01.12.2018

Яке вікно вважається енергоефективним?

Останні роки тенденція до розвитку енергозберігаючих технологій набирає обертів. Вікна – один з елементів вашої оселі, який може забезпечити значне зменшення витрат на енергоносії  завдяки своїм характеристикам енергоефективності. Розглянемо, які характеристики властиві енергозберігаючим вікнам.

1.  Профільна система

Обираючи вікно, звертайте увагу на характеристики профільної системи (пластикової частини вікна). Для забезпечення високих показників теплозбереження у профілі має бути 5-6 повітряних камер. Кожна камера – це додатковий бар’єр для холоду. Оптимальна монтажна ширина для таких систем складає 70-82 мм. Саме їх можна комплектувати широкими енергозберігаючими склопакетами (від 32 до 44 мм). В асортименті ТМ WDS представлені три системи з найвищими показниками теплозбереження: WDS 8 SERIES, WDS 7 SERIES та WDS 500.

Додаткову камеру у сполученні стулки та рами утворює середній контур ущільнення. Цей ущільнювач розташований посередині фальцю рами та імпоста і призначений для кращої герметизації вікна. Система WDS 8 SERIES оснащена середнім контуром ущільнення, і вважається найбільш енергоефективною серед систем WDS.

2.  Склопакет

Найбільшу частину вікна займає склопакет. Для досягнення повноцінного енергозберігаючого ефекту радимо звернути увагу на двокамерні склопакети, заповнені аргоном або іншим інертним газом. Зовнішнє та внутрішнє скло краще замовляти з енергозберігаючим напиленням (i-скло/Low-E скло). Приклад формули склопакету, яку ви можете побачити у своєму кошторисі:

4i-16Ar-4-16Ar-4i, де

4 – товщина скла, мм
i – індикатор того, що скло має енергозберігаюче напилення
16 – ширина дистанції між стеклами
Ar – камера між стеклами заповнена аргоном

3.  Монтаж згідно вимог ДСТУ

При замовленні вікна рекомендуємо приділити особливу увагу процедурі його установки, а саме замовити монтаж, який відповідає вимогам ДСТУ. Під час такої установки формується захисний монтажний шов між стіною і рамою. Він захищає монтажну піну від впливу вологи, пару, сонячних променів, перешкоджає її руйнуванню.
Подібний монтаж, як правило, коштує дорожче, ніж звичайний, оскільки передбачає використання спеціальних ізоляційних матеріалів: стрічки ПСУС, зовнішньої гідроізоляційної стрічки та внутрішньої паропроникної стрічки. Проте саме цей спосіб монтажу регламентований державними стандартами.

Для замовлення вікон WDS у вашому місті звертайтесь до салонів, що представлені на нашому сайті в розділі Де купити.

Яке вікно вважається енергоефективним?

Останні роки тенденція до розвитку енергозберігаючих технологій набирає обертів. Вікна – один з елементів вашої оселі, який може забезпечити значне […]

Вікна для шумних районів

Якщо ви мешкаєте неподалік від траси з пожвавленим рухом, вокзалу або приватного сектору з собаками, які гучно гавкають, у вашій […]

Сірий профіль під двобічну ламінацію WDS Color

Починаючи з серпня 2018 року компанія «МІРОПЛАСТ» розпочинає виробництво сірого профілю для двобічної ламінації. Нововведення запроваджується для систем: WDS 8 SERIES […]

Всі новини

497

магазинів

Завантаження...