У пошуках тиші? Вікна WDS захистять вашу домівку від надмірного шуму та галасу.
 
Враховуючи особливості розповсюдження звукових хвиль, ми реагуємо навіть на різницю рівня шуму на вулиці або будинку у 5 дБ. Для спокійного відпочинку рівень шуму не повинен перевищувати 30-40 дБ, що вважається тишею.
 
Технологія шумоізоляції за допомогою вікон досить проста: тут важливу роль відіграє кількість повітряних камер у профілі та склопакеті, який можливо встановити. Тому, щоб захисти Ваш домашній затишок від надокучливого гаміру, бренд WDS пропонує встановлювати вікна з 6 камерного профілю WDS 8 SERIES або WDS 7 SERIES та двокамерним склопакетом шириною 32, 40 або 44 мм. Така конфігурація дозволить максимально ізолювати приміщення від зайвих звуків. 
Згідно проведених досліджень та випробувань* перевірено, що, наприклад, профільна система WDS 8 SERIES разом із двокамерним склопакетом 44 мм знижає рівень шуму у приміщенні на 37 дБ. Знайдіть свій рівень затишку

Експерти рекомендують вікна WDS! Прорахуйте вікно WDS у салоні та насолоджуйтеся тишею своєї домівки!

*випробування були проведені Державним підприємством «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації «Кривбасстандартметрологія»

Швидкий доступ

Гаряча лінія:
067 568 06 99 (тарифікація згідно з тарифами вашого оператора)
0 800 505 304 (безкоштовно по всій території України)
Графік роботи гарячої лінії: будні з 8.30 до 18.00
Адреса: 49051, Україна, м. Дніпро, вул. Курсантська, 10