click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Обираємо вікна до дитячої кімнати 18.01.2021

Обираємо вікна до дитячої кімнати

Питання про те, як обрати вікна у дитячу кімнату, батьки ставлять собі дуже часто. І це можна пояснити: дитяча кімната — це приміщення, яке ми інстинктивно прагнемо зробити комфортним, затишним та безпечним. Турбота про дитину проявляється у кожній дрібниці, тому і вікна для дитячої кімнати обирати потрібно дуже прискіпливо.

Нижче ми розглянемо основні вимоги до таких конструкцій, а також розповімо, як обрати пластикові вікна в дитячу кімнату з урахуванням теплоізоляції, повітрообміну, безпеки та інших факторів.

Загальні вимоги до пластикових вікон у дитячій кімнаті

Сформулювати всі вимоги до вікна у дитячій кімнаті можна наступним чином:

  • Енергозбереження. Воно важливе для всіх житлових приміщень, але для кімнати, в якій знаходиться дитина, тим паче маленька, мінімальні тепловтрати будуть пріоритетом.
  • Захист від шуму. Повна звукоізоляція не потрібна (вона й неможлива), але захист від  шуму з вулиці або гучних звуків знадвору обов’язковий. У ранньому віці це забезпечить дитині спокійний сон, в більш зрілому — звукоізоляційні склопакети допоможуть не відволікатися під час занять.
  • Безпека. Навіть у приміщенні на першому поверсі зберігається ризик травм при падінні з вікна. Якщо дитяча кімната розташована вище — і склопакет з підвищеною міцністю, і засоби, які допоможуть запобігти відкриванню вікна без відома дорослих, увійдуть до обов’язкового комплекту.
  • Вентиляція. Доступ свіжого повітря теж дуже важливий, тому регулярне провітрювання — обов’язкова процедура для дитячих кімнат. При цьому потрібна саме контрольована вентиляція, що не призводить до переохолодження приміщення.

Все це слід поєднувати з привабливим зовнішнім виглядом пластикового вікна — воно має органічно вписуватися в інтер’єр дитячої кімнати.

Нижче ми розглянемо, за рахунок яких технічних рішень (профіль, склопакет, елементи фурнітури) можна виконати ці вимоги.

Обираємо вікна до дитячої кімнати

Енергозберігаючі та шумоізоляційні вікна для дитячої кімнати

Металопластикові вікна встановлюють в першу чергу для формування комфортного мікроклімату. Тому пріоритетами будуть:

  • Енергозбереження. Щоб від вікна не «віяло холодом», потрібно встановлювати конструкції з мінімальною теплопровідністю. Тому — якісний профіль з максимальною кількістю камер та великою монтажною шириною (наприклад, WDS 8S або WDS 7S), склопакети з енергозберігаючим склом, бажано — двокамерні з заповненням камер інертним газом. У цьому випадку навіть при не надто гарячих батареях у дитячій кімнаті буде досить тепло.
  • Відсутність протягів. Досягається вона за рахунок ефективного притиску стулки пластикового вікна до рами, який неможливий без надійної фурнітури. Щоб уникнути появи протягів з часом, фурнітуру слід періодично регулювати. Не варто забувати і про стан ущільнювача — його варто регулярно очищати теплим мильним розчином.
  • Шумоізоляція. Сплять малята зазвичай дуже міцно, а ось засинають… Та й вдень шумове навантаження призведе до зростання стомлюваності та зниження концентрації, особливо, якщо мова йде про кімнату школяра, якому доводиться робити домашні завдання під шум траси за вікном. Для забезпечення акустичного комфорту бажано встановити пластикові вікна з двокамерними склопакетами (якщо шум занадто гучний — то з різними відстанями між листами скла та різною товщиною листів скла в склопакеті).

Дитячий замок безпеки.

Безпека вікон у кімнаті для дитини

І все ж для дитячої кімнати пріоритетом буде безпека. Справа тут не стільки в складі профілю — ПВХ, який використовується при виробництві металопластикових вікон, не містить летючих токсинів, тому побоювання щодо цього абсолютно не обґрунтовані. Справа в тому, що вікно у дитячій  кімнаті обов’язково має бути оснащено пристроями, що захищають від несанкціонованого відкривання.

Безпечні вікна для дитячої кімнати повинні захищати дитину від усіх видів травм. Перша рекомендація — вибір склопакета з триплексом замість звичайного скла. Триплекс практично неможливо розбити, крім того, навіть при пошкодженні склопакета не утворюються великі уламки  скла з гострими краями. Тому  ризик травмування дитини буде мінімальним.

Щоб дитина не змогла сама відкрити металопластикове вікно і травмуватися при падінні, варто встановити:

  • Дитячий замок на вікно. Спеціальний пристрій, який монтується в нижній частині вікна, закривається ключем та блокує відкривання стулки. При цьому відкинути стулку, забезпечивши провітрювання дитячої кімнати, можна, а ось відкрити вікно без ключа не вийде.
  • Ручку з замком — працює за аналогічним принципом, але не вимагає встановлення додаткового замка в нижній частині вікна, більш органічно вписуючись в дизайн.
  • Тросовий блокіратор — працює за принципом дверного ланцюжка. Сталевий трос в пластиковій оболонці дозволяє відкрити вікно, але не дає розкрити його повністю — для цього потрібно відкрити замок та зняти блокіратор.

Наявність хоча б одного з таких пристроїв в дитячій кімнаті, призначеній не для підлітка, а для маленької дитини, є обов’язковою!

Важливо! Москітні сітки, встановлені на вікна, не досить міцні для того, щоб уберегти дитину від падіння!

Вентиляція приміщення, в якому постійно перебуває дитина

Ще один фактор, про який часто забувають — необхідність регулярного провітрювання. Організм, що росте та розвивається, повинен отримувати достатню кількість кисню, і забезпечити його надходження в дитячу кімнату можна, тільки регулярно провітрюючи її.

Пластикові вікна для дитячої кімнати оснащують такими додатковими елементами:

  • Мікропровітрювання — опція, що дозволяє гарантувати постійний приплив повітря до приміщення. При цьому обсяг повітря, що надходить, буде невеликим, тому зниження температури у кімнаті буде практично невідчутним.
  • Ступеневе провітрювання — більш універсальне рішення. Використовуючи цю опцію, батьки можуть самі регулювати інтенсивність вентиляції: при низькій температурі на вулиці можна залишити маленьку щілину для припливу свіжого повітря, а в теплий день провітрювати дитячу кімнату активніше!

Дизайн

Обираючи вікно за його функціональними характеристиками, не слід забувати, що воно ще й виступає в якості елемента інтер’єру. Звичайно ж,  можна встановити до дитячої кімнати і стандартне біле вікно — але такі конструкції не завжди органічно виглядають у поєднанні з яскравим оздобленням таких кімнат.

Для дитячої кімнати більш практичним буде встановлення металопластикового вікна в яскравій ламінації. Цей варіант кращий, тому що тоді конструкція краще впишеться у інтер’єр. Але при цьому варто врахувати кольорову гамму оздоблення дитячої кімнати, і підібрати відтінок ламінації так, щоб кольори максимально гармонійно поєднувалися. Ви можете підібрати бажаний колір для вікна на сторінці WDS Color. Декоративні склопакети з тонованим склом, ультрафіолетовим друком та вітражами теж цілком прийнятні.

Звичайно, ці поради носять суто рекомендаційний характер. Але дотримуючись їх, ви зможете підібрати гарне та безпечне вікно, яке допоможе сформувати мікроклімат, ідеальний саме для дитячої кімнати.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних та дверних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(3 голосів, середня: 4,33 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт роботи нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ»
Старт роботи нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ»

Раді повідомити, що будівництво нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ» успішно завершено! Реалізація цього проєкту – це важливий крок назустріч партнерам. В...

Новий продукт –  Облицювальний профіль 80 мм
Новий продукт – Облицювальний профіль 80 мм

ТМ WDS розширює асортимент універсальних профілів. Новий продукт – облицювальний профіль 80 мм (арт. 161) – вже доступний для замовлення....

Генеральний директор «МІРОПЛАСТ» Сергій Даців у списку СЕО провідних компаній України
Генеральний директор «МІРОПЛАСТ» Сергій Даців у списку СЕО провідних компаній України

У спецвипуску Forbes Ukraine «Хто є хто» зібрано досьє на 303 СЕО провідних українських компаній. Серед них і генеральний директор...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ