click fraud detection
  • ua
  • ru
Вікна як частина оформлення інтер’єру. Тренди в дизайні 2019 р 12.07.2019

Вікна як частина оформлення інтер’єру. Тренди в дизайні 2019 р

Вікно – це не тільки функціональна конструкція, що захищає будинок від вологи, вітру і тепловтрат. З моменту своєї появи вікна виступали і в якості елементів інтер’єрного дизайну. Ось чому форму, розмір і зовнішній вигляд вікна потрібно підбирати з урахуванням актуальних трендів в інтер’єрі.

Це в повній мірі відноситься і до металопластикових вікон. Використання сучасних технологій значно розширює спектр можливостей в оформленні вікна, так що навіть серед стандартних варіантів ми можемо обирати конструкції, що максимально органічно поєднуються із запланованим інтер’єром.

Загальні тренди віконного дизайну

Інтер’єрний дизайн — це галузь, яка еволюціонує досить повільно, але при цьому невідворотньо. Тому тренди, актуальні в 2019 році, в більшості своїй розвивають тенденції, закладені ще в 2013–2015 роках. Революційних змін чекати не доводиться, тому актуальними, як і раніше, будуть:

  • Мінімалістичний стиль. Це — загальноєвропейський тренд, який прийшов до нас зі Скандинавії. Вікно (як, втім, і інші елементи інтер’єру) має бути простим і функціональним.
  • Чисті контрастні кольори. Відповідно до цієї ідеї, вікно повинно виділятися на тлі стіни, тому в дизайнерських інтер’єрах стандартні вікна з білого ПВХ використовуються досить рідко. Їм на зміну приходять конструкції, ламіновані з застосуванням плівок у нейтральних відтінках — «сірий металік» або «антрацит».
  • Геометрична естетика. Ламані лінії, прямі і гострі кути — ось те, що актуально сьогодні, і буде актуальним в найближче десятиліття.

Загальні тренди віконного дизайну

Класичні інтер’єри

В інтер’єрах, що прагнуть до класики, варто відмовитися від використання білого ПВХ на користь ламінації:

  • Для світлих просторих кімнат підійдуть світлі ж відтінки — «дуб Шеффілд», «натуральний дуб», «золотий дуб».
  • Для створення затишку в кабінеті або невеликій спальні буде доречною ламінація в більш темних відтінках — «дуб Монтана» або «темна вишня».
  • Що стосується форми профілю, то найкраще підійдуть фігурні штапики — при високій якості ламінації вони відмінно імітують фрезерування натурального дерева.

Конструкції, ламіновані під натуральне дерево, органічно поєднуються з елементами фурнітури з покриттям «золото» або «бронза». Тут же буде доцільним встановлення тонованих склопакетів або скління з піскоструминними малюнками (рослинні мотиви).

Сучасні інтер’єри

Якщо ж ви зважитеся на радикальну реконструкцію житла, то при виборі дизайну віконних конструкцій варто орієнтуватися на згадані вище тренди – використання однотонного ламінації і чіткі геометричні форми:

  • Що стосується кольору профілю, то тут все досить очевидно — підійдуть відтінки сірого або ж чисто білий стандартний ПВХ. Можна використовувати ламінацію під темні породи дерева, але бажано, щоб текстура деревини була не надто яскраво виражена.
  • З формою все теж просто — чим більше прямих ліній, тим краще. Заокруглені контури підійдуть в тому випадку, якщо в інтер’єрі є інші плавні лінії: наприклад, малюнок на шпалерах або фіранках.

Сучасний стиль передбачає функціональність, тому ручка і інші зовнішні елементи фурнітури мають бути максимально технологічними. Можна вчинити і по-іншому: зробити фурнітуру максимально непомітною — так, щоб вона не відволікала увагу від самого віконного контуру.

Все вищезгадане стосується вікон для житлових приміщень — будинків і квартир. Якщо ж ви обираєте вікна для комерційного об’єкта, то дизайн віконних конструкцій повинен органічно поєднуватися із загальною кольоровою схемою і концепцією оформлення. При цьому великі панорамні вікна можуть стати центральним об’єктом інтер’єру — наприклад, вони відмінно впишуться в оформлення кафе чи ресторану, і «зададуть тон» всьому приміщенню.

Є маса можливостей для перетворення вікон з суто функціональних елементів інтер’єру на дизайнерські об’єкти. Але щоб скористатися ними, варто ознайомитися з усім розмаїттям конструкцій і їх складових — профільних систем, склопакетів, фурнітури і т.д. Тільки володіючи максимально повною інформацією, ви забезпечите гармонійне поєднання вікон і решти елементів оформлення.

(1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Нові нормативи на ринку вікон та дверей: 305 Регламент і ДСТУ EN 14351
Нові нормативи на ринку вікон та дверей: 305 Регламент і ДСТУ EN 14351

Наразі в Україні проводиться гармонізація будівельних норм зі стандартами ЄС. Вже зараз прийнято низку нормативних документів, які докорінно змінюють правила...

Генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ» взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks
Генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ» взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks

Емре Хаді Ерверді, генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ», взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks, що відбувся 27 травня в Дніпрі....

МІРОПЛАСТ надав екстрену благодійну допомогу Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні
МІРОПЛАСТ надав екстрену благодійну допомогу Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні

21 травня 2021 року адміністрація КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР» звернулась до МІРОПЛАСТ з проханням допомогти у придбанні...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ