click fraud detection

WDS
Підвіконня

Багато подій. Багато років.

scroll down

01
Елегантний дизайн

Елегантний дизайн

Висока міцність

Висока міцність

Стійкість до подряпин

Стійкість до подряпин

Стійкість до високих температур

Стійкість до високих температур

Вологостійкість

Вологостійкість

Широка палітра декорів

Широка палітра декорів

02

Якість та дизайн

Підвіконня WDS збережуть свій первозданний вигляд протягом довгих років і витримають будь-які побутові навантаження. Ідеально поєднуються з вікнами WDS.

03
Надійне покриття, стійке до високих температур, вологи та подряпин Внутрішня будова забезпечує високу міцність конструкції Округлена форма капіноса надає підвіконню елегантні обриси

1 Надійне покриття, стійке до високих температур, вологи та подряпин

2 Внутрішня будова забезпечує високу міцність конструкції

3 Округлена форма капіноса надає підвіконню елегантні обриси

04
4кольори

Сяючий білий

Білий матовий

Мармур

Золотий дуб глянець

05

Підвіконня

Підвіконня, що встановлюється в нижній частині віконного отвору з боку приміщення — це деталь, яка визначає, наскільки комфортною буде експлуатація вікна. Підвіконня має міцно лежати на основі після монтажу, воно повинне мати достатню жорсткість і міцність, при цьому не боятися води, ультрафіолетового випромінювання і механічних впливів. Пластикові підвіконня WDS відповідають усім перерахованим критеріям, а також стандартам якості, прийнятим в Україні.

Підвіконня WDS

Пластикові підвіконня сьогодні займають велику нішу на ринку України. Це відмінна альтернатива підвіконним плитам з натуральної деревини та ДСП, що перевершує їх за експлуатаційними показниками. При цьому ціна підвіконь з ПВХ нижче, ніж у підвіконь зі штучного або натурального каменю. Компанія WDS виробляє підвіконня з якісного полівінілхлориду — того ж, який застосовується при виробництві вікон. Вибір такого матеріалу забезпечує виробам тривалий термін експлуатації і високу жорсткість. Крім того, завдяки декоруванню полімерною плівкою, дизайнерські варіанти підвіконь можуть виглядати як конструкції з натурального дерева.

З чого складається підвіконня WDS?

Підвіконня пластиковий від компанії WDS — конструкція, розрахована на монтаж та експлуатацію під вікном всередині приміщення:

  • Основа виробу — пустотіла полімерна плита. Внутрішні порожнини роблять конструкцію легкою, а перемички між ними забезпечують жорсткість, тому плита не деформується.
  • Поверхня підвіконня розрахована на інтенсивну експлуатацію в приміщенні протягом тривалого терміну. Поверхня не боїться вологи, сонячного випромінювання з вікон і перепадів температур. Стійка поверхня і до подряпин.
  • З боків підвіконня ставляться заглушки, які перекривають внутрішні порожнини. Кольорова гамма заглушок досить широка і включає моделі у всіх доступних відтінках.
  • Вибір конфігурації підвіконь теж не випадковий. Ідеально рівна якісна плита характеризується високою міцністю. Заокруглений капінос надає конструкції елегантного зовнішнього вигляду, при цьому забезпечує додаткову жорсткість конструкції і захист від травм при контакті з гострим кутом.
  • Монтаж підвіконня може виконуватися різними способами. Легка деталь відмінно фіксується на основі і рівно стоїть навіть під навантаженням.

Переваги підвіконь WDS

Пластикове підвіконня від компанії WDS — відмінна альтернатива не тільки дешевим варіантам з ДСП з ламінуванням плівкою ПВХ. Крім високої якості виготовлення, аргументами, які вплинуть на вибір підвіконня, варто вважати:

  • Термін експлуатації. Навіть через 10 років після монтажу підвіконня (в тому числі ламіноване плівкою) і заглушки будуть мати привабливий зовнішній вигляд.
  • Міцність. Жорсткість внутрішньої структури і захисне покриття запобігають деформаціям. Навіть якщо важкі квіткові горщики стоятимуть на широкій поверхні — підвіконня не прогнеться.
  • Стійкість. Поверхня не боїться високої температури. Кольорова гамма не змінюється навіть при впливі сонячного випромінювання з вікон на південній стороні протягом тривалого терміну.
  • Покриття підвіконня є стійким до тертя, порізів і подряпин. Крім того, вироби можна ставити у вологих приміщеннях, не побоюючись набухання.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Конструкції доступні в декількох кольорових варіантах — при цьому виглядає ламіноване покриття як нове протягом всього терміну служби.

Ще один аргумент, завдяки якому купують підвіконня пластикові — ціна. Доступна вартість особливо в порівнянні з моделями з литого або натурального каменю робить підвіконня з ПВХ популярним серед покупців.

Де купити підвіконня WDS?

Надійне підвіконня купити в Україні можна у фірмових салонах компанії WDS. Також можна вибрати і замовити відповідну модель в салонах авторизованих партнерів. Щоб дізнатися адресу найближчого салону, перейдіть на вкладку «Де купити».

Читати повністю Читати повністю Згорнути
318

магазинів

знайти
магазин

06
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ