіть сходити з напрямних. Для бездоганної роботи розсувної конструкції важливо, щоб скління лоджії монтували професіонали.
  • Ціна розсувних конструкцій порівнянна з ціною розпашних вікон з аналогічними габаритами. Але в цілому вартість скління балкона залежить від комплектації, тому для будь-якого об’єкта знайдеться варіант з прийнятним бюджетом.

Профільна система WDS SL 60 для панорамного балкона або лоджії

В якості базової профільної системи для виготовлення розсувних балконних вікон можна розглядати профіль WDS SL 60. При розробці цієї системи враховувалися актуальні потреби віконного ринку — тому вона відмінно підходить для вирішення поставленого завдання:

  • Максимальний розмір стулки — 1500*1500 мм. Це дає можливість склити балкон або лоджію з сумарною шириною більш ніж 3 метри.
  • При відкриванні стулки ролики рухаються по алюмінієвих напрямних. Великий діаметр роликів і точна підгонка рухомих деталей забезпечують плавний рух навіть при ширині стулки близько 1,5 м.
  • Систему оснащено щітковими ущільнювачами, що відповідають за захист від будь-яких зовнішніх впливів. При правильній підгонці деталей і професійному монтажі балкон буде надійно захищено від вітру, пилу і дощу.
  • Конструкція може оснащуватися вбудованою москітною сіткою. Москітне полотно може розміщуватися як всередині, так і зовні приміщення.

Важливо! Система WDS SL 60 представлена ​​в двох модифікаціях — віконній і дверній. Для скління балконів і лоджій використовується саме віконна модифікація, дверний профіль WDS SL 60 застосовують при склінні веранд, альтанок і терас.

Як і інші профілі від компанії «МІРОПЛАСТ», слайдинговий профіль WDS SL 60 може бути виготовлено і в ламінованому варіанті. Більш ніж 40 кольорів ламінації дозволяють органічно вписати балконні розсувні конструкції в кольорове рішення фасаду або інтер’єру будівлі.

Розсувні вікна на балконі або лоджії — це сучасне рішення, що може бути не лише зручним, але і красивим. Для цього потрібно обрати профіль з відповідними характеристиками, доручити виготовлення конструкцій виробнику з хорошою репутацією, а монтаж довірити кваліфікованій бригаді. Тільки в цьому випадку балконні розсувні вікна служитимуть довго, захищаючи балкон від пилу, вітру і опадів.

(33 голосів, середня: 4,36 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76
Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76

Нещодавно ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем, які мають з’явитись на ринку влітку цього року. Вже зараз компанія «МІРОПЛАСТ»...

ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76
ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76

Компанія «МІРОПЛАСТ», провідний український виробник ПВХ-профілю, анонсувала грандіозні новинки 2023 року – сімейство систем WDS 76. Всі передумови до створення...

МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології
МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології

Компанія «МІРОПЛАСТ», найбільший виробник ПВХ-профілю в Україні, проводить подальшу модернізацію виробництва. Попри всі складнощі роботи під час воєнного стану, дніпровський...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ