click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
МІРОПЛАСТ презентує 2 грандіозні новинки: профільні системи WDS 76 MD і WDS 76 AD 07.07.2023

МІРОПЛАСТ презентує 2 грандіозні новинки: профільні системи WDS 76 MD і WDS 76 AD

МІРОПЛАСТ продовжує виводити віконну галузь України на якісно новий рівень. Вже зараз компанія презентує нові віконні системи з сімейства WDS 76, які, з огляду на технологічність рішень та збалансованість конфігурації, стоять на щабель вище від популярних 70-х і, навіть, 80-х систем. Запуск сімейства WDS 76 покликаний зробити вікна європейського зразка стандартом і в нашій країні. 

Вікна з нових систем вже пройшли первинні випробування і показали високі класи за всіма суттєвими показниками згідно нових норм, перевершили українські та навіть європейські вимоги щодо теплозбереження. 

WDS 76 MD – Новий технологічний флагман для тих, хто бажає більшого

Монтажна ширина – 76 мм

Склопакет – 48 мм

Кількість камер – 6

Контурів ущільнення – 3 

Армування – замкнуте в рамі та імпості

WDS 76 MD є втіленням конструктивно досконалої системи, яка з часом замінить добре відомі WDS 8S та WDS 7S. У ній сконцентровані весь наш багаторічний досвід та досвід всієї віконної галузі.  

Енергоощадність європейського рівня. Вікна WDS 76 MD досягли показника теплопровідності Uw – 0,79 Вт/м2K, що на 28% перевершує середні показники вікон з 70-х систем і вимоги нового ДБН. 

Висока звукоізоляція. Система розрахована на використання склопакету 48 мм з можливістю встановлення скла-триплекс (6-8 мм) з однієї або двох сторін, який забезпечує звукоізоляцію понад 50 дБ.

Підвищена герметичність. Вбудований третій контур ущільнення надійно захищає від продувань, потрапляння пилу та бруду, а також є додатковою перевагою для забезпечення максимальних класів повітропроникності та водонепроникності. 

Безпека та надійність великогабаритних конструкцій. Використання безпечних склопакетів з товстим гартованим склом або склом-триплекс – особливо важливий параметр для панорамних конструкцій. Міцне армування замкнутої форми дозволяє проєктувати суцільні конструкції великих розмірів без зайвих перегородок. 

WDS 76 АD – Новий віконний стандарт

Монтажна ширина – 76 мм

Склопакет –  40, 48 мм

Кількість камер – 5

Контурів ущільнення – 2 

Система WDS 76 AD покликана стати новим віконним стандартом на ринку і має зайняти місце поточної найбільш затребуваної системи WDS 6S. В новинці ідеально збалансовані всі якісні та конструктивні показники, щоб вікна з цієї системи відповідали й перевершували вимоги сучасних галузевих стандартів. Це рішення і для новобудов, і для приватних об’єктів, яке відповідає всім сучасним стандартам та вимогам до світлопрозорих конструкцій та має збалансовану ціну.

Надійне теплозбереження. П’ятикамерна система з можливістю встановлення склопакетів 40-48 мм забезпечує рівень теплопровідності вікон 0,82 Вт/м2К, що на 20% перевершує показники 70-х систем і вимоги нового ДБН. 

Висока звукоізоляція. Можливе встановлення скла-триплекс 6-8 мм, яке забезпечує покращення показників звукоізоляції склопакета та вікна в цілому.

Більше природного світла. Висота з’єднання рами та стулки у WDS 76 нижче, ніж в інших системах в асортименті WDS, завдяки чому збільшується площа прозорої частини у вікні і до приміщення потрапляє більше природного світла. 

Великогабаритне скління. Збільшені камери під армування передбачають застосування підсилювачів з кращими статичними показниками, а отже проєктування великих суцільних конструкцій. 

Докладніше про новинки дізнавайтесь за посиланнями

WDS 76 MD

WDS 76 AD

Щодо можливості замовлення вікон з нових систем просимо звертатись до заводів-виробників, з якими ви співпрацюєте. 

Українці варті найкращого! Пропонуйте клієнтам передові українські продукти!

(19 голосів, середня: 4,47 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт акції WDS Challenge 4.0!
Старт акції WDS Challenge 4.0!

Липень починається драйвово! Оголошуємо літній етап акції WDS Challenge 4.0! Учасники акції: менеджери салонів з продажу вікон та дверей, віконні...

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ