click fraud detection
Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди 13.03.2020

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

Пластиковий профіль з металевим армуванням — непоганий матеріал не тільки для виготовлення вікон. З нього також роблять дверні конструкції — міцні, функціональні і достатньо енергоефективні. Металопластикові двері мають різні характеристики у залежності від місця встановлення і способу відкривання.

Різновиди дверей

 • Обираючи металопластикові двері, потрібно враховувати в першу чергу те, де саме вони будуть встановлені. В залежності від місця монтажу виділяють:
 • Балконні двері — входять до складу балконного блоку. Відділяють житлове приміщення від балкона або лоджії.
 • Міжкімнатні двері — монтуються всередині приміщення. У житлових будинках і квартирах міжкімнатні двері з ПВХ встановлюють нечасто, а в офісах і громадських будівлях такі конструкції використовуються майже всюди.
 • Вхідні двері — ставляться на вході в приміщення, іноді дублюються захисними ролетами або іншими конструкціями.

Відрізняються металопластикові двері і за способом відкриття. Найпоширеніша конструкція — розпашні: їхні стулки повертаються на петлях. У залежності від задач можливе як внутрішнє, так і зовнішнє відкривання дверей.

Останнім часом (в першу чергу через появу на ринку більш ефективних фурнітурних комплексів) зростає популярність розсувних дверних конструкцій. В таких системах дверна стулка зміщується паралельно отвору, повністю відкриваючи його, і при цьому не займаючи вільне місце в приміщенні. Досить складна фурнітурна система забезпечує плавний рух стулки при відкриванні і щільне притискання (потрібне для герметичності та теплоізоляції) в закритому положенні. Всі різновиди дверей можна виготовити з дверних профілів WDS.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

З огляду на призначення дверної конструкції підбирається і її комплектація.

Балконні двері

Балконні двері зазвичай не зазнають значних експлуатаційних навантажень, тому що відкривають їх порівняно нечасто. Вимоги до теплоізоляційних характеристик залежать від того, чи засклений балкон:

 • Якщо балкон засклений, то для виготовлення балконних дверей достатньо легкого віконного профілю.
 • Для незасклених конструкцій, а також для балконів зі склінням, що не відрізняється високими теплоізоляційними показниками, підійдуть двері зі спеціального дверного профілю шириною 60 мм.

В якості заповнення балконних дверей зазвичай використовується двокамерний енергозберігаючий склопакет. Можливий також поділ конструкції на дві частини. У нижній частині встановлюється сендвіч-панель з хорошими показниками теплоізоляції, у верхній — склопакет, що забезпечує проникнення природного освітлення.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

Зверніть увагу! Розділення балконних дверей на дві частини за допомогою імпоста підвищує надійність конструкції. Імпостна перемичка виконує функцію ребра жорсткості, і дверна стулка менше піддається деформації, а значить — рідше вимагає регулювання.

Бажані елементи комплектації:

 • Ручка курця — невелике пристосування, яке дозволяє щільно закрити стулку з боку балкона.

Двостороння ручка — дає можливість не просто притиснути стулку до рами, а повністю закрити механізм. Зручна ще й тим, що дозволяє відкрити двері з боку балкона при випадковому закриванні (наприклад, якщо ручку поверне маленька дитина, яка залишилася в кімнаті).

Блокатор помилкового відкривання — не дає одночасно відкривати стулку в поворотному і відкидному положенні (найчастіше це відбувається при спробах відкрити двері, що знаходяться у режимі провітрювання).

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері, встановлені ​​в приміщенні, не мають виконувати теплоізоляційну функцію. Тому пріоритетами тут будуть зручність у використанні, звукоізоляція і привабливий зовнішній вигляд:

 •  Для виготовлення міжкімнатних дверей використовується дверний профіль 60 або 70 мм — в залежності від розрахункового експлуатаційного навантаження. В офісах можуть встановлюватися і стандартні білі двері, але частіше перевагу надають ламінованим конструкціям.
 • В якості запірного елемента застосовується нажимний гарнітур (засувка може комплектуватися ручкою з ключем) або роликовий замок, що автоматично утримує стулку в закритому положенні.
 • Заповнення може бути різним — від сендвіч-панелей до склопакетів. Тут є широкий простір для дизайну: стулки можна розділяти рівними, косими або гнутими імпостами, а в якості заповнення використовувати тоноване, структурне скло, вітражі (справжні та їхню імітацію), а також склопакети з піскоструминним напиленням.

Вхідні двері

Використання металопластикового профілю для виготовлення вхідних дверей є виправданим насамперед завдяки високим теплоізоляційним показниками таких конструкцій. Надійність і довговічність дверей залежить від правильного підбору комплектації:

 • Для виготовлення вхідних дверей використовують профільні системи 70 мм. Їхня міцність і жорсткість забезпечують захист від деформації при експлуатації, а також необхідний запас надійності при спробах силового зламу.
 • Ущільнювач порога, теплий поріг, полімерна вставка windstop — все це елементи, що підвищують теплоізоляційний потенціал металопластикових вхідних дверей. Комбінуючи високу герметичність з низькою теплопровідністю, а також ретельно регулюючи фурнітуру для щільного притискання по всьому периметру стулки, можна звести до мінімуму втрати тепла через закритий дверний отвір.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

 • Заповнення вхідних дверей — це майже завжди двокамерний енергозберігаючий склопакет (всередину камер закачується аргон для меншої теплопровідності). В якості зовнішнього скла бажано встановити триплекс або броньоване скло — тоді проникнути в приміщення, розбивши склопакет, зловмисникові буде набагато важче.
 • Безпека вхідних дверей забезпечується встановленням відповідної фурнітури. Протизламні елементи варто доповнити надійним замком (з іклами або ригелями), який буде утримувати стулку в закритому положенні.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

 • Що ж до дизайну, то вибір тут, як і в випадку з міжкімнатними дверима, великий. Профіль може бути білим, фарбованим у масі і ламінованим, а в якості заповнення використовується будь-який з декоративних склопакетів, сумісних з встановленням триплекса в якості зовнішнього скла.

У будь-якому випадку при правильному підборі комплектації і професійному монтажі металопластикові двері можуть успішно виконувати свої функції протягом багатьох років.

Для замовлення дверей WDS у вашому місті звертайтеся в салони, представлені на нашому сайті в розділі «Де купити»

(22 голосів, середня: 4,77 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76
Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76

Нещодавно ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем, які мають з’явитись на ринку влітку цього року. Вже зараз компанія «МІРОПЛАСТ»...

ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76
ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76

Компанія «МІРОПЛАСТ», провідний український виробник ПВХ-профілю, анонсувала грандіозні новинки 2023 року – сімейство систем WDS 76. Всі передумови до створення...

МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології
МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології

Компанія «МІРОПЛАСТ», найбільший виробник ПВХ-профілю в Україні, проводить подальшу модернізацію виробництва. Попри всі складнощі роботи під час воєнного стану, дніпровський...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ