Металопластикові вікна, як правило, не потребують спеціального догляду, проте якщо виконувати елементарні правила по догляду за ними, можна суттєво подовжити строк їх експлуатації.
ПВХ профіль – основа віконної конструкції. Тому, щоб зберегти його привабливий вигляд, варто в першу чергу видалити захисну плівку виробника після завершення монтажних робіт. Захисна плівка – це покриття, що запобігає механічним пошкодженням профілю під час транспортування.
У випадку, якщо плівку не зняли після закінчення монтажу, видалити її з часом буде досить важко. Крім того, клейова частина плівки іноді лишає жовтуваті сліди на профілі під впливом прямих сонячних променів. Щоб запобігти цьому, пропонуємо скористатися наступними порадами із видалення захисної плівки з металопластикових конструкцій.
Як зняти плівку з нещодавно встановленого вікна
В цьому випадку плівку видалити нескладно – потрібно тільки відділити її від профілю. Залишки клею видаляються за допомогою губки і теплого мильного розчину. Важливо пам’ятати, що захисне покриття рекомендується видаляти до закінчення ремонтних робіт. Для захисту ПВХ профілю використовуйте малярний скотч, що знімається без труднощів. Якщо малярного скотча під рукою не знайшлося, будівельний пил також легко прибрати м’якою губкою та мильним розчином.
Як зняти плівку, яка довго залишалась на пластиковому вікні
Видалити захисну плівку, яка тривалий час залишалась на ПВХ профілі непросто – клей з часом твердне, чим ускладнює процес її зняття. Впоратися з цією задачею допоможуть наступні методи:
- Як і в першому випадку, спробувати видалити плівку за допомогою губки і теплого мильного розчину.
- Використовуйте засіб для видалення плям, що виводить стійкі сліди клею, скотча тощо, і не шкодить профілю.
- Спеціальні очищувачі ПВХ очищують ПВХ профіль і не залишають при цьому механічних пошкоджень.
- Скребок для керамічних поверхонь допоможе зняти плівку легше і швидше.
- Шкільний ластик допоможе безпечно видалити залишки клею з поверхні профілю.
- Деякі фахівці рекомендують використовувати промисловий або побутовий фен, але слід пам’ятати, що при сильному нагріванні конструкція може деформуватися.
Металопластиковий профіль чутливий до деяких хімічних речовин, тому рекомендуємо уникати агресивних розчинів із вмістом хлору, ацетону тощо, і не використовувати абразивні очищувальні пасти та емульсії. Важливо пам’ятати, що вчасно видалена захисна плівка (не пізніше 3 місяців після завершення установки конструкції) зможе запобігти небажаним пошкодженням і допоможе зберегти привабливий вид віконної конструкції.
Для замовлення вікон WDS у вашому місті звертайтеся в салони, представлені на нашому сайті в розділі «Де купити».