click fraud detection
 • ua
 • en
 • it
 • ro
Як перевірити оригінальність ПВХ-профілю в пластикових вікнах 27.11.2019

Як перевірити оригінальність ПВХ-профілю в пластикових вікнах

Купуючи металопластикове вікно, кожен з нас прагне до економії: сучасна ПВХ-конструкція може коштувати недешево, тож прагнення скоротити витрати є цілком зрозумілим. Несумлінні продавці можуть скористатися цим, замінивши дорожчі комплектуючі дешевими (і тому менш якісними).

Насправді такі ситуації зустрічаються все рідше, але все ж ризик купівлі підробки існує. Саме тому будь-кому, хто замовляє металопластикові вікна, варто знати, як відрізнити оригінальний ПВХ-профіль від підробки.

Ризики при купівлі пластикових вікон з неоригінального профілю

Причина, з якої недобросовісні продавці замінюють обіцяний замовнику оригінальний профіль підробкою (звісно, більш дешевою), очевидна  —  вигода. За рахунок низької вартості профільної системи збільшується прибуток від реалізації конструкції. Зовні ж профілі виглядають досить схоже (деякі взагалі ідентичні, аж до збігу габаритів), тому відрізнити підробку візуально замовник не може.

У чому ж полягають ризики?

Крім очевидного  —  переплати за дешевший профіль  —  потрібно врахувати наступне:

 • Відмінності в структурі профілю. Ви маєте можливість замовити п’яти-  або шестикамерний профіль з відповідною вартістю. Конструкція може бути виготовлена ​​з чотирьохкамерного. Як правило, чотирикамерні профільні системи вужчі, але давайте будемо відверті  —  чи часто ви перевіряєте ширину профілю хоча б рулеткою?
 • Більш тонка передня стінка. Якщо мова йде про підробку, то найчастіше вона відрізняється більш тонкими стінками профілю. Передня стінка, що контактує із зовнішнім середовищем, буде найбільш вразливою, і тому найважливішою. У неоригінального профілю її товщина може становити 2 мм і менше  —  це негативно позначиться на міцності і довговічності конструкції.
 • Відмінності в складі пластику. ПВХ може бути менш щільним або більш крихким  —  тому на кутах при монтажі або при сильних морозах з’являться тріщини. Крім того, при виготовленні підробки може використовуватися неякісний пігмент (крейда замість діоксиду титану). Як результат  —  профіль з часом втратить білий колір, ставши сірим або жовтим.

У будь-якому випадку підробка буде менш якісною в порівнянні з оригіналом (економлять завжди за рахунок зниження собівартості), тому від такої покупки варто відмовитися. Як же виявити підробку?

Ознаки оригінального профілю в пластикових вікнах

Зрозуміти, чи оригінальний профіль перед ним, чи ні, неспеціалісту досить складно. За відсутності помітних відмінностей (наприклад, різницю в 10 мм між 60 мм і 70 мм можна зафіксувати навіть візуально) варто зосередитися на ключових ознаках.

Захисна плівка

Основний інструмент маркування профілю  —  захисна плівка. Крім основної функції (захисту пластику від пошкоджень при транспортуванні і монтажі) вона містить інформацію про виробника і тип профільної системи. Так, на профілі, що екструдуются на заводі «МІРОПЛАСТ», наноситься захисна плівка з маркуванням WDS або MIROPLAST. Також можливе ко-брендування з компанією-партнером: в цьому випадку на плівку наносяться як логотипи WDS, так і логотип компанії, для якої було екструдовано профіль, або виключно логотип компанії-партнера.

Ознаки оригінального профілю в пластикових вікнах

Маркування профілю

Другий важливий інструмент  —  маркування на самому профілі. Воно наноситься на заводі при виготовленні профілю за допомогою спеціального принтера. Щоб маркування не псувало зовнішній вигляд виробу, його наносять в максимально непомітне місце  —  паз для штапика. Побачити це маркування на готовому вікні можна на рамі та імпості.

Маркування абсолютної більшості профілів містить однакову інформацію. Обов’язково вказується:

 • Найменування торгової марки або компанії, яка виробляє профіль.
 • Клас профілю за товщиною передньої стінки (А, В, С …).
 • Код продукту.
 • Найменування нормативу, якому мають відповідати характеристики профілю (ДСТУ).
 • Дата виготовлення профілю (НЕ вікна!).
 • Зміна виробництва.

Перші два пункти особливо важливі для ідентифікації оригінальної продукції. Так, наприклад, у всіх профілів з лінійки WDS на початку маркування повинні бути присутні абревіатура WDS або назва компанії МІРОПЛАСТ.

Обидві ознаки  —  і плівка, і маркування  —  досить очевидні. Навіть непрофесіонал може звірити інформацію з вказаною в договорі і зрозуміти: чи виготовлено ​​конструкцію з оригінального профілю, чи ж несумлінний постачальник намагається обдурити покупця, запропонувавши підробку з невідомими характеристиками. Власне, ризик потрапляння в таку ситуацію  —  ще один аргумент на користь придбання ПВХ-вікон тільки в фірмових салонах з хорошою репутацією.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(20 голосів, середня: 4,65 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт акції WDS Challenge 4.0!
Старт акції WDS Challenge 4.0!

Липень починається драйвово! Оголошуємо літній етап акції WDS Challenge 4.0! Учасники акції: менеджери салонів з продажу вікон та дверей, віконні...

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ