click fraud detection
Як перевірити оригінальність ПВХ-профілю в пластикових вікнах 27.11.2019

Як перевірити оригінальність ПВХ-профілю в пластикових вікнах

Купуючи металопластикове вікно, кожен з нас прагне до економії: сучасна ПВХ-конструкція може коштувати недешево, тож прагнення скоротити витрати є цілком зрозумілим. Несумлінні продавці можуть скористатися цим, замінивши дорожчі комплектуючі дешевими (і тому менш якісними).

Насправді такі ситуації зустрічаються все рідше, але все ж ризик купівлі підробки існує. Саме тому будь-кому, хто замовляє металопластикові вікна, варто знати, як відрізнити оригінальний ПВХ-профіль від підробки.

Ризики при купівлі пластикових вікон з неоригінального профілю

Причина, з якої недобросовісні продавці замінюють обіцяний замовнику оригінальний профіль підробкою (звісно, більш дешевою), очевидна  —  вигода. За рахунок низької вартості профільної системи збільшується прибуток від реалізації конструкції. Зовні ж профілі виглядають досить схоже (деякі взагалі ідентичні, аж до збігу габаритів), тому відрізнити підробку візуально замовник не може.

У чому ж полягають ризики?

Крім очевидного  —  переплати за дешевший профіль  —  потрібно врахувати наступне:

  • Відмінності в структурі профілю. Ви маєте можливість замовити п’яти-  або шестикамерний профіль з відповідною вартістю. Конструкція може бути виготовлена ​​з чотирьохкамерного. Як правило, чотирикамерні профільні системи вужчі, але давайте будемо відверті  —  чи часто ви перевіряєте ширину профілю хоча б рулеткою?
  • Більш тонка передня стінка. Якщо мова йде про підробку, то найчастіше вона відрізняється більш тонкими стінками профілю. Передня стінка, що контактує із зовнішнім середовищем, буде найбільш вразливою, і тому найважливішою. У неоригінального профілю її товщина може становити 2 мм і менше  —  це негативно позначиться на міцності і довговічності конструкції.
  • Відмінності в складі пластику. ПВХ може бути менш щільним або більш крихким  —  тому на кутах при монтажі або при сильних морозах з’являться тріщини. Крім того, при виготовленні підробки може використовуватися неякісний пігмент (крейда замість діоксиду титану). Як результат  —  профіль з часом втратить білий колір, ставши сірим або жовтим.

У будь-якому випадку підробка буде менш якісною в порівнянні з оригіналом (економлять завжди за рахунок зниження собівартості), тому від такої покупки варто відмовитися. Як же виявити підробку?

Ознаки оригінального профілю в пластикових вікнах

Зрозуміти, чи оригінальний профіль перед ним, чи ні, неспеціалісту досить складно. За відсутності помітних відмінностей (наприклад, різницю в 10 мм між 60 мм і 70 мм можна зафіксувати навіть візуально) варто зосередитися на ключових ознаках.

Захисна плівка

Основний інструмент маркування профілю  —  захисна плівка. Крім основної функції (захисту пластику від пошкоджень при транспортуванні і монтажі) вона містить інформацію про виробника і тип профільної системи. Так, на профілі, що екструдуются на заводі «МІРОПЛАСТ», наноситься захисна плівка з маркуванням WDS або MIROPLAST. Також можливе ко-брендування з компанією-партнером: в цьому випадку на плівку наносяться як логотипи WDS, так і логотип компанії, для якої було екструдовано профіль, або виключно логотип компанії-партнера.

Ознаки оригінального профілю в пластикових вікнах

Маркування профілю

Другий важливий інструмент  —  маркування на самому профілі. Воно наноситься на заводі при виготовленні профілю за допомогою спеціального принтера. Щоб маркування не псувало зовнішній вигляд виробу, його наносять в максимально непомітне місце  —  паз для штапика. Побачити це маркування на готовому вікні можна на рамі та імпості.

Маркування абсолютної більшості профілів містить однакову інформацію. Обов’язково вказується:

  • Найменування торгової марки або компанії, яка виробляє профіль.
  • Клас профілю за товщиною передньої стінки (А, В, С …).
  • Код продукту.
  • Найменування нормативу, якому мають відповідати характеристики профілю (ДСТУ).
  • Дата виготовлення профілю (НЕ вікна!).
  • Зміна виробництва.

Перші два пункти особливо важливі для ідентифікації оригінальної продукції. Так, наприклад, у всіх профілів з лінійки WDS на початку маркування повинні бути присутні абревіатура WDS або назва компанії МІРОПЛАСТ.

Обидві ознаки  —  і плівка, і маркування  —  досить очевидні. Навіть непрофесіонал може звірити інформацію з вказаною в договорі і зрозуміти: чи виготовлено ​​конструкцію з оригінального профілю, чи ж несумлінний постачальник намагається обдурити покупця, запропонувавши підробку з невідомими характеристиками. Власне, ризик потрапляння в таку ситуацію  —  ще один аргумент на користь придбання ПВХ-вікон тільки в фірмових салонах з хорошою репутацією.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(20 голосів, середня: 4,65 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76
Гучна новинка сезону 2023. МІРОПЛАСТ презентує нову розсувну систему WDS SL 76

Нещодавно ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем, які мають з’явитись на ринку влітку цього року. Вже зараз компанія «МІРОПЛАСТ»...

ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76
ТМ WDS анонсувала нове сімейство профільних систем WDS 76

Компанія «МІРОПЛАСТ», провідний український виробник ПВХ-профілю, анонсувала грандіозні новинки 2023 року – сімейство систем WDS 76. Всі передумови до створення...

МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології
МІРОПЛАСТ модернізує виробництво та впроваджує нові рециклінгові технології

Компанія «МІРОПЛАСТ», найбільший виробник ПВХ-профілю в Україні, проводить подальшу модернізацію виробництва. Попри всі складнощі роботи під час воєнного стану, дніпровський...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ