click fraud detection
Вікна як частина оформлення інтер’єру. Тренди в дизайні 2019 р 12.07.2019

Вікна як частина оформлення інтер’єру. Тренди в дизайні 2019 р

Вікно – це не тільки функціональна конструкція, що захищає будинок від вологи, вітру і тепловтрат. З моменту своєї появи вікна виступали і в якості елементів інтер’єрного дизайну. Ось чому форму, розмір і зовнішній вигляд вікна потрібно підбирати з урахуванням актуальних трендів в інтер’єрі.

Це в повній мірі відноситься і до металопластикових вікон. Використання сучасних технологій значно розширює спектр можливостей в оформленні вікна, так що навіть серед стандартних варіантів ми можемо обирати конструкції, що максимально органічно поєднуються із запланованим інтер’єром.

Загальні тренди віконного дизайну

Інтер’єрний дизайн — це галузь, яка еволюціонує досить повільно, але при цьому невідворотньо. Тому тренди, актуальні в 2019 році, в більшості своїй розвивають тенденції, закладені ще в 2013–2015 роках. Революційних змін чекати не доводиться, тому актуальними, як і раніше, будуть:

  • Мінімалістичний стиль. Це — загальноєвропейський тренд, який прийшов до нас зі Скандинавії. Вікно (як, втім, і інші елементи інтер’єру) має бути простим і функціональним.
  • Чисті контрастні кольори. Відповідно до цієї ідеї, вікно повинно виділятися на тлі стіни, тому в дизайнерських інтер’єрах стандартні вікна з білого ПВХ використовуються досить рідко. Їм на зміну приходять конструкції, ламіновані з застосуванням плівок у нейтральних відтінках — «сірий металік» або «антрацит».
  • Геометрична естетика. Ламані лінії, прямі і гострі кути — ось те, що актуально сьогодні, і буде актуальним в найближче десятиліття.

Загальні тренди віконного дизайну

Класичні інтер’єри

В інтер’єрах, що прагнуть до класики, варто відмовитися від використання білого ПВХ на користь ламінації:

  • Для світлих просторих кімнат підійдуть світлі ж відтінки — «дуб Шеффілд», «натуральний дуб», «золотий дуб».
  • Для створення затишку в кабінеті або невеликій спальні буде доречною ламінація в більш темних відтінках — «дуб Монтана» або «темна вишня».
  • Що стосується форми профілю, то найкраще підійдуть фігурні штапики — при високій якості ламінації вони відмінно імітують фрезерування натурального дерева.

Конструкції, ламіновані під натуральне дерево, органічно поєднуються з елементами фурнітури з покриттям «золото» або «бронза». Тут же буде доцільним встановлення тонованих склопакетів або скління з піскоструминними малюнками (рослинні мотиви).

Сучасні інтер’єри

Якщо ж ви зважитеся на радикальну реконструкцію житла, то при виборі дизайну віконних конструкцій варто орієнтуватися на згадані вище тренди – використання однотонного ламінації і чіткі геометричні форми:

  • Що стосується кольору профілю, то тут все досить очевидно — підійдуть відтінки сірого або ж чисто білий стандартний ПВХ. Можна використовувати ламінацію під темні породи дерева, але бажано, щоб текстура деревини була не надто яскраво виражена.
  • З формою все теж просто — чим більше прямих ліній, тим краще. Заокруглені контури підійдуть в тому випадку, якщо в інтер’єрі є інші плавні лінії: наприклад, малюнок на шпалерах або фіранках.

Сучасний стиль передбачає функціональність, тому ручка і інші зовнішні елементи фурнітури мають бути максимально технологічними. Можна вчинити і по-іншому: зробити фурнітуру максимально непомітною — так, щоб вона не відволікала увагу від самого віконного контуру.

Все вищезгадане стосується вікон для житлових приміщень — будинків і квартир. Якщо ж ви обираєте вікна для комерційного об’єкта, то дизайн віконних конструкцій повинен органічно поєднуватися із загальною кольоровою схемою і концепцією оформлення. При цьому великі панорамні вікна можуть стати центральним об’єктом інтер’єру — наприклад, вони відмінно впишуться в оформлення кафе чи ресторану, і «зададуть тон» всьому приміщенню.

Є маса можливостей для перетворення вікон з суто функціональних елементів інтер’єру на дизайнерські об’єкти. Але щоб скористатися ними, варто ознайомитися з усім розмаїттям конструкцій і їх складових — профільних систем, склопакетів, фурнітури і т.д. Тільки володіючи максимально повною інформацією, ви забезпечите гармонійне поєднання вікон і решти елементів оформлення.

(1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76
Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76

Нещодавно ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем, які мають з’явитись на ринку влітку цього року. Вже зараз компанія «МІРОПЛАСТ»...

ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76
ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76

Компанія «МІРОПЛАСТ», провідний український виробник ПВХ-профілю, анонсувала грандіозні новинки 2023 року – сімейство систем WDS 76. Всі передумови до створення...

МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології
МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології

Компанія «МІРОПЛАСТ», найбільший виробник ПВХ-профілю в Україні, проводить подальшу модернізацію виробництва. Попри всі складнощі роботи під час воєнного стану, дніпровський...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ