click fraud detection
  • ua
  • en
МІРОПЛАСТ презентує 2 грандіозні новинки: профільні системи WDS 76 MD і WDS 76 AD 07.07.2023

МІРОПЛАСТ презентує 2 грандіозні новинки: профільні системи WDS 76 MD і WDS 76 AD

МІРОПЛАСТ продовжує виводити віконну галузь України на якісно новий рівень. Вже зараз компанія презентує нові віконні системи з сімейства WDS 76, які, з огляду на технологічність рішень та збалансованість конфігурації, стоять на щабель вище від популярних 70-х і, навіть, 80-х систем. Запуск сімейства WDS 76 покликаний зробити вікна європейського зразка стандартом і в нашій країні. 

Вікна з нових систем вже пройшли первинні випробування і показали високі класи за всіма суттєвими показниками згідно нових норм, перевершили українські та навіть європейські вимоги щодо теплозбереження. 

WDS 76 MD – Новий технологічний флагман для тих, хто бажає більшого

Монтажна ширина – 76 мм

Склопакет – 48 мм

Кількість камер – 6

Контурів ущільнення – 3 

Армування – замкнуте в рамі та імпості

WDS 76 MD є втіленням конструктивно досконалої системи, яка з часом замінить добре відомі WDS 8S та WDS 7S. У ній сконцентровані весь наш багаторічний досвід та досвід всієї віконної галузі.  

Енергоощадність європейського рівня. Вікна WDS 76 MD досягли показника теплопровідності Uw – 0,79 Вт/м2K, що на 28% перевершує середні показники вікон з 70-х систем і вимоги нового ДБН. 

Висока звукоізоляція. Система розрахована на використання склопакету 48 мм з можливістю встановлення скла-триплекс (6-8 мм) з однієї або двох сторін, який забезпечує звукоізоляцію понад 50 дБ.

Підвищена герметичність. Вбудований третій контур ущільнення надійно захищає від продувань, потрапляння пилу та бруду, а також є додатковою перевагою для забезпечення максимальних класів повітропроникності та водонепроникності. 

Безпека та надійність великогабаритних конструкцій. Використання безпечних склопакетів з товстим гартованим склом або склом-триплекс – особливо важливий параметр для панорамних конструкцій. Міцне армування замкнутої форми дозволяє проєктувати суцільні конструкції великих розмірів без зайвих перегородок. 

WDS 76 АD – Новий віконний стандарт

Монтажна ширина – 76 мм

Склопакет –  40, 48 мм

Кількість камер – 5

Контурів ущільнення – 2 

Система WDS 76 AD покликана стати новим віконним стандартом на ринку і має зайняти місце поточної найбільш затребуваної системи WDS 6S. В новинці ідеально збалансовані всі якісні та конструктивні показники, щоб вікна з цієї системи відповідали й перевершували вимоги сучасних галузевих стандартів. Це рішення і для новобудов, і для приватних об’єктів, яке відповідає всім сучасним стандартам та вимогам до світлопрозорих конструкцій та має збалансовану ціну.

Надійне теплозбереження. П’ятикамерна система з можливістю встановлення склопакетів 40-48 мм забезпечує рівень теплопровідності вікон 0,82 Вт/м2К, що на 20% перевершує показники 70-х систем і вимоги нового ДБН. 

Висока звукоізоляція. Можливе встановлення скла-триплекс 6-8 мм, яке забезпечує покращення показників звукоізоляції склопакета та вікна в цілому.

Більше природного світла. Висота з’єднання рами та стулки у WDS 76 нижче, ніж в інших системах в асортименті WDS, завдяки чому збільшується площа прозорої частини у вікні і до приміщення потрапляє більше природного світла. 

Великогабаритне скління. Збільшені камери під армування передбачають застосування підсилювачів з кращими статичними показниками, а отже проєктування великих суцільних конструкцій. 

Докладніше про новинки дізнавайтесь за посиланнями

WDS 76 MD

WDS 76 AD

Щодо можливості замовлення вікон з нових систем просимо звертатись до заводів-виробників, з якими ви співпрацюєте. 

Українці варті найкращого! Пропонуйте клієнтам передові українські продукти!

(18 голосів, середня: 4,56 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Дверна система WDS 76 – новий стандарт вхідних дверей
Дверна система WDS 76 – новий стандарт вхідних дверей

МІРОПЛАСТ продовжує виводити віконну галузь України на якісно новий рівень. Вже зараз компанія презентує нові...

МІРОПЛАСТ впроваджує виробництво коекструдованого профілю
МІРОПЛАСТ впроваджує виробництво коекструдованого профілю

Україна невпинно наближається до того, щоб зайняти своє заслужене місце в Європейському Союзі. Ще на перших етапах кандидатства ми почали...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ