click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди 13.03.2020

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

Пластиковий профіль з металевим армуванням — непоганий матеріал не тільки для виготовлення вікон. З нього також роблять дверні конструкції — міцні, функціональні і достатньо енергоефективні. Металопластикові двері мають різні характеристики у залежності від місця встановлення і способу відкривання.

Різновиди дверей

  • Обираючи металопластикові двері, потрібно враховувати в першу чергу те, де саме вони будуть встановлені. В залежності від місця монтажу виділяють:
  • Балконні двері — входять до складу балконного блоку. Відділяють житлове приміщення від балкона або лоджії.
  • Міжкімнатні двері — монтуються всередині приміщення. У житлових будинках і квартирах міжкімнатні двері з ПВХ встановлюють нечасто, а в офісах і громадських будівлях такі конструкції використовуються майже всюди.
  • Вхідні двері — ставляться на вході в приміщення, іноді дублюються захисними ролетами або іншими конструкціями.

Відрізняються металопластикові двері і за способом відкриття. Найпоширеніша конструкція — розпашні: їхні стулки повертаються на петлях. У залежності від задач можливе як внутрішнє, так і зовнішнє відкривання дверей.

Останнім часом (в першу чергу через появу на ринку більш ефективних фурнітурних комплексів) зростає популярність розсувних дверних конструкцій. В таких системах дверна стулка зміщується паралельно отвору, повністю відкриваючи його, і при цьому не займаючи вільне місце в приміщенні. Досить складна фурнітурна система забезпечує плавний рух стулки при відкриванні і щільне притискання (потрібне для герметичності та теплоізоляції) в закритому положенні. Всі різновиди дверей можна виготовити з дверних профілів WDS.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

З огляду на призначення дверної конструкції підбирається і її комплектація.

Балконні двері

Балконні двері зазвичай не зазнають значних експлуатаційних навантажень, тому що відкривають їх порівняно нечасто. Вимоги до теплоізоляційних характеристик залежать від того, чи засклений балкон:

  • Якщо балкон засклений, то для виготовлення балконних дверей достатньо легкого віконного профілю.
  • Для незасклених конструкцій, а також для балконів зі склінням, що не відрізняється високими теплоізоляційними показниками, підійдуть двері зі спеціального дверного профілю шириною 60 мм.

В якості заповнення балконних дверей зазвичай використовується двокамерний енергозберігаючий склопакет. Можливий також поділ конструкції на дві частини. У нижній частині встановлюється сендвіч-панель з хорошими показниками теплоізоляції, у верхній — склопакет, що забезпечує проникнення природного освітлення.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

Зверніть увагу! Розділення балконних дверей на дві частини за допомогою імпоста підвищує надійність конструкції. Імпостна перемичка виконує функцію ребра жорсткості, і дверна стулка менше піддається деформації, а значить — рідше вимагає регулювання.

Бажані елементи комплектації:

  • Ручка курця — невелике пристосування, яке дозволяє щільно закрити стулку з боку балкона.

Двостороння ручка — дає можливість не просто притиснути стулку до рами, а повністю закрити механізм. Зручна ще й тим, що дозволяє відкрити двері з боку балкона при випадковому закриванні (наприклад, якщо ручку поверне маленька дитина, яка залишилася в кімнаті).

Блокатор помилкового відкривання — не дає одночасно відкривати стулку в поворотному і відкидному положенні (найчастіше це відбувається при спробах відкрити двері, що знаходяться у режимі провітрювання).

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері, встановлені ​​в приміщенні, не мають виконувати теплоізоляційну функцію. Тому пріоритетами тут будуть зручність у використанні, звукоізоляція і привабливий зовнішній вигляд:

  •  Для виготовлення міжкімнатних дверей використовується дверний профіль 60 або 70 мм — в залежності від розрахункового експлуатаційного навантаження. В офісах можуть встановлюватися і стандартні білі двері, але частіше перевагу надають ламінованим конструкціям.
  • В якості запірного елемента застосовується нажимний гарнітур (засувка може комплектуватися ручкою з ключем) або роликовий замок, що автоматично утримує стулку в закритому положенні.
  • Заповнення може бути різним — від сендвіч-панелей до склопакетів. Тут є широкий простір для дизайну: стулки можна розділяти рівними, косими або гнутими імпостами, а в якості заповнення використовувати тоноване, структурне скло, вітражі (справжні та їхню імітацію), а також склопакети з піскоструминним напиленням.

Вхідні двері

Використання металопластикового профілю для виготовлення вхідних дверей є виправданим насамперед завдяки високим теплоізоляційним показниками таких конструкцій. Надійність і довговічність дверей залежить від правильного підбору комплектації:

  • Для виготовлення вхідних дверей використовують профільні системи 70 мм. Їхня міцність і жорсткість забезпечують захист від деформації при експлуатації, а також необхідний запас надійності при спробах силового зламу.
  • Ущільнювач порога, теплий поріг, полімерна вставка windstop — все це елементи, що підвищують теплоізоляційний потенціал металопластикових вхідних дверей. Комбінуючи високу герметичність з низькою теплопровідністю, а також ретельно регулюючи фурнітуру для щільного притискання по всьому периметру стулки, можна звести до мінімуму втрати тепла через закритий дверний отвір.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

  • Заповнення вхідних дверей — це майже завжди двокамерний енергозберігаючий склопакет (всередину камер закачується аргон для меншої теплопровідності). В якості зовнішнього скла бажано встановити триплекс або броньоване скло — тоді проникнути в приміщення, розбивши склопакет, зловмисникові буде набагато важче.
  • Безпека вхідних дверей забезпечується встановленням відповідної фурнітури. Протизламні елементи варто доповнити надійним замком (з іклами або ригелями), який буде утримувати стулку в закритому положенні.

Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

  • Що ж до дизайну, то вибір тут, як і в випадку з міжкімнатними дверима, великий. Профіль може бути білим, фарбованим у масі і ламінованим, а в якості заповнення використовується будь-який з декоративних склопакетів, сумісних з встановленням триплекса в якості зовнішнього скла.

У будь-якому випадку при правильному підборі комплектації і професійному монтажі металопластикові двері можуть успішно виконувати свої функції протягом багатьох років.

Для замовлення дверей WDS у вашому місті звертайтеся в салони, представлені на нашому сайті в розділі «Де купити»

(22 голосів, середня: 4,77 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Старт роботи нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ»
Старт роботи нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ»

Раді повідомити, що будівництво нового логістичного центру «МІРОПЛАСТ» успішно завершено! Реалізація цього проєкту – це важливий крок назустріч партнерам. В...

Новий продукт –  Облицювальний профіль 80 мм
Новий продукт – Облицювальний профіль 80 мм

ТМ WDS розширює асортимент універсальних профілів. Новий продукт – облицювальний профіль 80 мм (арт. 161) – вже доступний для замовлення....

Генеральний директор «МІРОПЛАСТ» Сергій Даців у списку СЕО провідних компаній України
Генеральний директор «МІРОПЛАСТ» Сергій Даців у списку СЕО провідних компаній України

У спецвипуску Forbes Ukraine «Хто є хто» зібрано досьє на 303 СЕО провідних українських компаній. Серед них і генеральний директор...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ