click fraud detection
Пластикові вікна з прихованими петлями 22.04.2020

Пластикові вікна з прихованими петлями

Зазвичай петлі металопластикового вікна розташовані на видимій стороні рами і стулки з боку приміщення. Така конструкція петель використовується вже досить давно і в цілому служить справно. Єдиний істотний її недолік полягає в тому, що петлі знаходяться в полі зору. Це не завжди доречно з точки зору дизайну, і самі елементи піддаються більш інтенсивному забрудненню.

Альтернатива — більш складна у виготовленні і монтажі фурнітура з прихованими петлями. Вона не настільки поширена, але в останні роки популярність її зростає. Виробники фурнітури активно виводять на ринок комплекти з прихованими петлями, які за ціною лише дещо перевершують класичну фурнітуру.

Особливості фурнітури з прихованими петлями

Головна особливість фурнітури з прихованими петлями відображена в самій назві:

  • Петлі, на яких обертається стулка вікна, знаходяться в просторі між рамою і стулкою — так, що при закритому вікні ззовні не видно жодного елементу системи.
  • Конструкція самих петель також відрізняється — замість класичних поворотних циліндрів використовуються пласкі важільні елементи зі штампованого металу.

Функціонал прихованих петель практично не відрізняється від функціоналу стандартної фурнітури з петлями відкритого типу. Стулку можна відкривати як в поворотному (зазвичай виробник встановлює кут відкривання не більше 95-100°), так і у відкидному положенні.

Переваги прихованих петель

Основна причина, з якої обирають приховані петлі — це, звичайно, естетичний зовнішній вигляд вікна, на якому встановлено ​​таку фурнітуру. На лицьовій поверхні відсутні будь-які зайві деталі, що робить конструкцію більш гармонійною і привабливою.

Але є у прихованих петель і функціональні переваги:

  • Підвищена герметичність. Встановлення прихованих петель дозволяє уникнути розриву ущільнення  в петльовій області. Завдяки цьому ущільнювальний контур по периметру вікна зберігає цілісність — це робить конструкцію максимально герметичною і знижує її теплопровідність.
  • Збільшення зламостійкості. Оскільки петлі знаходяться в зазорі між рамою і стулкою, силовий злам значно ускладнюється. Зняти нижню петлю з направляючої важелем (як у випадку із зовнішнім розміщенням) не вийде — тож проникнути в приміщення шляхом злому стулки буде значно складніше.
  • Захист від провисання. Вільний хід прихованих петель мінімальний — це перешкоджає зміщенню навішеної на них стулки. В результаті навіть великі стулки практично ніколи не провисають, і вікно рідше вимагає регулювання.
  • Простий догляд. Петля всередині вікна менш схильна до забруднення і потрапляння пилу. Якщо вона все-таки забрудниться, конструкцію можна очистити і змастити за кілька хвилин: для цього навіть не потрібно знімати захисні накладки.
  • Можливість більшого заведення укосу на раму. Завдяки використанню прихованих петель більшу частину рами можна приховати за укосами — якщо це є виправданим з точки зору дизайну.

А чи є недоліки?

Мінуси прихованих петель можна вважати такими тільки умовно:

  • По-перше, у більшості фурнітурних комплектів є обмеження по масі стулки (зазвичай на рівні 100 кг). Ці обмеження суворіші, ніж у конструкцій з петлями відкритого типу.
  • По-друге, такі системи більш чутливі до якості виготовлення та встановлення конструкції.
  • Зрештою, є відмінності в регулюванні такої фурнітури, тому вирішення цього завдання варто довіряти кваліфікованим фахівцям.

Для більшості стандартних віконних конструкцій приховані петлі можна розглядати в якості гідної альтернативи звичайній фурнітурі з петлями відкритого типу. А там, де пріоритетом стає зовнішній вигляд вікна, такі системи будуть незамінними!

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(20 голосів, середня: 4,85 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Нові ДБН набули чинності з 1 вересня. Що важливо знати віконщикам
Нові ДБН набули чинності з 1 вересня. Що важливо знати віконщикам

З 1 вересня 2022 року набула чинності низка державних будівельних норм, дві з яких безпосередньо впливають на діяльність у віконній...

ТМ WDS та БФ Kiddo анонсували благодійну програму «Вікна для лікарень»
ТМ WDS та БФ Kiddo анонсували благодійну програму «Вікна для лікарень»

Згідно з даними Офісу Президента в Україні на деокупованих територіях термінового відновлення потребують щонайменше 279 медичних закладів, що обслуговують понад...

Національний виробник ПВХ-профілю МІРОПЛАСТ відзвітував про результати роботи за перше півріччя
Національний виробник ПВХ-профілю МІРОПЛАСТ відзвітував про результати роботи за перше півріччя

Компанія «МІРОПЛАСТ» є найбільшим виробником ПВХ-профілю для вікон та дверей в Україні. Підприємство зупинялось лише на перші тижні війни, але...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ