click fraud detection
Пластикові вікна з прихованими петлями 22.04.2020

Пластикові вікна з прихованими петлями

Зазвичай петлі металопластикового вікна розташовані на видимій стороні рами і стулки з боку приміщення. Така конструкція петель використовується вже досить давно і в цілому служить справно. Єдиний істотний її недолік полягає в тому, що петлі знаходяться в полі зору. Це не завжди доречно з точки зору дизайну, і самі елементи піддаються більш інтенсивному забрудненню.

Альтернатива — більш складна у виготовленні і монтажі фурнітура з прихованими петлями. Вона не настільки поширена, але в останні роки популярність її зростає. Виробники фурнітури активно виводять на ринок комплекти з прихованими петлями, які за ціною лише дещо перевершують класичну фурнітуру.

Особливості фурнітури з прихованими петлями

Головна особливість фурнітури з прихованими петлями відображена в самій назві:

  • Петлі, на яких обертається стулка вікна, знаходяться в просторі між рамою і стулкою — так, що при закритому вікні ззовні не видно жодного елементу системи.
  • Конструкція самих петель також відрізняється — замість класичних поворотних циліндрів використовуються пласкі важільні елементи зі штампованого металу.

Функціонал прихованих петель практично не відрізняється від функціоналу стандартної фурнітури з петлями відкритого типу. Стулку можна відкривати як в поворотному (зазвичай виробник встановлює кут відкривання не більше 95-100°), так і у відкидному положенні.

Переваги прихованих петель

Основна причина, з якої обирають приховані петлі — це, звичайно, естетичний зовнішній вигляд вікна, на якому встановлено ​​таку фурнітуру. На лицьовій поверхні відсутні будь-які зайві деталі, що робить конструкцію більш гармонійною і привабливою.

Але є у прихованих петель і функціональні переваги:

  • Підвищена герметичність. Встановлення прихованих петель дозволяє уникнути розриву ущільнення  в петльовій області. Завдяки цьому ущільнювальний контур по периметру вікна зберігає цілісність — це робить конструкцію максимально герметичною і знижує її теплопровідність.
  • Збільшення зламостійкості. Оскільки петлі знаходяться в зазорі між рамою і стулкою, силовий злам значно ускладнюється. Зняти нижню петлю з направляючої важелем (як у випадку із зовнішнім розміщенням) не вийде — тож проникнути в приміщення шляхом злому стулки буде значно складніше.
  • Захист від провисання. Вільний хід прихованих петель мінімальний — це перешкоджає зміщенню навішеної на них стулки. В результаті навіть великі стулки практично ніколи не провисають, і вікно рідше вимагає регулювання.
  • Простий догляд. Петля всередині вікна менш схильна до забруднення і потрапляння пилу. Якщо вона все-таки забрудниться, конструкцію можна очистити і змастити за кілька хвилин: для цього навіть не потрібно знімати захисні накладки.
  • Можливість більшого заведення укосу на раму. Завдяки використанню прихованих петель більшу частину рами можна приховати за укосами — якщо це є виправданим з точки зору дизайну.

А чи є недоліки?

Мінуси прихованих петель можна вважати такими тільки умовно:

  • По-перше, у більшості фурнітурних комплектів є обмеження по масі стулки (зазвичай на рівні 100 кг). Ці обмеження суворіші, ніж у конструкцій з петлями відкритого типу.
  • По-друге, такі системи більш чутливі до якості виготовлення та встановлення конструкції.
  • Зрештою, є відмінності в регулюванні такої фурнітури, тому вирішення цього завдання варто довіряти кваліфікованим фахівцям.

Для більшості стандартних віконних конструкцій приховані петлі можна розглядати в якості гідної альтернативи звичайній фурнітурі з петлями відкритого типу. А там, де пріоритетом стає зовнішній вигляд вікна, такі системи будуть незамінними!

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(21 голосів, середня: 4,76 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76
Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76

Нещодавно ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем, які мають з’явитись на ринку влітку цього року. Вже зараз компанія «МІРОПЛАСТ»...

ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76
ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76

Компанія «МІРОПЛАСТ», провідний український виробник ПВХ-профілю, анонсувала грандіозні новинки 2023 року – сімейство систем WDS 76. Всі передумови до створення...

МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології
МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології

Компанія «МІРОПЛАСТ», найбільший виробник ПВХ-профілю в Україні, проводить подальшу модернізацію виробництва. Попри всі складнощі роботи під час воєнного стану, дніпровський...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ