click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76 22.05.2023

Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76

Нещодавно ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем, які мають з’явитись на ринку влітку цього року. Вже зараз компанія «МІРОПЛАСТ» повідомляє про старт випуску нової розсувної системи для вікон та дверей – WDS SL 76. Ця новинка має заповнити нішу систем призначених для виготовлення розсувних терасних дверей, сучасних балконних блоків та широких панорамних вікон.

За словами заступника генерального директора МІРОПЛАСТ Сергія Даціва, український ринок за асортиментом та нормами все більше наближається до європейського, де слайдингові системи вже давно здобули популярність. «З огляду на нові тренди в будівництві та проєктуванні як приватних, так і багатоповерхових будинків, ми очікуємо на значне підвищення попиту на сучасні рішення для скління великогабаритних конструкцій. Європейський ринок довів, що по зручності в експлуатації, надійності та енергоефективності, оптимальним рішенням є сучасні розсувні системи SL 76, – зазначає Сергій Даців. – Випуск відставно-зсувної системи в сімействі 76 мм – важливий та своєчасний крок для нашої компанії».

Чому WDS SL 76 має сподобатись клієнтам

Окрім стильного сучасного вигляду розсувні конструкції з WDS SL 76 мають багато технічних,  функціональних та естетичних переваг.

Технічні переваги

1. Великі розміри. Конструктив системи дозволяє виготовляти конструкції до 4000 мм завширшки і 2500 мм заввишки. Це ідеальний варіант виходу на терасу та одночасно джерело природного освітлення.

2. Герметичність. Використання віконних ущільнювачів та суцільне ущільнення по всьому периметру стулки гарантують надійний захист від потрапляння вологи з вулиці та небажаних протягів.

3. Енергоефективність. Низький рівень теплопровідності системи (Uf – до 1,3 Вт/м²K) та можливість використання енергоощадного склопакету завширшки 48 мм забезпечують збереження тепла в приміщенні взимку та прохолоди влітку.

4. Безпека. Використання протизламних зачепів вздовж всього периметру стулки та безпечного скла дозволяє досягти рівня протизламності до RC2.

5. Звукоізоляція. Використання звукоізолюючого склопакету та щільність прилягання стулки по периметру захищають від шуму з вулиці (рівень звукоізоляції Rw – понад 30 дБ).

6. Надійність. Відсутність провисань та проблем з геометрією стулки, адже стулка передає вагу на раму рівномірно через систему роликів, а не висить на петлях. Надійна робота без регулювань на довгі роки.

Функціональні переваги

7. Економія простору. Розсувний тип відкривання забезпечує більше місця в кімнаті, адже немає необхідності враховувати радіус відчинення стулки при розміщенні меблів та зонуванні простору.

8. Легкість у використанні. Завдяки спеціально розробленій фурнітурі та інтуїтивно зрозумілому алгоритму роботи ручки, стулку легко відчинити чи зачинити без зайвих зусиль.

Естетичні переваги

9. Сучасний дизайн. Розсувні конструкції створюють стильні акценти в дизайні домівок. До того ж, система WDS SL 76 доступна у широкій палітрі ламінації – трендові відтінки сірого та антрациту, класичні текстури під дерево, природні кольори – на будь-який смак.

У WDS SL 76 враховано все, щоб задовольнити потреби та побажання українців щодо енергоефективності, надійності, функціональності та дизайну.

Більше про новинку дізнавайтесь за посиланнями

Сторінка продукту на сайті WDS – https://wds.ua/wds-sl-76/

Відео про систему –

Щодо можливості замовлення нової системи просимо звертатись до виробників вікон, з якими ви співпрацюєте.

(18 голосів, середня: 4,56 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ