click fraud detection
  • ua
  • en
  • it
  • ro
Металопластикові двері. За та проти 21.01.2021

Металопластикові двері. За та проти

Двері з металопластикового профілю сьогодні поступово «відвойовують» ринкову нішу у дерев’яних та алюмінієвих конструкцій. Металопластикові вироби встановлюють на балконах, всередині житлових та громадських приміщень, а також в якості вхідних дверей. При правильному підборі комплектації та дотриманні рекомендацій щодо монтажу пластикові двері виходять зручними, надійними і довговічними.

Нижче ми розглянемо фактори, якими керуються клієнти, обираючи пластикові двері — плюси та мінуси, різновиди пластикових дверей та їхню комплектацію.

Конструкція дверей

Сучасні металопластикові двері влаштовані просто. Основа конструкції — металопластиковий профіль, з якого виготовлено раму (дверна коробка) та стулку (основа дверного полотна). Каркас дверей з ПВХ має бути максимально жорстким та міцним — від цього залежить не тільки комфорт в експлуатації, але і зламостійкість.

В якості заповнення ПВХ-дверей використовують різні конструкції. Найчастіше для цього застосовують склопакети або сендвіч-панелі, а також їх комбінації (зверху — склопакет, знизу — непрозорий сендвіч).

Також можуть встановлюватися заповнення на основі XPS-сендвіча з декоративним HPL-покриттям. Таке заповнення важить менше за склопакет, тому навантаження на петлі буде мінімальним. Крім того, заповнення на основі XPS з декоративним покриттям високої щільності виглядає більш стильно і сучасно порівняно з традиційними конструкціями на основі гнутих або косих імпостів.

Дверна фурнітура представлена петлями, що здатні витримувати високе навантаження, та запірним механізмом. Вибір запірного механізму для ПВХ-дверей залежить від місця встановлення — це може бути як проста засувка, так і надійний замок з багатоточковим замиканням.

Різновиди металопластикових дверей

За призначенням металопластикові двері поділяють на:

  • Балконні ПВХ-двері (по суті, це збільшена віконна стулка, яка використовується в якості дверного полотна, у стандартній рамі).
  • Міжкімнатні металопластикові двері — легкі конструкції, які забезпечують гарну звукоізоляцію.
  • Вхідні металопластикові двері — більш важкі й масивні, які поряд із звукоізоляцією гарантують максимально ефективне збереження тепла.

Останній різновид найбільш складний у монтажі. Але він же має найвищі експлуатаційні показники, в тому числі надійність замикання і зламостійкість (якщо обрати якісну фурнітуру).

Залежно від того, де буде встановлено конструкцію вхідної групи, і як нею будуть користуватися, ви можете обрати варіанти відкривання. Металопластикові двері можуть відкриватися:

  • Всередину
  • Назовні

Окремо слід згадати двері з ухильно-зсувним типом відкривання. Рух дверного полотна паралельно площині отвору дозволяє зекономити вільний простір, при цьому повністю зберігаються міцність і надійність дверей.

Металопластикові двері: переваги та недоліки

Металопластикові двері зазвичай розглядаються в якості альтернативи конструкціям з дерева або з алюмінієвого профілю — саме з ними їх і варто порівнювати в першу чергу.

Плюси

Переваг у вхідних металопластикових дверей достатньо:

  • По-перше, виглядає така конструкція сучасно і акуратно, добре гармонуючи з більшістю інтер’єрних рішень. Використання ламінованого профілю розширює дизайнерський потенціал дверей з ПВХ.
  • По-друге, двері на основі металопластикового профілю мають гарну звукоізоляцію, особливо при використанні склопакетів з малою звукопроникністю.
  • По-третє, конструкції забезпечують гарну герметичність за рахунок щільного притискання дверного полотна до рами.
  • Нарешті, плюсом буде простота догляду за пластиковими поверхнями.

Мінуси

Що стосується недоліків, то на першому місці — підвищений ризик деформації ПВХ-профілю при сильних перепадах температури або під інтенсивними експлуатаційними навантаженнями.

Вирішити проблему можна за рахунок вибору відповідного профілю і дотримання всіх стандартів монтажу.

Ще один потенційної ризик — підвищені тепловтрати, особливо у нижній частині, там, де встановлюється поріг. Але знизити теплопровідність конструкції в цій зоні можна шляхом встановлення «теплого» порогу.

Чи варто ставити пластикові двері: на що звернути увагу?

При виборі металопластикових дверей в першу чергу потрібно звернути увагу на відповідність типу профілю плановим експлуатаційним навантаженням. Це найбільш актуально для вхідних дверей:

  • Зазвичай ПВХ-конструкції комплектуються великими та важкими стулками.
  • При регулярному відкриванні та закриванні стулка вхідних дверей зазнає значних навантажень, які можуть призвести до її деформації (як наслідок — або перекоси і проблеми з щільним закриванням, або «затирання» по периметру).
  • Щоб уникнути цього, необхідно обирати стулки тільки з дверного, а не з більш легкого віконного профілю.
  • Додатковою перевагою буде встановлення посиленого армування, здатного компенсувати можливі деформації ПВХ-профілю вхідних дверей.

Також при виборі комплектації варто приділити увагу підбору фурнітури. Для міжкімнатних дверей достатньо буде роликового механізму або натискної засувки, а ось вхідні двері обов’язково комплектуються надійним замком зі сталевими ригелями, що фіксують полотно по периметру.

Чому варто купити металопластикові двері WDS: ключові переваги

Профільна лінійка WDS для дверних конструкцій — вхідних або міжкімнатних — представлена двома варіантами профілю: зі стулками шириною 70 або 60 мм. У обох варіантів є ряд експлуатаційних переваг:

  • Перший важливий плюс — можливість встановлення «теплого» порога, що включає гумові та полімерні теплоізоляційні вставки. Компактні розміри порога і його конфігурація роблять деталь зручною у використанні. А можливість монтажу на розширювальний профіль мінімізує ризик промерзання. Вибір на користь цього елемента знижує теплопровідність в нижній частині дверей, захищаючи приміщення від тепловтрат і протягів.

Зверніть увагу! На оновлений теплий поріг можна встановлювати відповідні планки для формування додаткових точок притискання. У випадку з великою шириною дверного полотна це забезпечує додатковий захист від продування.

  • Ущільнювач порогу з еластичного полімеру — ще одна деталь, яка підвищує теплотехнічні характеристики дверей WDS. Ущільнювач встановлюється на дверні стулки і ефективно працює як при внутрішньому, так і при зовнішньому відкриванні.
  • Третій важливий елемент, що дозволяє вирішити проблему з тепловтрат — windstop. Ця полімерна вставка зі складною внутрішньою структурою встановлюється в області притискання і не пропускає в приміщення холодне повітря ззовні навіть при сильному фронтальному або бічному вітрі.

Крім того, обираючи ПВХ-двері WDS, ви отримуєте доступ до великих дизайнерських можливостей. Про те, що вхідні конструкцію можна виготовити з ламінованого профілю (для вибору доступні 40 відтінків декоративної плівки), ми вже писали вище. Крім цього, двері можуть комплектуватися гнутими імпостами, що додасть їм оригінальну конфігурацію при повному збереженні експлуатаційних якостей. У якості заповнення теж можна використовувати декоративні вироби — наприклад, тоновані склопакети або склопакети з орнаментом, нанесеним шляхом піскоструминної обробки скла.

Правильно укомплектовані, якісно зібрані та змонтовані за сучасними стандартами металопластикові двері можуть стати прикрасою будь-якого будинку, квартири або офісу.

Дізнайтесь більше про всі переваги віконних та дверних систем WDS 8SWDS 7SWDS 6SWDS 5S,  WDS Двері. Для замовлення вікон WDS у вашому місті радимо звертатись у брендові салони, представлені в розділі «Де купити». Щоб ознайомитись з іншими матеріалами, переходьте у розділ «Всі статті».

(7 голосів, середня: 3,29 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Генеральний директор «МІРОПЛАСТ» Сергій Даців у списку СЕО провідних компаній України
Генеральний директор «МІРОПЛАСТ» Сергій Даців у списку СЕО провідних компаній України

У спецвипуску Forbes Ukraine «Хто є хто» зібрано досьє на 303 СЕО провідних українських компаній. Серед них і генеральний директор...

Оновлення в умовах акції на приховані петлі у вікнах WDS 76 MD
Оновлення в умовах акції на приховані петлі у вікнах WDS 76 MD

Маємо важливу новину! Починаючи з 1 листопада акція на приховані петлі у вікнах WDS 76 MD не обмежується двобічною ламінацією,...

WDS SL 76: Теплі терасні двері без перешкод у зоні порогу
WDS SL 76: Теплі терасні двері без перешкод у зоні порогу

Нові порогові рішення для WDS SL 76 дозволяють облаштувати майже безбар’єрний вихід на терасу. У розсувних конструкціях WDS SL 76...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ