click fraud detection
  • ua
  • ru
Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника? 22.11.2019

Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника?

При виборі металопластикового вікна основний акцент зазвичай робиться на його комплектації. І дійсно, підбір профільної системи, склопакета, фурнітури і додаткових елементів з урахуванням тих завдань, які має вирішувати вікно, дуже важливий.

Але не менш важлива і якість виготовлення самої конструкції — а за неї безпосередню відповідальність несе завод-виробник вікон. З однакових комплектуючих можна зібрати пластикові вікна, що кардинально відрізняються за якістю — одне сумлінно прослужить протягом всього терміну експлуатації, інше ж буде постійно вимагати регулювання та/або ремонту. Та й замінити його доведеться набагато раніше.

На що ж впливає місце виробництва вікна? Розберемося в цій статті.

Автоматизація виробництва як важливий фактор якості

Перше питання, яке варто поставити менеджеру фірмового салону при виборі вікон — який саме завод виробляє конструкції? Перевагу варто віддавати великим підприємствам, і ось чому:

  • Великі заводи регулярно оновлюють верстатний парк, що дозволяє використовувати найсучасніше (а тому надійне і точне) обладнання для порізки профілю, його зварювання та інших операцій.
  • До роботи в складальних цехах допускають тільки співробітників, які проходять відповідне навчання. Кваліфікація таких робітників у середньому вища, ніж у співробітників невеликих цехів — звідси менша кількість браку і зростання якості конструкцій.
  • На великих підприємствах діє багаторівнева система контролю якості. Завдяки цьому знижується ризик виробництва бракованої конструкції, і практично виключається ймовірність того, що брак потрапить на об’єкт (тобто до вашого будинку або квартири). Як правило, всі недоліки виявляються на ранніх етапах і усуваються до відправки.

Ще один важливий фактор, що впливає на якість віконних конструкцій — автоматизація виробництва. Впровадження автоматичного обладнання — це не просто модний тренд останніх років. У віконній галузі важлива максимальна точність, і саме автоматичні лінії її забезпечують. За рахунок виключення людського фактора підвищується якість збирання вікон, і браку теж стає в рази менше.

Тому перш ніж замовляти обов’язково поцікавтеся, чи використовуються на виробництві автоматичні лінії. Окрім перерахованих переваг, автоматизація — це ще й непряме підтвердження високої культури виробництва (а значить — додаткова гарантія якості).

Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника?

Складні виробничі завдання: не всі вирішують їх однаково добре

Якість виготовлення пластикових вікон визначається культурою виробництва і професіоналізмом робітників заводу. Але навіть за умови високої якості виготовлення стандартних конструкцій немає гарантії, що з більш складними завданнями завод впорається так само добре. Тому варто звернути увагу на такі нюанси:

Чи є на підприємстві цех, який виробляє нестандартні конструкції?

Автоматичні лінії налаштовані на роботу з типовими вікнами. Нестандартні конструкції — непрямокутні, арочні, дуже великі — виробляються тільки в ручному або напівавтоматичному режимі. Тут ключову роль відіграє професіоналізм співробітників цього цеху, крім того, використовується спеціальне обладнання і діє особлива система контролю якості. Саме тому нестандартні вироби краще замовляти на тих підприємствах, які виділяють окремий підрозділ для їхнього виробництва.

З якими фурнітурними системами працює завод?

Зазвичай перелік фурнітурних систем, які використовуються у виробництві пластикових вікон, обмежений 3-4 найменуваннями. «Непрофільна» фурнітура теж може бути встановлена, але в цьому випадку виготовлення вікна майже гарантовано потребуватиме більше часу. Крім того, відсутність досвіду роботи з конкретною моделлю фурнітури може позначитися на якості.

Чи часто завод працює з ламінованим профілем?

Сьогодні практично всі підприємства випускають як звичайні, так і ламіновані вікна. Але якщо ламінацію замовляють нечасто, то можуть виникнути труднощі при виробництві. Так, найбільш показове місце — зварні шви на ламінованих вікнах: якщо вони виходять красивими і акуратними, значить, замовляти ламіновані конструкції можна.

Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника?

Чи виконує завод декоративне оформлення склопакетів?

Невеликі підприємства замовляють склопакети у великих виробників, причому віддають перевагу стандартним варіантам. Якщо ж вам потрібні декоративні склопакети — наприклад, з вітражами або піскоструминним напиленням — то варто замовити виробництво вікна у компанії, яка виконує таку обробку своїми силами. Це дозволить проконтролювати якість і заощадити час на виготовленні вікна і склопакета до нього.

Відповідальний підхід до вибору підприємства-виробника дуже важливий. Саме на заводі вирішується, яким саме буде ваше вікно. Тому довіряти виробництво варто досвідченим фахівцям, що працюють за сучасними технологіями на надійному обладнанні з високою точністю.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(18 голосів, середня: 4,39 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Акція WDS Challenge 3.0. Старт 20 грудня 2021
Акція WDS Challenge 3.0. Старт 20 грудня 2021

Компанія «МІРОПЛАСТ» анонсує старт всеукраїнської акції WDS Challenge 3.0! Вона триватиме з 20 грудня 2021 по 31 січня 2022. Для...

Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів та лоджій
Розсувні вікна WDS SL 60 для балконів та лоджій

При склінні балконів і лоджій металопластиковими вікнами раніше майже в 100% випадків використовувалися вікна зі стандартним типом відривання — поворотним...

Випробування вікна WDS SL 60 згідно з вимогами ДСТУ EN 14351
Випробування вікна WDS SL 60 згідно з вимогами ДСТУ EN 14351

У лабораторії WDS Quality пройшло випробування вікна з нової розсувної системи WDS SL 60. Вікна та двері з цієї системи...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ