click fraud detection
 • ua
 • ru
Де купити пластикові вікна і як при покупці вікон не догодити до шахраїв 13.09.2019

Де купити пластикові вікна і як при покупці вікон не догодити до шахраїв

Плануючи встановити металопластикові вікна у своєму будинку або квартирі, ми часто постаємо перед складним вибором — куди саме звернутися за покупкою? Є фірмові салони, що пропонують вікна від перевірених торгових марок, є невеликі точки продажів. Нарешті, навіть на вулиці можна побачити невеликі розкладні столики зі зразками — причому часто саме тут пропонують вікна за фантастично низькою ціною.

Де ж купити вікно? Відповідь на це питання ми спробуємо знайти в нашій статті.

Де краще замовляти пластикові вікна

Найкраще місце для замовлення металопластикового вікна — це фірмовий віконний салон або інша перевірена точка продажів. Аргументів на користь такого вибору буде кілька:

 • По-перше, мова йде про стаціонарні торгові точки, тобто ви отримуєте впевненість, що і завтра, і через тиждень, і через місяць можна буде повернутися до продавця за консультацією або для вирішення проблеми з вікнами.
 • По-друге, в фірмовому салоні або іншій авторизованій точці продажу є зразки, які дозволять обрати металопластикове вікно після детального аналізу і огляду. Це той випадок, коли краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
 • По-третє, кваліфікація менеджерів фірмових салонів зазвичай досить висока. А значить, ви можете отримати всі необхідні консультації, а також відповіді на ваші питання — все для поінформованого і відповідального вибору.

Де краще замовляти пластикові вікна

Нарешті, не варто забувати про юридичний аспект справи. При замовленні конструкцій в перевіреній точці продажу ви практично гарантовано отримаєте на руки угоду, в якій будуть прописані терміни виготовлення конструкцій і обов’язки виробника/постачальника. Цей документ буде гарантією того, що передоплата, внесена за виготовлення вікон, не пропаде.

Причин для цього декілька:

 • По-перше, перевірена стаціонарна точка продажу безпосередньо зацікавлена ​​у напрацюванні доброї репутації. Як правило, такі салони працюють на довгострокову перспективу, і значну частину клієнтів отримують завдяки позитивним рекомендаціям від задоволених замовників.
 • По-друге, робота таких салонів знаходиться під пильним контролем компаній-виробників вікон. Вони теж зацікавлені в якісному сервісі і зростанні репутації.

Якщо мова йде про вікна WDS, то знайти авторизовані точки продажів можна на сайті в розділі «Де купити». Скориставшись картою, ви без зусиль знайдете точку продажів, яка є найближчою до вашого будинку.

Замовлення вікон у неперевіреного продавця: можливі наслідки

Інший варіант — ризикнути і в цілях економії спробувати замовити вікно на вуличній розкладці. Можливо, озвучена ціна конструкції буде нижчою, ніж при купівлі в фірмовому салоні. Однак є і цілком істотні ризики:

 • По-перше, ви навряд чи отримаєте досить професійну консультацію, тому комплектацію вікна доведеться обирати практично навмання (або ж перед замовленням варто буде самому фундаментально вивчити всі тонкощі і нюанси вибору).
 • По-друге, мізерний набір зразків (практично гарантовано не буде жодного вікна у повному розмірі) не дасть можливості обрати зовнішній вигляд виробу або оцінити його характеристики.

Замовлення вікон у неперевіреного продавця: можливі наслідки

Але головний ризик — це саме робота з неперевіреною компанією:

Замовляючи вікна на вуличній розкладці, ви вносите передоплату практично невідомим людям.

 • Офіційна угода при цьому або не оформляється, або оформляється з порушенням юридичних стандартів. Як результат — відсутність будь-яких гарантій з боку продавця і відсутність можливості звернутися до суду.
 • Ще одна проблема — часті перенесення термінів виготовлення конструкції. При вуличній торгівлі немає особливої ​​потреби піклуватися про репутацію торгової точки, тому обумовлені терміни практично гарантовано будуть порушені.
 • Те ж стосується і комплектації конструкції — навіть якщо ви заплатите за якісний профіль і енергоефективний склопакет, на об’єкт можуть доставити вікно з абсолютно іншими комплектуючими.

Знайти відповідального за всі порушення та змусити компанію їх усунути виходить тільки в дуже рідкісних випадках. Часто такі точки продажів навіть не мають постійної адреси — тому у власника, який залишив передоплату, з контактів буде тільки мобільний телефон продавця. У гіршому випадку продавець просто перестане відповідати, і тоді внесені гроші пропадуть. Перспективи пошуку недобросовісних продавців із залученням правоохоронних органів є більш ніж туманними.

Висновок максимально простий: спроба замовлення вікон в неперевірених тачках продажів — це не можливість економії, а невиправданий ризик. Тому замовляти конструкції варто в авторизованих сервісних центрах — там, де компанія безпосередньо зацікавлена ​​в підтримці бездоганної репутації.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(17 голосів, середня: 4,82 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Нові нормативи на ринку вікон та дверей: 305 Регламент і ДСТУ EN 14351
Нові нормативи на ринку вікон та дверей: 305 Регламент і ДСТУ EN 14351

Наразі в Україні проводиться гармонізація будівельних норм зі стандартами ЄС. Вже зараз прийнято низку нормативних документів, які докорінно змінюють правила...

Генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ» взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks
Генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ» взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks

Емре Хаді Ерверді, генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ», взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks, що відбувся 27 травня в Дніпрі....

МІРОПЛАСТ надав екстрену благодійну допомогу Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні
МІРОПЛАСТ надав екстрену благодійну допомогу Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні

21 травня 2021 року адміністрація КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР» звернулась до МІРОПЛАСТ з проханням допомогти у придбанні...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ