click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Дверна система WDS 76 – новий стандарт вхідних дверей 22.09.2023

Дверна система WDS 76 – новий стандарт вхідних дверей

Компанія «МІРОПЛАСТ» презентувала чергову новинку цього сезону – дверну систему з нового сімейства WDS 76.

Монтажна ширина – 76 мм

Ширина заповнення/склопакета – 48 мм

Двері WDS 76 задовольняють ключові вимоги та побажання споживачів щодо естетичного вигляду, міцності та надійності, енергоефективності, зручності, безпеки та комфорту.

В системі представлено 3 дверні стулки для різних потреб.

Арт. 139 – міцна та надійна Z-стулка;

Арт. 138 – висока Т-стулка для можливості встановлення важких склопакетів та фурнітури з елементами автоматизації;

Арт. 145 – компактна Т-стулка для використання з більш легкими дверними заповненнями.

Можливості та переваги дверей WDS 76

  • Стильний трендовий дизайн. Дверні стулки з монтажною шириною 76 мм можна комплектувати широкими HPL-панелями з різноманітним ламінованим покриттям. Саме такі рішення вхідних дверей є найбільш затребуваними зараз на ринку сучасного приватного будівництва. Панелі можуть бути як вставними, так і накладними, коли контуру стулки не видно, а видимою є лише панель.
  • Енергоощадність. Широкий профіль, можливість використання теплозберігаючого заповнення, надійне порогове рішення в системі дозволяють виготовити дійсно «теплі» вхідні двері. Uf дверей WDS 76 досягає 1,3 W/m2K, що відповідає новим галузевим стандартам. З таким рішенням при облаштуванні будинку не потрібно облаштовувати тамбур. Вхід до будинку більше не буде холодним місцем.
  • Високий рівень безпеки. Двері WDS 76 розроблені для досягнення високих міжнародних стандартів безпеки. В системі передбачене використання протизламної фурнітури, належний дорнмас дозволяє зробити глибоку посадку замка, використовувати врізний замок. А завдяки монтажній ширині 76 мм стулку можна заповнити широкою панеллю або склопакетом з багатошаровим склом.
  • Міцність та довговічність. Двері WDS 76 розраховані на тривалу безпроблемну експлуатацію. Замкнуте армування у рамі та стулці гарантує міцність виробів, відсутність деформацій та провисань навіть при довготривалій інтенсивній експлуатації.
  • Передове порогове рішення. Зона з’єднання рами та порога потребує особливої уваги. Щоб запобігти продуванням, для дверей WDS 76 спроєктовано спеціальний гумовий елемент Windstop, який покращує герметичність конструкції. Пластиковий термоміст в порозі захишає від промерзань, а використання потрійного ущільнення на стулці в зоні порогу є додатковим захистом від протягів.
  • Широкий асортимент ламінації. Дверні рішення WDS 76 доступні в широкій палітрі ламінації WDS Color. Гармонійне поєднання ламінаційної плівки, кольору профілю та ущільнювача дозволяє створити ідеально красиві двері.

Більше інформації про WDS 76 https://wds.ua/wds-76-doors/

Пропонуйте клієнтам найкращі рішення.

(18 голосів, середня: 4,56 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт акції WDS Challenge 4.0!
Старт акції WDS Challenge 4.0!

Липень починається драйвово! Оголошуємо літній етап акції WDS Challenge 4.0! Учасники акції: менеджери салонів з продажу вікон та дверей, віконні...

Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!
Акція: WDS 76 MD Black&White за ціною WDS 6S!

З 6 червня по 6 серпня 2024 року купуйте трендові вікна WDS 76 MD у дизайні Black&White (Чорний матовий декор...

Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76
Металевий кутик фальца стулки для систем WDS 76

ТМ WDS продовжує розширювати можливості нових систем WDS 76 з огляду на досвід віконної галузі. Одне з нових рішень –...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ