click fraud detection
  • ua
  • ru
Обираємо вікна до дитячої кімнати 22.05.2019

Обираємо вікна до дитячої кімнати

Дитяча кімната — це приміщення, яке ми інстинктивно прагнемо зробити максимально комфортним, затишним, і безпечним. Турбота про дитину проявляється у кожній дрібниці, тому і вікна для дитячої кімнати вибирати потрібно дуже ретельно.

Отже, на що ж звернути увагу, обираючи вікна для дитячої кімнати?

Тепло і затишок

Металопластикові вікна встановлюють в першу чергу для формування комфортного мікроклімату. Він важливий для всіх приміщень, але для дитячої кімнати — особливо. Тому пріоритетами будуть:

  • Ефективне енергозбереження. Щоб від вікна не віяло холодом, потрібно встановлювати конструкції з мінімальною теплопровідністю. Тому — якісний профіль з максимальною кількістю камер і великою монтажною шириною, склопакети з енергозберігаючим склом, бажано — двокамерні з заповненням камер інертним газом. У цьому випадку в дитячій буде досить тепло навіть якщо батареї не надто гарячі.
  • Відсутність протягів. Досягається вона за рахунок ефективного притискання стулки до рами, яке неможливе без надійної фурнітури. Щоб уникнути появи протягів з часом, фурнітуру потрібно періодично регулювати. Не варто забувати і про стан ущільнювача — його варто регулярно очищувати теплим мильним розчином.
  • Шумоізоляція. Сплять діти зазвичай дуже міцно, а ось засинають… Та й вдень шумове навантаження призведе до накопичення втоми і зниження концентрації. Особливо, якщо мова йде про кімнату школяра, якому доводиться виконувати домашні завдання під шум траси, що проходить поруч. Для забезпечення акустичного комфорту бажано встановити вікна з двокамерними склопакетами (якщо шум занадто гучний — то з різними дистанціями і різною товщиною стекол)

Із асортименту WDS для дитячої кімнати краще всього обрати енергоефективні багатокамерні системи WDS 8S, WDS 7S та WDS 6S.

Обираємо вікна до дитячої кімнати

Свіже повітря

Ще один фактор, про який часто забувають — необхідність регулярного провітрювання. Організм, що росте і розвивається, має отримувати достатню кількість кисню, і забезпечити його надходження в дитячу кімнату можна тільки регулярно її провітрюючи.

Корисними тут будуть:

  • Мікропровітрювання — опція, що дозволяє гарантувати постійне надходження повітря до приміщення. При цьому обсяг повітря, що поступає, буде невеликим, тому зниження температури в кімнаті буде практично невідчутним.
  • Покрокове провітрювання — більш універсальне рішення. Використовуючи цю опцію, батьки можуть самі регулювати інтенсивність вентиляції: при низькій температурі на вулиці можна залишити тільки маленьку щілину для надходження свіжого повітря, а в теплий день провітрювати дитячу варто активніше!

Безпека

І все ж пріоритетом для дитячої кімнати буде безпека. І справа тут не стільки в матеріалі, з якого зроблено профіль. ПВХ, що використовується при виробництві металопластикових вікон, не містить летючих токсинів, тому побоювання в його відношенні повністю безпідставні. Справа в тому, що вікно в дитячій кімнаті обов’язково має бути оснащено пристроями, що захищають від несанкціонованого відкривання.

Щоб дитина не змогла сама відкрити вікно і травмуватися при падінні, можна встановити:

  • Дитячий замок безпеки. Спеціальний пристрій, який монтується в нижній частині вікна, закривається ключем і блокує відкривання стулки. При чому відкинути стулку, щоб провітрити кімнату, можна, а ось відкрити вікно без ключа не вийде.
  • Ручку з замком — працює за аналогічним принципом, але не вимагає встановлення додаткового замка в нижній частині вікна, більш органічно вписуючись в дизайн.
  • Тросовий блокіратор — працює за принципом дверного ланцюжка. Сталевий трос в пластиковій оболонці дозволяє відкрити вікно, але не дає розкрити його повністю — для цього потрібно відкрити замок і зняти блокіратор.

Наявність хоча б одного з таких пристроїв в кімнаті, призначеній не для підлітка, а для маленької дитини, є обов’язковим!

Важливо! Москітні сітки, встановлені на вікна, недостатньо міцні, щоб уберегти дитину від падіння з вікна!

Ще одна рекомендація — вибір склопакета з триплексом замість звичайного скла. Триплекс практично неможливо розбити, крім того, навіть при пошкодженні склопакета не утворюються великі осколки з гострими краями. Тому ризик травмування дитини буде виключено.

Дитячий замок безпеки.

Дизайн

Обираючи вікно за його функціональними характеристиками, не варто забувати, що воно ще й виступає в якості елемента інтер’єру. Звичайно, можна встановити в дитячу кімнату і стандартне біле вікно — але такі конструкції не завжди органічно виглядають в поєднанні з яскравим оздобленням таких кімнат.

Для дитячої кімнати більш практичним буде встановлення вікна в яскравій ламінації. Цей варіант кращий, тому що тоді конструкція безумовно буде радувати погляд. Але при цьому варто врахувати кольорову гамму оформлення кімнати, і підібрати відтінок ламінації так, щоб кольори максимально гармонійно поєднувалися. Ви можете вибрати бажаний колір для вікна на сторінці WDS Color.

Звичайно ж, ці поради носять суто рекомендаційний характер. Але дотримуючись їх, ви зможете підібрати гарне і безпечне вікно, яке допоможе сформувати мікроклімат, ідеальний саме для дитячої кімнати.

Для замовлення вікон WDS у вашому місті звертайтеся в салони, представлені на нашому сайті в розділі «Де купити».

(Поки рейтингів немає)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Що варто знати про ламіновані вікна
Що варто знати про ламіновані вікна

Прихильники стильних дизайнерських інтер’єрів зазвичай шукають альтернативу звичайним білим металопластиковим вікнам. І дійсно, однотонні пластикові поверхні не завжди гармоніюють з...

Горизонтальні вікна
Горизонтальні вікна

У плануванні типових будинків горизонтальні вікна зустрічаються нечасто — раніше інженери надавали перевагу класичним віконним отворам, у яких висота більша...

Прийомка пластикових вікон
Прийомка пластикових вікон

Правильно організована прийомка пластикових вікон — одна з умов бездоганної роботи конструкції у майбутньому. Звісно, якщо ви оформлюєте замовлення у...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ