click fraud detection
  • ua
  • ru
Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн грн у модернізацію виробництва 05.08.2020

Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн грн у модернізацію виробництва

Компанія «МІРОПЛАСТ», що виробляє профільні системи для вікон та дверей під торговою маркою WDS, інвестує у модернізацію і розширення парку виробничого обладнання та складську інфраструктуру понад 60 млн грн до кінця 2020 року.

МІРОПЛАСТ повідомив про закупівлю сучасного виробничого обладнання, зокрема високошвидкісних екструзійних ліній для виробництва ПВХ-профілю та підвіконня, на загальну суму понад 60 млн грн. Оновлення потужностей триватиме до кінця 2020 року. У підсумку, кількість екструдерів зросте до 31, їх місячна сумарна потужність — до 5870 тонн ПВХ-профілю, а максимальна річна потужність — до 70 440 тонн, що на 30% більше, ніж у 2019.

Частина інвестицій буде спрямована на модернізацію складського обладнання та вдосконалення  складської логістики загалом.

В компанії «МІРОПЛАСТ» зазначають, що згадані інвестиції є частиною стратегічного плану розвитку підприємства і обумовлені зростанням попиту на продукцію українського виробництва серед вітчизняних та закордонних споживачів. Вікна та двері ТМ WDS вже котрий рік поспіль займають одні з передових позицій на ринку і їхня частка постійно зростає.

Розширення потужностей компанії навіть у кризовий для країни період є доказом стабільності роботи підприємства та правильної політики керівництва «МІРОПЛАСТ».

Нагадаємо, що компанія «МІРОПЛАСТ» розпочала свою діяльність у 2006 році та з кожним новим віконним сезоном збільшує обсяги виробництва та вдосконалює інфраструктуру заводу.

Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн грн у модернізацію виробництва

Нині МІРОПЛАСТ — лідер ринку профільних систем із ПВХ в Україні. Під провідною ТМ WDS випускаються енергоефективні 6-ти та 5-тикамерні профільні системи. Вікна з системи WDS 7S успішно пройшли випробування у віконному інституті ift Rosenheim. З 2013 року компанія також виробляє підвіконня під торговою маркою WDS.

Продукція ТМ WDS представлена в більш як 500 точках продажів по всій Україні, зокрема у мережі фірмових салонів і авторизованих партнерів. МІРОПЛАСТ також розвиває експортні продажі: до країн СНД, Балканських країн, а також Іспанії, Португалії, Перу та Південної Кореї.

(23 голосів, середня: 4,74 з 5)
Loading...
Всі статті

Інші статті

Нові нормативи на ринку вікон та дверей: 305 Регламент і ДСТУ EN 14351
Нові нормативи на ринку вікон та дверей: 305 Регламент і ДСТУ EN 14351

Наразі в Україні проводиться гармонізація будівельних норм зі стандартами ЄС. Вже зараз прийнято низку нормативних документів, які докорінно змінюють правила...

Генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ» взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks
Генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ» взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks

Емре Хаді Ерверді, генеральний директор компанії «МІРОПЛАСТ», взяв участь в інвестиційному форумі UkraineInvest Talks, що відбувся 27 травня в Дніпрі....

МІРОПЛАСТ надав екстрену благодійну допомогу Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні
МІРОПЛАСТ надав екстрену благодійну допомогу Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні

21 травня 2021 року адміністрація КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР» звернулась до МІРОПЛАСТ з проханням допомогти у придбанні...

Всі статті
Профільні системи WDS - Інвестиція в комфорт!
49051
вул. Курсантська 10
м. Дніпро
Україна
logo sile ☎: +380 562 338 000 ☎: (067) 568-06-99 ☎: 0 800 505 304 ✉: info@wds.ua https://www.facebook.com/WDS.UA/ https://youtube.com/channel/UCz8_fq9IcMvjXug_RM5m3dQ