click fraud detection
 • ua
 • ru
Металопластикові двері. За та проти 11.07.2019

Металопластикові двері. За та проти

Двері з металопластикового профілю сьогодні поступово «відвойовують» ринкову нішу у дерев’яних і алюмінієвих конструкцій. Металопластикові вироби встановлюються на балконах, всередині житлових і громадських приміщень, а також в якості вхідних дверей. За умов правильного підбору комплектації і дотримання рекомендацій по монтажу пластикові двері є зручними, надійними і довговічними.

Переваги і недоліки металопластикових дверей

Металопластикові двері зазвичай розглядаються в якості альтернативи конструкціям з дерева або з алюмінієвого профілю — саме з ними їх і варто порівнювати в першу чергу. Переваг у металопластикових дверей достатньо:

 • По-перше, виглядає така конструкція сучасно і акуратно, гармонійно долучаючись до більшості інтер’єрних рішень. Використання ламінованого профілю розширює дизайнерський потенціал дверей з ПВХ.
 • По-друге, двері на основі металопластикового профілю мають гарну звукоізоляцію, особливо при використанні склопакетів з малою звукопроникністю.
 • По-третє, конструкції забезпечують хорошу герметичність за рахунок щільного притиску дверного полотна до рами.
 • Врешті-решт, плюсом буде простота догляду за пластиковими поверхнями.

Що ж до недоліків, то найбільш важливий — підвищений ризик деформації ПВХ профілю при сильних перепадах температури або під інтенсивними експлуатаційними навантаженнями. Вирішити проблему можна за рахунок вибору відповідного профілю і дотримання всіх стандартів монтажу.

Ще один потенційної ризик — підвищені тепловтрати, особливо в нижній частині, там, де встановлюється поріг. Але знизити теплопровідність конструкції в цій зоні цілком реально. Одним з можливих рішень служить установка «теплого» порога.

Переваги і недоліки металопластикових дверей

Різновиди металопластикових дверей

За призначенням металопластикові двері розділяються на:

 • Балконні двері — фактично це просто збільшена віконна стулка, яка використовується в якості дверного полотна, в стандартній рамі.
 • Міжкімнатні двері — легкі конструкції, які забезпечують гарну звукоізоляцію.
 • Вхідні пластикові двері — більш важкі і масивні, які разом зі звукоізоляцією гарантують максимально ефективне збереження тепла.

Саме останній різновид є найбільш складним в монтажі. Але він має найвищі експлуатаційні показники, в тому числі надійність замикання і зламостійкість (при виборі якісної фурнітури).

Залежно від того, де буде встановлена ​​конструкція, і як нею будуть користуватися, ви можете вибрати варіант відкривання. Металопластикові двері можуть відкриватися:

 • Всередину
 • Назовні

Окремо варто згадати двері з похильно-зсувним типом відкривання. Рух дверного полотна паралельно самій конструкції дозволяє економити вільний простір, при цьому повністю зберігаються міцність і надійність системи.

Різновиди металопластикових дверей

На що звернути увагу при виборі?

При виборі металопластикових дверей в першу чергу потрібно звернути увагу на відповідність типу профілю плановим експлуатаційним навантаженням. Це найбільш актуально для вхідних дверей:

Як правило, такі конструкції комплектуються великими і важкими стулками. При регулярному відкриванні та закриванні стулка зазнає значних навантажень, які можуть призвести до її деформації (як наслідок — або перекоси і проблеми з щільним закриванням, або «затирання» по периметру). Щоб уникнути цього, необхідно вибирати стулки тільки з дверного, а не з більш легшого віконного профілю. Додатковою перевагою буде установка посиленого армування, здатного компенсувати можливі деформації.

Також при виборі комплектації варто приділити увагу підбору фурнітури. Для міжкімнатних дверей досить буде роликового механізму або стандартної ручки, що натискається, а ось вхідні двері обов’язково комплектуються надійним замком.

Металопластикові двері WDS: ключові переваги

Профільна лінійка WDS для дверних конструкцій представлена ​​двома варіантами профілю — зі стулками шириною 70 або 60 мм. У обох варіантів є ряд експлуатаційних переваг:

 • Перший важливий плюс — можливість встановлення «теплого» порогу (конструкція включає пластикову основу і міцну алюмінієву накладку). Компактні розміри порога і його конфігурація роблять цей елемент зручним у використанні. При цьому монтаж цієї деталі знижує теплопровідність в нижній частині дверей, захищаючи приміщення від тепловтрат і протягів.
 • Ущільнювач порога — ще одна деталь, яка підвищує теплотехнічні характеристики дверей WDS. Ущільнювач ставиться на дверні стулки, і ефективно працює як при внутрішньому, так і при зовнішньому відкриванні.
 • Третій важливий елемент, що дозволяє вирішити проблему з тепловтрат — Windstop. Ця вставка зі складною внутрішньою структурою встановлюється в зоні притискання, і не пропускає в приміщення холодне повітря ззовні навіть при сильному фронтальному або бічному вітрі.

Металопластикові двері WDS: ключові переваги

Крім того, обираючи двері WDS, ви отримуєте доступ до великих дизайнерських можливостей. Про те, що конструкцію можна виготовити з ламінованого профілю (для вибору доступні 37 відтінків декоративної плівки), ми вже сказали вище. Крім цього, двері можуть комплектуватися гнутим імпостом, що забезпечить їм оригінальну конфігурацію при повному збереженні експлуатаційних характеристик. В якості заповнення теж можна використовувати декоративні вироби — наприклад, тоновані склопакети або склопакети з орнаментом, нанесеним шляхом піскоструминної обробки скла.

Правильно укомплектовані, якісно зібрані і змонтовані за сучасними стандартами металопластикові двері можуть стати прикрасою будь-якого будинку, квартири або офісу. При цьому робочі характеристики таких конструкцій нітрохи не поступаються їх стильному зовнішньому вигляду!

Для замовлення дверей WDS у вашому місті звертайтеся в салони, представлені на нашому сайті в розділі «Де купити».

(1 голосів, середня: 1,00 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Обираємо вікна до дитячої кімнати
Обираємо вікна до дитячої кімнати

Питання про те, як обрати вікна у дитячу кімнату, батьки ставлять собі дуже часто. І це можна пояснити: дитяча кімната...

Вікна для шумних районів
Вікна для шумних районів

Один з факторів, що забезпечують комфорт у будинку, — вікна з хорошою шумоізоляцією. Якщо ви живете недалеко від автотраси, вокзалу...

Яке вікно можна вважати енергоефективним?
Яке вікно можна вважати енергоефективним?

Питання про те, яке вікно вважається енергоефективним, є дискусійним. Базовий захист від втрат тепла забезпечує будь-яка конструкція. Але при цьому...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ