Розділи:
Пластикові балконні двері в переважній більшості випадків роблять із віконного профілю. З одного боку, так стулка виходить більш легкою і зручною у використанні. З іншого − великогабаритна конструкція з менш жорсткого профілю частіше деформується і тому вимагає регулювання.
Звичайно, частота регулювання залежить і від якості профільної системи, і від якості монтажу. Але знати, як відрегулювати балконні двері, варто − в цьому випадку ви самі зможете усунути невеликі проблеми, не чекаючи візиту майстра з ремонту ПВХ-конструкцій.
Регулювання балконних дверей потрібно у тих же випадках, що і для звичайної віконної стулки:
У всіх цих випадках проблеми можуть бути усунені регулюванням балконних дверей з використанням штатних можливостей дверної фурнітури.
Притиск балконних дверей регулюють у тому випадку, коли стулка у закритому положенні недостатньо щільно прилягає до рами. Це може бути викликано різними причинами, але в холодну пору року призводить до того, що приміщення швидко остигає, а з боку балконних дверей віє холодом.
Для усунення продування в області притиску потрібно відрегулювати положення запірних цапф:
Рекомендація. Регулювання притиску варто виконувати тільки тоді, коли проблеми з продуванням по периметру двері дійсно існують. Занадто сильний притиск призводить до деформації ущільнювача, що з часом стане причиною зниження герметичності балконних дверей.
Провисання балконних дверей, в результаті якого нижній кут стулки зачіпає раму, усувається регулюванням за допомогою петель:
Якщо дверна стулка затирає раму в середній частині, її також можна відрегулювати за допомогою регулювальних гвинтів на петлях:
В результаті цих дій стулка повинна зміститися в сторону петель, і затирання в області ручки буде усунуто.
Важливо! Всі маніпуляції з петлями виконуємо акуратно, кожен раз обертаючи гвинти не більше ніж на 1/4-1/2 обороту. Після кожного коригування положення петлі перевіряємо, чи вирішено проблему. Це дає можливість виставити положення стулки максимально точно і зрозуміти, який ефект дають ваші дії, щоб в подальшому регулювання забирало менше часу і сил.
В окремих випадках (стулка сильно деформована, запас вільного ходу регулювальних гвинтів вичерпано) описані дії не забезпечують потрібного результату. У такій ситуації регулювання балконних дверей варто доручити фахівцеві. Він може відкоригувати положення склопакета в дверній стулці для зміщення центру ваги або виконати інші операції, які дозволять повернути конструкції потрібну функціональність.
Також варто відзначити, що частота регулювання безпосередньо залежить від того, з якого профілю виготовлена конструкція, а також від дотримання правил монтажу. Саме тому варто вибирати для балконних дверей якісні профілі з високою жорсткістю (вони менш схильні до деформацій), надійну фурнітуру із високою стійкістю до навантажень, а установку доручати фахівцям з високою кваліфікацією. У цьому випадку, якщо конструкцію і потрібно буде відрегулювати для ідеального притиску або усунення незначних затирань, ви легко впораєтеся із завданням своїми силами!
Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8S, WDS 7S, WDS 6S, WDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».
Раді повідомити, що будівництво нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ» успішно завершено! Реалізація цього проєкту – це важливий крок назустріч партнерам. В...
ТМ WDS розширює асортимент універсальних профілів. Новий продукт – облицювальний профіль 80 мм (арт. 161) – вже доступний для замовлення....
У спецвипуску Forbes Ukraine «Хто є хто» зібрано досьє на 303 СЕО провідних українських компаній. Серед них і генеральний директор...