click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника? 22.11.2019

Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника?

При виборі металопластикового вікна основний акцент зазвичай робиться на його комплектації. І дійсно, підбір профільної системи, склопакета, фурнітури і додаткових елементів з урахуванням тих завдань, які має вирішувати вікно, дуже важливий.

Але не менш важлива і якість виготовлення самої конструкції — а за неї безпосередню відповідальність несе завод-виробник вікон. З однакових комплектуючих можна зібрати пластикові вікна, що кардинально відрізняються за якістю — одне сумлінно прослужить протягом всього терміну експлуатації, інше ж буде постійно вимагати регулювання та/або ремонту. Та й замінити його доведеться набагато раніше.

На що ж впливає місце виробництва вікна? Розберемося в цій статті.

Автоматизація виробництва як важливий фактор якості

Перше питання, яке варто поставити менеджеру фірмового салону при виборі вікон — який саме завод виробляє конструкції? Перевагу варто віддавати великим підприємствам, і ось чому:

  • Великі заводи регулярно оновлюють верстатний парк, що дозволяє використовувати найсучасніше (а тому надійне і точне) обладнання для порізки профілю, його зварювання та інших операцій.
  • До роботи в складальних цехах допускають тільки співробітників, які проходять відповідне навчання. Кваліфікація таких робітників у середньому вища, ніж у співробітників невеликих цехів — звідси менша кількість браку і зростання якості конструкцій.
  • На великих підприємствах діє багаторівнева система контролю якості. Завдяки цьому знижується ризик виробництва бракованої конструкції, і практично виключається ймовірність того, що брак потрапить на об’єкт (тобто до вашого будинку або квартири). Як правило, всі недоліки виявляються на ранніх етапах і усуваються до відправки.

Ще один важливий фактор, що впливає на якість віконних конструкцій — автоматизація виробництва. Впровадження автоматичного обладнання — це не просто модний тренд останніх років. У віконній галузі важлива максимальна точність, і саме автоматичні лінії її забезпечують. За рахунок виключення людського фактора підвищується якість збирання вікон, і браку теж стає в рази менше.

Тому перш ніж замовляти обов’язково поцікавтеся, чи використовуються на виробництві автоматичні лінії. Окрім перерахованих переваг, автоматизація — це ще й непряме підтвердження високої культури виробництва (а значить — додаткова гарантія якості).

Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника?

Складні виробничі завдання: не всі вирішують їх однаково добре

Якість виготовлення пластикових вікон визначається культурою виробництва і професіоналізмом робітників заводу. Але навіть за умови високої якості виготовлення стандартних конструкцій немає гарантії, що з більш складними завданнями завод впорається так само добре. Тому варто звернути увагу на такі нюанси:

Чи є на підприємстві цех, який виробляє нестандартні конструкції?

Автоматичні лінії налаштовані на роботу з типовими вікнами. Нестандартні конструкції — непрямокутні, арочні, дуже великі — виробляються тільки в ручному або напівавтоматичному режимі. Тут ключову роль відіграє професіоналізм співробітників цього цеху, крім того, використовується спеціальне обладнання і діє особлива система контролю якості. Саме тому нестандартні вироби краще замовляти на тих підприємствах, які виділяють окремий підрозділ для їхнього виробництва.

З якими фурнітурними системами працює завод?

Зазвичай перелік фурнітурних систем, які використовуються у виробництві пластикових вікон, обмежений 3-4 найменуваннями. «Непрофільна» фурнітура теж може бути встановлена, але в цьому випадку виготовлення вікна майже гарантовано потребуватиме більше часу. Крім того, відсутність досвіду роботи з конкретною моделлю фурнітури може позначитися на якості.

Чи часто завод працює з ламінованим профілем?

Сьогодні практично всі підприємства випускають як звичайні, так і ламіновані вікна. Але якщо ламінацію замовляють нечасто, то можуть виникнути труднощі при виробництві. Так, найбільш показове місце — зварні шви на ламінованих вікнах: якщо вони виходять красивими і акуратними, значить, замовляти ламіновані конструкції можна.

Виробники пластикових вікон. Що у вікні залежить від виробника?

Чи виконує завод декоративне оформлення склопакетів?

Невеликі підприємства замовляють склопакети у великих виробників, причому віддають перевагу стандартним варіантам. Якщо ж вам потрібні декоративні склопакети — наприклад, з вітражами або піскоструминним напиленням — то варто замовити виробництво вікна у компанії, яка виконує таку обробку своїми силами. Це дозволить проконтролювати якість і заощадити час на виготовленні вікна і склопакета до нього.

Відповідальний підхід до вибору підприємства-виробника дуже важливий. Саме на заводі вирішується, яким саме буде ваше вікно. Тому довіряти виробництво варто досвідченим фахівцям, що працюють за сучасними технологіями на надійному обладнанні з високою точністю.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(19 голосів, середня: 4,37 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт акції WDS Challenge 4.0!
Старт акції WDS Challenge 4.0!

Липень починається драйвово! Оголошуємо літній етап акції WDS Challenge 4.0! Учасники акції: менеджери салонів з продажу вікон та дверей, віконні...

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ