click fraud detection
 • ua
 • en
Де купити пластикові вікна і як при покупці вікон не догодити до шахраїв 13.09.2019

Де купити пластикові вікна і як при покупці вікон не догодити до шахраїв

Плануючи встановити металопластикові вікна у своєму будинку або квартирі, ми часто постаємо перед складним вибором — куди саме звернутися за покупкою? Є фірмові салони, що пропонують вікна від перевірених торгових марок, є невеликі точки продажів. Нарешті, навіть на вулиці можна побачити невеликі розкладні столики зі зразками — причому часто саме тут пропонують вікна за фантастично низькою ціною.

Де ж купити вікно? Відповідь на це питання ми спробуємо знайти в нашій статті.

Де краще замовляти пластикові вікна

Найкраще місце для замовлення металопластикового вікна — це фірмовий віконний салон або інша перевірена точка продажів. Аргументів на користь такого вибору буде кілька:

 • По-перше, мова йде про стаціонарні торгові точки, тобто ви отримуєте впевненість, що і завтра, і через тиждень, і через місяць можна буде повернутися до продавця за консультацією або для вирішення проблеми з вікнами.
 • По-друге, в фірмовому салоні або іншій авторизованій точці продажу є зразки, які дозволять обрати металопластикове вікно після детального аналізу і огляду. Це той випадок, коли краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
 • По-третє, кваліфікація менеджерів фірмових салонів зазвичай досить висока. А значить, ви можете отримати всі необхідні консультації, а також відповіді на ваші питання — все для поінформованого і відповідального вибору.

Де краще замовляти пластикові вікна

Нарешті, не варто забувати про юридичний аспект справи. При замовленні конструкцій в перевіреній точці продажу ви практично гарантовано отримаєте на руки угоду, в якій будуть прописані терміни виготовлення конструкцій і обов’язки виробника/постачальника. Цей документ буде гарантією того, що передоплата, внесена за виготовлення вікон, не пропаде.

Причин для цього декілька:

 • По-перше, перевірена стаціонарна точка продажу безпосередньо зацікавлена ​​у напрацюванні доброї репутації. Як правило, такі салони працюють на довгострокову перспективу, і значну частину клієнтів отримують завдяки позитивним рекомендаціям від задоволених замовників.
 • По-друге, робота таких салонів знаходиться під пильним контролем компаній-виробників вікон. Вони теж зацікавлені в якісному сервісі і зростанні репутації.

Якщо мова йде про вікна WDS, то знайти авторизовані точки продажів можна на сайті в розділі «Де купити». Скориставшись картою, ви без зусиль знайдете точку продажів, яка є найближчою до вашого будинку.

Замовлення вікон у неперевіреного продавця: можливі наслідки

Інший варіант — ризикнути і в цілях економії спробувати замовити вікно на вуличній розкладці. Можливо, озвучена ціна конструкції буде нижчою, ніж при купівлі в фірмовому салоні. Однак є і цілком істотні ризики:

 • По-перше, ви навряд чи отримаєте досить професійну консультацію, тому комплектацію вікна доведеться обирати практично навмання (або ж перед замовленням варто буде самому фундаментально вивчити всі тонкощі і нюанси вибору).
 • По-друге, мізерний набір зразків (практично гарантовано не буде жодного вікна у повному розмірі) не дасть можливості обрати зовнішній вигляд виробу або оцінити його характеристики.

Замовлення вікон у неперевіреного продавця: можливі наслідки

Але головний ризик — це саме робота з неперевіреною компанією:

Замовляючи вікна на вуличній розкладці, ви вносите передоплату практично невідомим людям.

 • Офіційна угода при цьому або не оформляється, або оформляється з порушенням юридичних стандартів. Як результат — відсутність будь-яких гарантій з боку продавця і відсутність можливості звернутися до суду.
 • Ще одна проблема — часті перенесення термінів виготовлення конструкції. При вуличній торгівлі немає особливої ​​потреби піклуватися про репутацію торгової точки, тому обумовлені терміни практично гарантовано будуть порушені.
 • Те ж стосується і комплектації конструкції — навіть якщо ви заплатите за якісний профіль і енергоефективний склопакет, на об’єкт можуть доставити вікно з абсолютно іншими комплектуючими.

Знайти відповідального за всі порушення та змусити компанію їх усунути виходить тільки в дуже рідкісних випадках. Часто такі точки продажів навіть не мають постійної адреси — тому у власника, який залишив передоплату, з контактів буде тільки мобільний телефон продавця. У гіршому випадку продавець просто перестане відповідати, і тоді внесені гроші пропадуть. Перспективи пошуку недобросовісних продавців із залученням правоохоронних органів є більш ніж туманними.

Висновок максимально простий: спроба замовлення вікон в неперевірених тачках продажів — це не можливість економії, а невиправданий ризик. Тому замовляти конструкції варто в авторизованих сервісних центрах — там, де компанія безпосередньо зацікавлена ​​в підтримці бездоганної репутації.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(17 голосів, середня: 4,82 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок
Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок

Вхідні двері з ПВХ мають ряд суттєвих користувацьких переваг, про які ми докладніше розповімо далі. 1. Широкі можливості в дизайні...

WDS Challenge повертається!
WDS Challenge повертається!

5 лютого стартувала акція для дилерів WDS Challenge 4.0. Період проведення акції: з 05 по 29 лютого 2024 Механіка: За...

WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!
WDS анонсує нову акцію для всіх дилерів: “76 за ціною 70”!

Акція “76 за ціною 70” діятиме в період 05.02.24 – 05.05.24. Взяти участь в ній зможуть всі дилери, які продають...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ