click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Огляд нових продуктів WDS 2019 10.05.2019

Огляд нових продуктів WDS 2019

TM WDS підготувала своїм партнерам та клієнтам багато новинок напередодні сезону 2019: нові профільні системи, додаткові та дверні профілі. Більше інформації далі у нашій оглядовій статті.

ВІКОННІ ПРОФІЛІ

Цьогоріч ТМ WDS презентувала нові віконні серії з покращеним конструктивом.
WDS 6S – нова система має ряд переваг у порівнянні зі своєю попередницею WDS 500 (5 камер). Профіль містить 6 повітряних камер та має монтажну ширину 70 мм. Завдяки збільшеній камері для армування, рама та стулка комплектуються більш надійним металевим підсилювачем, що покращує статичні показники вікна. Крім того, три з шести камер розташовані з фасадної сторони профілю, що покращує теплозберігаючі характеристики системи.

WDS 5S – нова п’ятикамерна система, яка стане на заміну WDS 400 (4-камери). Додаткова камера робить WDS 5S однією з найефективніших серед систем з монтажною шириною 60 мм. Ця серія стане зручнішою у виробництві для партнерів завдяки уніфікації висоти стулки з іншими системами WDS.

WDS 7S Class A – вже давно знайома система, один з флагманів в лінійці WDS, віднині буде доступна у варіації з товщиною стінки класу А. Зовнішній вигляд та внутрішній конструктив, окрім товщини стінок, не зазнали змін. Нова система дозволить партнерам розширити перелік об’єктів для скління, полегшити експортне просування та задовольнити найвибагливішого клієнта. Нагадуємо, що WDS 7S та WDS 7S Class A доступні у двобічній ламінації на сірій основі.

ДВЕРНІ ПРОФІЛІ

До асортименту дверних профілів ми додали нову дверну раму з монтажною шириною 70 мм. Висота рами дозволяє збільшити відстань до петлі до 19 мм, що дає вдвічі більше простору для формування укосу, ніж раніше. До того ж, вона має кращі статичні показники завдяки посиленому армуванню 30*40 мм та рекомендованій його товщині 2 мм.

ДВЕРНІ ПРОФІЛІ

ДОДАТКОВІ ПРОФІЛІ

Комплект додаткових профілів WDS поповнився двома новими продуктами:
Розширювач рами 82 мм спроектований для флагмана WDS 8S. Профіль має симетричну внутрішню будову, тому може з’єднуватись з рамою будь-якою стороною. Це дозволить зменшити складські залишки, адже даний розширювач з однобічною ламінацією може поєднуватись як з профілем із зовнішньою, та і з внутрішньою ламінацією. Коекструдований ущільнювач покращує герметичність з’єднання між рамою та розширювачем. Важливим аспектом є те, що розширювач та рама WDS 8S мають однакове армування.
Новий адаптер кругового конектора 60 мм забезпечує кращу герметизацію завдяки покращеному вузлу примикання адаптера до кругового конектора, а також має більш надійне з’єднання з рамою.

ДОДАТКОВІ ПРОФІЛІ WDS

Новинки вже доступні для замовлення!

Для замовлення вікон WDS у вашому місті звертайтесь до салонів, що представлені на нашому сайті в розділі Де купити.

(Поки рейтингів немає)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт акції WDS Challenge 4.0!
Старт акції WDS Challenge 4.0!

Липень починається драйвово! Оголошуємо літній етап акції WDS Challenge 4.0! Учасники акції: менеджери салонів з продажу вікон та дверей, віконні...

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ