click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок 22.02.2024

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі.

1. Широкі можливості в дизайні та комплектації
Вхідним дверям з ПВХ можна надати неймовірно стильного вигляду. Наразі для декору використовують полотна з HPL-панелями, які можна оздобити нержавіючою сталлю, додати склопакет з бажаним склом, вибрати дизайнерську ручку, використати приховані петлі замість звичайних, щоб не зіпсувати вигляд. І панелі, і ПВХ-профілі ламінуються якісними плівками, серед яких ви точно знайдете свій варіант за кольором і фактурою. Все це дозволяє легко підібрати варіант, що ідеально впишеться в дизайн будинку.

2. Безпека
При правильній комплектації двері ПВХ досягають рівня зламостійкості RC2. Широкі можливості по використанню протизламної фурнітури, використання найсучасніших технологічних smart-замків – все це можливо й доступно з ПВХ дверима WDS 76.

3. Висока теплоізоляція
Рівень теплопровідності дверей з ПВХ значно нижчий, ніж металевих. Показник Ud дверей WDS 76 досягає 0,76 Вт/м2К*. Надійне збереження тепла дозволяє облаштовувати вхід до будинку без тамбуру, що виглядає більш сучасно та функціонально з точки зору дизайну приміщень. Додатково ПВХ-двері можна комплектувати спеціальним гумовим елементом Windstop, який убезпечує від промерзань та протягів в зоні порогу.
*за умови використання панелі 79 мм з Up=0,38 Вт/м2К

4. Стійкість до атмосферних впливів
ПВХ – матеріал, стійкий до впливу навколишнього середовища. Двері з ПВХ відмінно «переносять» дощ, сніг, вплив ультрафіолету чи перепади температур. Використання правильного міцного армування в профілі, якісного заповнення та надійної фурнітури є запорукою безпроблемної експлуатації протягом багатьох років.

5. Легкий догляд
ПВХ-двері не мають особливих вимог по догляду. Періодичного змащування рухомої фурнітури та протирання зовнішніх поверхонь вологою ганчіркою буде достатньо для того, щоб двері виглядали гарно і працювали без проблем.

Фасадні двері WDS 76 – це розумна інвестиція у зручність, енергоефективність та довговічність вашого будинку!

(19 голосів, середня: 4,47 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!
WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!

Акція “76 за ціною 70” діятиме в період 05.02.24 – 05.05.24. Взяти участь в ній зможуть всі дилери, які продають...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ