Вікна WDS

Вікна для шумних районів

Один з факторів, що забезпечують комфорт у будинку, — вікна з хорошою шумоізоляцією. Якщо ви живете недалеко від автотраси, вокзалу або приватного сектору з собаками, які щоденно гавкають, у будинку все одно можна створити атмосферу затишку. Ось чому на шумоізоляційні характеристики вікон варто звернути увагу при їх виборі або заміні.

Джерела зовнішнього шуму

У приватному будинку і квартирі джерела шуму, що проникає крізь вікна, будуть різними. Для квартири це в першу чергу шум від руху транспортних засобів: чим більше вікон виходить на автомобільні дороги, чим інтенсивнішим є транспортний рух — тим актуальнішою буде звукоізоляція. Крім транспорту свій внесок в рівень «шумового забруднення» додають:

В усіх цих випадках навіть через закриті вікна до приміщення буде проникати шум, і звукоізоляція вікон повинна бути максимальною.

У приватному секторі головне джерело шуму — сусіди. На сусідніх ділянках можуть галасувати діти або голосно грати музика: все це знижує якість відпочинку. Саме тому встановлення вікон зі звукоізоляційними склопакетами теж буде цілком актуальним.

Який рівень шуму можна вважати допустимим?

Забезпечити зниження гучності вуличного шуму до прийнятних значень допоможе підбір вікон в оптимальній комплектації і правильне їх встановлення.

Як працює захист вікон від шуму

Ефективність шумоізоляції конструкції залежить від трьох чинників. Шумоізоляція вікон у квартирі або будинку забезпечується за рахунок зниження їхньої проникності для звуків. Вирішується це завдання тільки комплексно:

На ці 3 пункти — товщину, неоднорідну структуру і герметичність — потрібно орієнтуватися, обираючи конструкцію вікна з шумоізоляцією.

Конструкція склопакета і шумоізоляція

Велика площа скління сучасних металопластикових вікон перетворює склопакет на мембрану, яка сприймає зовнішній шум і передає його всередину приміщення. Знизити гучність шуму можна кількома способами:

Деякі віконні компанії можуть пропонувати спеціальні шумоізоляційні склопакети, спроектовані спеціально для зменшення виробничого або транспортного шуму. Зазвичай максимальна непроникність для звуків забезпечується за рахунок заповнення камер гексафторидом сірки або іншими газами. Такі шумоізоляційні вікна «гасять» звукові хвилі майже повністю.

Вплив інших факторів на звукоізоляцію

Вплив профілю на звукоізоляцію менший, ніж у склопакета, але теж значний. Ключову роль відіграють такі параметри:

Чим більше повітряних камер має профіль, тим краще він перешкоджає проникненню шуму. Рекомендуємо замовляти вікно з профілю з шістьма камерами і монтажною шириною від 70 мм. Такі профілі можна комплектувати широкими склопакетами, що в сумі дає найкращі результати по звукоізоляції.

Замовляючи вікно WDS, краще зупинити свій вибір на шестикамерних системах WDS 8S (комплектується склопакетом 44 мм) або WDS 7S (склопакети 32 і 40 мм).

Монтаж і регулювання для шумоізоляції вікна

Одна з основних умов, від дотримання якої залежить шумоізоляція пластикових вікон, — професійний монтаж згідно вимоги ДСТУ та регулювання фурнітури вікна для притискання стулки до рами:

Зрештою, важливо, щоб стулка вікна щільно притискалася до рами — в щільно закритому положенні вікно забезпечує максимальну шумоізоляцію. Регулювання фурнітури для забезпечення щільного рівномірного притиску повинна проводитися при монтажі — але і при інтенсивній експлуатації вікна періодично варто викликати майстра для сервісного обслуговування конструкції.

Ефективна звукоізоляція — один з найважливіших аспектів комфорту, який забезпечує металопластикове вікно. Правильний підбір комплектації конструкції і правильне встановлення стануть запорукою того, що в будинку, квартирі або офісі з новими вікнами ніякий шум не буде вам докучати.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних та дверних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».