Розділи:
При виборі металопластикового вікна основний акцент зазвичай робиться на його комплектації. І дійсно, підбір профільної системи, склопакета, фурнітури і додаткових елементів з урахуванням тих завдань, які має вирішувати вікно, дуже важливий.
Але не менш важлива і якість виготовлення самої конструкції — а за неї безпосередню відповідальність несе завод-виробник вікон. З однакових комплектуючих можна зібрати пластикові вікна, що кардинально відрізняються за якістю — одне сумлінно прослужить протягом всього терміну експлуатації, інше ж буде постійно вимагати регулювання та/або ремонту. Та й замінити його доведеться набагато раніше.
На що ж впливає місце виробництва вікна? Розберемося в цій статті.
Перше питання, яке варто поставити менеджеру фірмового салону при виборі вікон — який саме завод виробляє конструкції? Перевагу варто віддавати великим підприємствам, і ось чому:
Ще один важливий фактор, що впливає на якість віконних конструкцій — автоматизація виробництва. Впровадження автоматичного обладнання — це не просто модний тренд останніх років. У віконній галузі важлива максимальна точність, і саме автоматичні лінії її забезпечують. За рахунок виключення людського фактора підвищується якість збирання вікон, і браку теж стає в рази менше.
Тому перш ніж замовляти обов’язково поцікавтеся, чи використовуються на виробництві автоматичні лінії. Окрім перерахованих переваг, автоматизація — це ще й непряме підтвердження високої культури виробництва (а значить — додаткова гарантія якості).
Якість виготовлення пластикових вікон визначається культурою виробництва і професіоналізмом робітників заводу. Але навіть за умови високої якості виготовлення стандартних конструкцій немає гарантії, що з більш складними завданнями завод впорається так само добре. Тому варто звернути увагу на такі нюанси:
Автоматичні лінії налаштовані на роботу з типовими вікнами. Нестандартні конструкції — непрямокутні, арочні, дуже великі — виробляються тільки в ручному або напівавтоматичному режимі. Тут ключову роль відіграє професіоналізм співробітників цього цеху, крім того, використовується спеціальне обладнання і діє особлива система контролю якості. Саме тому нестандартні вироби краще замовляти на тих підприємствах, які виділяють окремий підрозділ для їхнього виробництва.
Зазвичай перелік фурнітурних систем, які використовуються у виробництві пластикових вікон, обмежений 3-4 найменуваннями. «Непрофільна» фурнітура теж може бути встановлена, але в цьому випадку виготовлення вікна майже гарантовано потребуватиме більше часу. Крім того, відсутність досвіду роботи з конкретною моделлю фурнітури може позначитися на якості.
Сьогодні практично всі підприємства випускають як звичайні, так і ламіновані вікна. Але якщо ламінацію замовляють нечасто, то можуть виникнути труднощі при виробництві. Так, найбільш показове місце — зварні шви на ламінованих вікнах: якщо вони виходять красивими і акуратними, значить, замовляти ламіновані конструкції можна.
Невеликі підприємства замовляють склопакети у великих виробників, причому віддають перевагу стандартним варіантам. Якщо ж вам потрібні декоративні склопакети — наприклад, з вітражами або піскоструминним напиленням — то варто замовити виробництво вікна у компанії, яка виконує таку обробку своїми силами. Це дозволить проконтролювати якість і заощадити час на виготовленні вікна і склопакета до нього.
Відповідальний підхід до вибору підприємства-виробника дуже важливий. Саме на заводі вирішується, яким саме буде ваше вікно. Тому довіряти виробництво варто досвідченим фахівцям, що працюють за сучасними технологіями на надійному обладнанні з високою точністю.
Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8S, WDS 7S, WDS 6S, WDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».
Раді повідомити, що будівництво нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ» успішно завершено! Реалізація цього проєкту – це важливий крок назустріч партнерам. В...
ТМ WDS розширює асортимент універсальних профілів. Новий продукт – облицювальний профіль 80 мм (арт. 161) – вже доступний для замовлення....
У спецвипуску Forbes Ukraine «Хто є хто» зібрано досьє на 303 СЕО провідних українських компаній. Серед них і генеральний директор...