click fraud detection
  • ua
  • ru
МІРОПЛАСТ встановив на виробництві три нові екструдери 01.09.2020

МІРОПЛАСТ встановив на виробництві три нові екструдери

Нещодавно компанія «МІРОПЛАСТ» повідомила про плани інвестувати понад 60 млн грн  у виробництво та складську інфраструктуру до кінця 2020 року. Станом на кінець серпня компанія вже втілила частину інвестиційного плану й запустила в роботу три нові екструдери на території заводу у Дніпрі.

Нові німецькі екструдери Weber забезпечують бездоганну якість профілів та мають високу виробничу потужність. Крім того, всі екструдери енергоощадні і працюють за принципами green technologies. Weber – один з провідних світових виробників екструзійного обладнання зокрема для віконних ПВХ-профілів і має відмінну репутацію на ринку.

Зараз на заводі «МІРОПЛАСТ» працює 31 екструзійна лінія. Своєчасне дооснащення виробництва новим обладнанням дозволить компанії впоратись із піковими сезонними навантаженнями. Далі заплановано оновлення складської інфраструктури.

МІРОПЛАСТ встановив на виробництві три нові екструдери

Нагадаємо, що компанія «МІРОПЛАСТ» розпочала свою діяльність у 2006 році та з кожним новим віконним сезоном збільшує обсяги виробництва та вдосконалює інфраструктуру заводу.

Нині МІРОПЛАСТ — лідер ринку профільних систем із ПВХ в Україні. Під провідною ТМ WDS випускаються енергоефективні 6-ти та 5-тикамерні профільні системи. Вікна із системи WDS 7S успішно пройшли випробування у віконному інституті ift Rosenheim. З 2013 року компанія також виробляє підвіконня під торговою маркою WDS.

Продукція ТМ WDS представлена в більш як 500 точках продажів по всій Україні, зокрема у мережі фірмових салонів і авторизованих партнерів. МІРОПЛАСТ також розвиває експортні продажі до країн СНД, Балканських країн, а також Італії, Португалії, Перу та Південної Кореї.

(24 голосів, середня: 4,75 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Система WDS 6S буде доступна в сірій масі з травня 2021
Система WDS 6S буде доступна в сірій масі з травня 2021

У травні 2021 р. компанія «МІРОПЛАСТ» розпочне випуск системи WDS 6S в сірій масі. Таке рішення прийняте напочатку нового сезону,...

Випробування вікна виробництва «Основа» в лабораторії «МІРОПЛАСТ»
Випробування вікна виробництва «Основа» в лабораторії «МІРОПЛАСТ»

У березні 2021 р. в лабораторії віконної техніки «МІРОПЛАСТ» пройшли випробування вікна виробництва заводу «Основа». Для перевірки виробник обрав 3-частинне...

ТМ WDS запустила наймасштабнішу рекламну кампанію на ТБ
ТМ WDS запустила наймасштабнішу рекламну кампанію на ТБ

З 29 березня стартувала рекламна кампанія ТМ WDS на телебаченні. Вона стане наймасштабнішою кампанією за всю історію існування бренду і...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ